Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Lisek Werner ściąga presję z pozostałych graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tobiasson92 "ja nie jestem w partii" no to po awansie
5
@sawyer00 Swego czasu Mazurek w swoim programie w RMF FM używał przykładu Jasia Kapeli jako artysty, którego umiejętności i dzieła są wątpliwej jakości, a on jako konsument będzie zmuszony do opłacania jego działalności ze względu na podatek doliczany do sprzętu elektronicznego. Później Stanowski powielał tę argumentację i nagrał kilka odcinków na ten temat, a w jednym czytał "dzieła" Kapeli. I tak narodziła się ta piękna przyjaźń
12
@PatrychoO fantastyczna jest cisza na tej stronie po wczorajszym wywiadzie. Po Gonciarzu kilka dni były dymy na temat gehe lewactwa XD
1
@AmigoBlancos no i bardzo dobrze. Jakby w życiu za mało stresów i problemów było że ludzie muszą się spinać między sobą o to jakiej drużynie kibicują, często tysiące kilometrów od nich
1
@puyol_presidend5 to nie Marta, to przecież Marcin Palade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@!34RC3!_0N4 Andre Tande, Ty już wiesz co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@barcanawieki podpinam się, właśnie odkryłem w sobie potrzebę zakupu naprawdę dobrej czekolady do picia
11
@marcin000019 elegancko, dłuższe wakacje, piłkarze wypoczęci to może w przyszłym sezonie powalczymy o półfinał Pucharu Króla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Chwytak no trochę fikołek z tym przejściem od Urbana do JPII
Urban nawet nie ukrywa, że był i jest karierowiczem i komuchem z krwi i kości. To nie jest w jego przypadku akurat żadne odkrycie.
A to że się było częścią jakiegoś układu i ma się jakieś przekonania, to jeszcze nie zabrania głoszenia swoich opinii o kimś lub na jakiś temat. Nikogo nie osądza, bo od tego są sądy :p
11
@marcin62 biały Polak zabił dziecko...kto by się spodziewał
20
@JANEK777 "Ludzie myśleliby, że to wszystko jedno, czy ktoś jest w związku heteroseksualnym czy homoseksualnym lub jakimkolwiek innym."
Co proszę? A to nie jest tak, że ślub powinno wziąć się ze względu na uczucie do drugiej osoby, związane z charakterem, sposobem życia, traktowania, wyglądem, płciowością?
I co to za stwierdzenie, że ludzie by tak myśleli?
" bo tylko tu rodzą się dzieci i tylko tu mają one najlepsze warunki do rozwoju"
Czy w takim razie kobiety po menopauzie (już nie mogą rodzić dzieci) mogłyby wziąć ślub z drugą kobietą? Co ze związkami z partnerem ze stwierdzoną bezpłodnością? Co w przypadku amputacji narządów rozrodczych w wyniku chorób? Zakazać małżeństwa takim osobom?
10
@JANEK777 czyli wymijająco nie odpowiedziałeś na pytanie - pytałem co Ci nie odpowiada a nie jaki masz pomysł co do zmian kwestii majątkowych :)
55
@JANEK777 ale z jakiego powodu, tak szczerze i bez spin, nie chcecie tych ślubów par homoseksualnych?
Przecież nie chodzi o śluby kościelne a cywilne. Ułatwiające sprawy urzędowe, spadkowe, zdrowotne i będące po prostu, po ludzku spełnieniem marzeń.
Tak po prostu nie bo nie?
2
@AlexDark00 No właśnie wpasował się komentarzem idealnie do narracji, bo właśnie tyle samo z rzeczywistością mają te "partyjne wypowiedzi" :D Ale to już szachy wyższego poziomu, także przeczytaj raz jeszcze od początku :P
1
@lucas/catalan co dalej nie zmienia faktu, że po każdej porażce jest celem ataków numer jeden niedzielnych kibiców.
Niemniej nie o statystykach jest chyba ten post :)
4
@Wilczeq ojezu odklejenie postępuje XD
W rzeczywistości:
Konfederacja: Dla Niemca strzela, a w reprezentacji już nie. Zdrajca, antypolak
1
@Jakchcesz Nie dziwi kompletnie, ale czasem mam jeszcze pokłady spokoju po udanej nocy i chce mi się wierzyć, że chociaż jedną osobę odwiodę od foliarstwa taką "drobną analizą" :D
1
@Bogan No w sensie ten Pan stwierdził, że szczepionki przyspieszają proces mutowania wirusa poprzez jego uodparnianie się. Ale to jest wiedza powszechna i ogólnodostępna więc nie widzę sensacji.
