1

@Encore Ale co ten Stanowski od rana tak jęczy? Kanały nadal nadają tylko czarną planszę. Właściciel platformy udostępnia sygnał, ale nie ma wpływu na wyświetlane treści.
Tzn wiem co i dlaczego gada, ale szkoda, że pod przykrywką zbuntowanego i oświeconego ciągnie za sobą tylu ludzi

1

@skakun95 uf, dobrze że masz własne zdanie i przeklejasz ścianę tekstu bez jakiegokolwiek odniesienia się do tego :D
Sam fp to pisowska szczekaczka.
Co do blokowania i cofania monetyzacji - YT cofa monetyzację automatycznie za tematykę światopoglądową - dlatego aktualnie duzi YTberzy nie używają słów jak wirus, pandemia, gej itd ba - unikają też słów jak "gwałt" żeby ominąć algorytm przemocowy.
A że prawicowy internet właściwie porusza się tylko w tych tematach...no cóż

15

"Ostatnie radio niezależne od rządu Orbana zostanie zamknięte 14 lutego. Nie zostanie przedłużona im licencja - decyzja oczywiście ma podłoże polityczne.

Ostatnia pro-opozycyjna, duża stacja radiowa, zostaje zamknięta. Ani prowincja, ani Budapeszt, nie mają już dostępnego żadnego opozycyjnego radia."

No to ten

0

@patataj niestety, ale czasy "chłopomanii" minęły. Ludzie przestali chcieć umieć szukać dialogu, bo odbijają się od ściany. Tak właśnie pogłębia się "klasizm".
Ale tak naprawdę jak dyskutować z argumentami o Polakach u władzy zamiast Niemców, że kiedyś kradną a teraz dają, że kiedyś zdradzali, zabili prezydenta...ciężko
A na koniec słyszysz, że Duda i tak lepszy, bo Trzaskowski zalegalizuje gejów

2

@kazbychu a...a...ale za PEEŁOOO!

29

@MaTt_BarcaFan nadal - chciał wprowadzić ze względu na chęć uczestnictwa w międzynarodowym projekcie jeszcze na etapie formowania się całego porozumienia. Społeczeństwo zostało poinformowane przez media o potencjalnych zagrożeniach, protestowano, wycofano się z pomysłu.
Teraz - państwo wykupuje prywatne media, cenzuruje, niewykupione są dodatkowo obciążane podatkami. Ludzie protestują, władza się nie wycofuje.
Pytanie: podejście której władzy jest lepsze?

20

@MaTt_BarcaFan jego? ACTA był projektem międzynarodowego porozumienia. Co w tym dziwnego, że Polska uczestniczy w negocjacjach i rozmowach na temat międzynarodowych porozumień?
Społeczeństwo skrytykowało, protestowało, wycofano się z ratyfikacji porozumienia.

46

@MaTt_BarcaFan ah, czyli właśnie krytykujesz polityka za wycofanie się z decyzji po proteście społeczeństwa XD
No tak, szkoda, że takich polityków nie ma już u władzy

0

@increase i innym faktem jest, że podatek wycelowany jest w małe, lokalne media, które nie są teraz w rękach Orlenu...jeszcze

0

@maatiixx Trzaskowski w każdych innych wyborach wygrałby ilością zdobytych głosów. To mobilizacja elektoratu PiS i Konfederacji wygrała Dudzie wybory

7

@Cochise ekhm, cytat Sikorskiego używasz błędnie. On wtedy mówił, że Polska pod władzą pisu będzie robić laskę Amerykanom....co dokładnie się dzieje. Zakup sprzętu wojskowego, sojusze, inwestycje...wszystko teraz płynie z Ameryki.
Więc jak coś, to poczytaj dokładnie jak było, a nie jak Ci się wydaje

10

@AV0CAD0 To Ty chyba młody jesteś jak nie pamiętasz jak na TVN i Onecie PO było krytykowane w ostatniej fazie swoich rządów. Zresztą - wejdź na Fb Sikorskiego, który właśnie zarzuca im rozdmuchanie afery podsłuchowej, która spowodowała wygraną pisu

10

No cóż, kraj przestraszył się wyimaginowanego homokomando pod dowództwem Trzaskowskiego i wolał wybrać jednowładztwo Ziobry, Kaczyńskiego i Dudy. Brawo!
A najgorsze, że wiele młodych osób dało się oszukać i głosowali na Dudę, "bo dobrze mówi i dumnie śpiewa hymn" xD
A tymczasem sprawa zakupu respiratorów "już była dawno, nie ma sensu do niej wracać", kobiety w ciąży noszące uszkodzony płód mają być umieszczane w hospicjach prenatalnych by nie usunęły ciąży, niszczy się wolne media, gospodarkę, przedsiębiorców, ministrowie robią co chcą, sędziów i prokuratorów sprzeciwiających się władzy przenosi się kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania.
Wybraliście właśnie taką "Polskę" bo Wam ktoś pomachał fałszywym patriotyzmem przed oczyma

4

@Hen dokładnie. Protestuje zawsze grupa najbardziej dotknięta daną sprawą. Przedsiębiorcy też nie protestowali gdy niszczono sądownictwo.
Takie gadanie to kryptopisowstwo.
"początkowo wspiaralem ale"
"Boże, brzydkie słowa na proteście"
Za dużo już ich w internecie spotykałem

