Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 i rozumu też nie ma
6
@Chwytak mmm cóż za twarde źródła - kiedyś i teraz.
Panie, kiedyś to było
Starsi ludzie kiedyś: Tworzyli Senat Rzymu
Starsi ludzie teraz: przerasta ich brak możliwości poświęcenia jajek w Wielkanoc
Tragedia, dzisiaj starsi ludzie nie potrafią sobie radzić z życiem
1
@Gregsky10 Ty to chyba lubisz jak Ci wątki usuwają
5
@Bykunn Jarek to nawet siedząc w domu musi być otoczony kordonem policji xD
16
@ShowMe Pluje normalnym obywatelom w twarz, a dlaczego pytasz?
0
@MesQueUnClub_87 aaa tam, jak ktoś wyzywa piłkarzy to albo słabo mu idzie panowanie nad emocjami albo jest niedojrzały emocjonalnie.
Jak ktoś zakłada porażkę, to może być realistą. Nie oznacza to jeszcze, że życzy swojemu klubowi źle. Ogólnie polecam nie traktować piłki zbyt poważnie, lepiej się sypia.
Nie wiem, chyba trzeba powołać sąd koleżeński żeby rozstrzygać kto kibicem jest a kto nie zasługuje na takie określenie.
8
@MarioVeB! Prawdziwy kibic by tego nigdy nie napisał!!!one!o1!
6
11 lat od katastrofy smoleńskiej. To jest takie wydarzenie, które pomimo upływu lat utrwaliło w mojej pamięci tamta sobotę, szczególnie poranek. Niewyobrażalna tragedia dla ofiar i ich rodzin, pociągnęła za sobą tez fatalne skutki polityczne i społeczne w kraju. Pozorne zjednoczenie się Polaków w rzeczywistości rozpoczęło całkowity rozłam w naszym społeczeństwie.
Wiem, ze na stronie jest sporo ludzi, którzy tamtej katastrofy nie pamiętają. Także do zrozumienia przyczyn (a było ich wiele) trzeba poznać tez trochę tla historycznego.
Łapcie i miłego dnia :)
5
@MESSIah16 a dokładniej Jacek Sasin, który nie poniósł odpowiedzialności
0
@tobiasson92 przy okazji należy przypomnieć, że głównym organizatorem lotu do Smoleńska był nasz narodowy czempion, który nie poniósł żadnej odpowiedzialności - Jacek Sasin
0
@KmN Uda się, głowa do góry :)
0
@pres Nie wiem na ile żart, ale to nie działa tak, że jak ktoś pije niskoprocentowe to nie jest alkoholikiem a jak wysoko to już tak. Problem to problem, niezależnie od procentów.
0
@Ghotti to już na przyszłość wiesz, że po kilku ciepłych dniach nie ma co zmieniać. Opony się nie zniszczą, a w kwietniowych i majowych śniegach będziesz bezpieczniejszy :D
1
Klask Klask Klask ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
37
@gumaz jakby było ogłoszenie na Cafe to przez kilka dni nikt by go nie zauważył
1
@SamuraJack 24 ^^
5
Kurcze, śmierć Krzysia Krawczyka to jedna z niewielu śmierci znanego człowieka, która w ostatnim czasie jakoś mnie poruszyła.
Może dlatego, że właściwie byłem świadkiem tego jak Krzysztof stał się początkowo imprezowym memem, ale bardzo szybko stał się ikoną łączącą pokolenia. Młodzież była zafascynowana feedbackiem jaki otrzymała w ostatnich latach od Krzysztofa, a sam Krzysztof zdawał się być niezwykle poruszony tym jak znane są jego piosenki i jak łatwo zapełniał koncerty młodzieżą. Stworzyła się niesamowita więź i wierzę, że Krzysztof dzięki nam dostał swoją drugą młodość. Sam byłem na jednym koncercie - wśród mocno lewicowej młodzieży zaczął mówić o tym jak ważny w jego życiu jest Bóg i dostał gromkie brawa - za to jaką osobą był na scenie i dla nas w ostatnich latach swojej kariery.
1
@Rust_Cohle Què?
Wesołych :D
0
No to cóż, ewakuacja z rodzinnego domu zanim reszta rodziny się zjechała żeby ich nie pozarażać, w tym roku będą święta w samotności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
4
@NaFazieHitman jest nas wielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
Stanowskiego w sumie dalej boli potraktowanie go przez Bońka. I nawet jak tego Sousę chwali, to jednak wbija mu szpilę. I chyba największy populista wśród dziennikarzy sportowych coś mówi o tym, że robi się trenerowi pozytywną propagandę. Komedia.