Ponadto sam artykuł trochę chaotyczny, skoro był to wywiad, to należałoby go po prostu przetłumaczyć, a nie wstawiać linijkę cytatu i akapit komentarza, ale to już taka prywatna uwaga :D
A to akurat dość sprawna zabawa rachunkiem prawdopodobieństwa i również zgodna z prawdą i czystą matematyką.
"Najbardziej prawidłowym werdyktem byłoby tu "prawie na pewno fałsz", ze względu na to, że nie możemy ze 100 procentową pewnością orzec, że się nie wydarzyło"
13
@tomFCB Dlatego również w ubiegłym roku podpisano kontrakt na budowę nowoczesnej instalacji termicznej utylizacji odpadów w Warszawie. Więc albo się doedukuj albo przestań być soft-pisowczykiem
0
@tomek8756 to partnerka życiowa Jaoka z pyta.pl a później "dziennikarza" TVP
Jak widać swoich wszędzie da się wcisnąć
0
@zwyklykibic93 przesadzasz trochę. Kiedyś zdecydowana większość społeczeństwa pracowała w polu, w fabrykach - a nauką też zajmowało się niewielu i również nie zarabiali dobrze (nie mówimy tu o najsławniejszych, ale za ich sukcesami stało też wielu "mniejszych").
Postęp nie hamuje, tylko jak wspomniałem - jest mniej widoczny dla przeciętnego człowieka. Tak naprawdę nie zwraca się uwagi, że w ciągu 10 lat zrobiliśmy ogromny krok np. w cyfryzacji kraju. Nanotechnologie dzień w dzień postępują - ale dla szarego człowieka jak GTA V odpali na karcie sprzed kilku lat, to postęp umyka :p
7
@Criss18Barca bo rozwój technologii przeniósł się do skali mikro, potrzeba więcej nakładów finansowych, a skoki technologiczne nie są na tyle widoczne dla przeciętnego człowieka jak np. maszyna parowa, która zrewolucjonizowała świat. To jednak nie oznacza, że rewolucje naukowe się nie odbywają
2
@VamosRakieta Ani trochę, pełen luz
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/096/564/2f7.jpg
3
@VamosRakieta Ivan przestań.
6
@Kurkmen Dobrze, nie rozumiesz podstawowej kwestii i to normalne. Po stronie czeskiej też są takie inwestycje, ale ich się nikt nie czepia - wiesz dlaczego? Bo wpływają na degradację środowiska w Czechach i nikt tego nie zaskarża.
I teraz najlepsze - w Polsce wydobycie węgla brunatnego dla kompleksu Pątnów - Adamów - Konin doprowadził do wysuszenia wód gruntowych w Wielkopolsce, co skutkuje poważnymi suszami. I wiesz co? Nic. Bo to sprawa wewnętrzna naszego kraju i nie wpływamy tym na sąsiadów.
0
@sebo939 Poczekaj, PGE dostało ostatnio 4mld na realizację elektrowni szczytowo-pompowej w Młotach. Potężna inwestycja i krok w krajowej energetyce. Nie jest o tym głośno, ale jak zacznie, to PGE powinno urosnąć
6
@Kurkmen>w sprawach wewnątrz krajowych.
Akurat kwestia z Turowem jest taka, że eksploatacja tamtych złóż węgla brunatnego wpływa na warunki środowiskowe w Czechach. Ba, Czesi proponowali dogadanie się w sprawie neutralizacji zagrożeń i naprawy strat, ale nasza dyplomacja się wypięła. Czesi poszli drogą oficjalną, bo mieli do tego prawo i tyle. Nikt tu się specjalnie na Polskę nie uparł.
0
@sebo939 jako, że z tej dziedziny śmiało mogę się nazwać ekspertem, to pozwolę sobie odpowiedzieć - nic się nie dzieje.
Akurat pożary w elektrowniach to dość częsta sprawa, szczególnie w obszarach o dużym natężeniu węgla i pyłu węglowego. Dodaj do tego, że ten blok musiał ostatnio chodzić pełną mocą, więc pewnie nikt taśmociągów nie konserwował w czasie odstawień i mamy co mamy.
1
@Bykunn zdrowia :P Odpoczywaj i wracaj do pełni formy :)