4

@pele1282 jak nic media nie robią xD od kilku lat rząd jest punktowany za każdą głupotę i niszczenie demokracji
Przedsiębiorcy nie wychodzili na ulicę gdy zagarniano sądownictwo. I co z tego? Mamy teraz nie wspierać przedsiębiorców ani sędziów? XD
Stanowski jak zwykle z rakiem chcąc płynąć pod prąd

5

@ksobi no to innym klasykiem: "wyjedź jak Ci się nie podoba, tu jest Polska"

33

Ale pamiętajcie: "mimo wszystko Duda"
Macie co chcieliście i co wybrał Naród :)

1

@Mixtape kupuj w górkach, sprzedaj w dołku

3

@BorzyKrzys uwielbienie do siłowych policyjnych rozwiązań i generalizowania grup społecznych opanowałeś do perfekcji

2

@tristan87 gdyby szpilka miał tyle umiejętności co głupoty to mielibyśmy wielokrotnego mistrza świata xD

3

@Przemek2323 Całkowicie normalne ;)
Swoją drogą to temu prokuratorowi generalnemu nacisk na podwładnych dość mocno wszedł w krew i w następnych latach kilkukrotnie mobbingował ludzi mu podlegających. Niezłe z niego ziółko

3

@Przemek2323 ciekawe czy będzie coś o prokuratorze generalnym, który naciskał na szybkie zakończenie śledztwa w wyniku czego na ślepo wsadzono Tomasza Komendę do więzienia. I o niejasnych powiązaniach rodziców tego prokuratora z władzami PRL przez co ich rodzina była wynagradzana np domem w Warszawie

2

@Unikatowy "Mówimy tutaj o świadomych kobietach które wiedzą co do czego służy."
Dokładnie! Dlatego też te świadome kobiety mają świadomość, że nie są w stanie unieść ciężaru macierzyństwa czy opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem czy takim w stanie wegetatywnym.
"co ty porównujesz średniowiecze do czasów teraźniejszych?"
Dokładnie, to nie czasy średniowieczne. Mamy cywilizacyjne metody usunięcia niechcianej ciąży. Seks nie służy już tylko do rozrodu i posiadania potomstwa, ale niesie za sobą też wiele przyjemności i pozytywnych doznań. A zabezpieczenia nie mają 100% skuteczności.
Ba, wszędzie tu piętnuje się "puszczalskie nastolatki", ale o rozwiązłych facetach nikt nic nie wspomina. No ale wiecie hehe, ten żart z kluczem, facetowi, który zalicza po kolei się gratuluje. Ale kobieta ma nie odczuwać przyjemności i rodzić.

2

@maroon w tym kraju wyborcy mają miesiąc wsteczną pamięć. Przed wyborami wystarczy postraszyć Unią Europejską, uchodźcami, przeraźliwym lewactwem, bolszewicką rewolucją, do tego sypnąć kolejnym socjalem i mogą wygodnie rozsiąść się w fotelach na kolejną kadencję

3

@Kgorecki2500 A co dadzą wybory? Wyborcy pis żyją w takiej medialnej i społecznej bańce, że z każdym miesiącem są coraz bardziej zmobilizowani poczuciem bycia pod oblężeniem. Pójdą na wybory licznie, tak jak w wyborach prezydenckich. I zawsze mogą liczyć na przypływ wyborców z konfederacji, tak jak przy okazji "mimo wszystko duda"

9

@Unikatowy wow, ten język pogardy "niech nie rozkłada nóg" jest dramatyczny
Serio, skąd w Was takie znienawidzenie do kobiet?
Poza tym mówicie o tych lewackich nastolatkach - to poszukajcie jak popularna była w średniowiecznej Polsce uprawa roślin wywołujących poronienie, jak częsty był to proceder przed okresem wojennym. Ani to sprawa nowa, ani zarezerwowana dla "puszczalskich nastolatek"

1

@mat32 Właśnie dlatego kompromis był dobry a naruszenie go było zagraniem pod wyprowadzenie ludzi na ulicę.
Pytasz mnie co wtedy - rzecz w tym, że ja jestem za opcją wolnościową dla ogółu społeczeństwa. Niemniej w zakresie własnego związku mamy ustalone, że "rodzimy" dziecko jak się trafi pomimo zabezpieczania się

6

@mat32 A co w przypadku, w którym nastąpiło niedotlenienie mózgu dziecka w 8 czy 9 miesiącu ciąży przez co nastąpiły nieodwracalne szkody uniemożliwiające funkcjonowanie po porodzie?

15

@Sandu! Skoro naruszono kompromis to nie ma co się dziwić, że druga strona konfliktu dotyka drugiej skrajności

/Ogólnie bawią/śmieszą/przerażają mnie ludzie, którzy myślą, że w legalizacji aborcji chodzi o przyzwolenie "puszczania" się na prawo i lewo. Panowie, mniej wykopu, więcej wyjścia do ludzi

2

@MesQueUnClub_87 No i mnie natchnąłeś do przygotowania śniadania dla mnie i lubej, zdalna praca ma jednak swoje plusy
Miłego dnia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?