2
@Urban08 Hmmm kto by pomyślał, że np. bańka mieszkaniowa sztucznie tworzona przez deweloperów windujących ceny mieszkań do kwot absurdalnych spowoduje większe poparcie dla socjalizmu wśród młodzieży
Albo to, że środowiska konserwatywne u władzy nie potrafią znaleźć kompromisu jako odpowiedź dla potrzeby większej tolerancji wśród młodych ludzi
0
@Hopner15 No i super - przyznał się do błędnego myślenia, błędnego kierowania polityką w czasach jak był w opozycji i ruchów czysto populistycznych. I przyznał się, że w momencie objęcia władzy zderzył się z rzeczywistością i sprawowanie władzy nie daje aż takich możliwości wolnorynkowych i liberalnych jak się niektórym wydaje vide Mentzen i jego likwidacja wszystkiego, zmniejszenie podatków - a skąd weźmiemy potrzebne pieniądze to się zastanowimy jak dojdziemy do władzy. Albo Berkowicz, który wprost mówi, że takie podejście zwiększa im poparcie elektoratu, który nie rozumie o co chodzi w gospodarce.
A co do Papieża - chyba najsłynniejszy cytat
"Niech zstąpi Duch Twój!
I odnowi oblicze ziemi."
a do tego wyszperaj słowa Reagana, który na każdym kroku podkreślał jak ważna jest postać Karola Wojtyły w kwestii wywołania niepokojów społecznych w Europie Wschodniej i antykomunistycznej rewolucji.
3
@Hopner15 Jak bardzo trzeba nie rozumieć i nie potrafić przeprowadzić analizy przyczynowo-skutkowej żeby nie dojść do wniosku, że rządy platformy przypadły na okres globalnego kryzysu ekonomicznego i zaciśnięcie pasa poprzez podwyżkę podatków było niezbędne do przetrwania bez znacznych strat - i to się udało, Polska była w fazie wzrostu gospodarczego w najtrudniejszych czasach.
Czasem liczy się coś więcej niż mieć coś już, teraz w kieszeni - tzw. inwestycje - ba, z tego skorzystał PiS, który wygrzebał pieniądze na początek programów socjalnych, ale pieniądze się skończyły i jesteśmy na etapie ciągłych nowych podatków.
OFE jak i cały system emerytalny nie jest przygotowany na przejście całej bańki demograficznej na emeryturę - a to się dzieje. Brakuje pieniędzy an wypłaty regularnych emerytur. Dlatego PO podniosła, na wzór zachodni - wiek emerytalny. Tego ludzie też nie zrozumieli i odczują tego skutki.
Jak JPII donosił? A no informował i namawiał zachodnie władze do ingerencji w sprawy polskie. Wielokrotnie w czasie swoich przemówień krytykował władzę i niebezpośrednio wspierał jej upadek.
2
@Hopner15 W takim razie, jeśli pójdziemy za Twoją logiką, Jan Paweł II donosił na Polskę światowym przywódcom w czasie niepokojów społecznych. Zdrajca!
/ A temat z OFE był wałkowany tyle razy...komuś się jeszcze chce na ten temat rozmawiać i wyjaśniać czy wystarczy dodać, że Morawiecki niedawno przedstawił plan całkowitej likwidacji tego mitycznego OFE, rząd też zabierze kawałek "dla siebie" i tyle?
2
Komentarz usunięty
13
@Hopner15 Z całym szacunkiem, ale uznanie "świętości" to tylko podkreślenie trochę ślepego kultu jakim obdarzony jest Jan Paweł II. Nie kwestionuję jego wpływu na zmiany ustrojowe w Polsce, ale nie można zapominać o jego negatywnych stronach, niekoniecznie dobrych decyzjach i bierności wobec krzywdy.
1
@blodziakk No i elegancko, wycieczka odbębniona, mam nadzieję, że Perez jakiś kubeczek i szalik na sam koniec też dał
4
@marcin000019 Ale jakie można mieć inne zdanie na:
1. Informację o śmiertelnym wypadku
2. Informację o randomowym wyniku tego dnia w przeszłości
Po prostu niepotrzebnie się podpalasz z rana i tyle. Kto chciał ten przyjął do wiadomości, kto polecił to sobie polecił, nikt tu na siłę obiektywnych czy miłych nie udaje.
11
@marcin000019 Kiedyś przychodzi taki wiek w którym te piłkarskie wojenki odpuszczają, bo są ważniejsze rzeczy na głowie. A takie "jestem jedyny prawilny bo piszę co myślę" to raczej nie ma się czym chwalić jak jedyną myślą jest u Ciebie pienienie się na byle wpis w internecie