Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Darkfin sprawa wygląda trochę inaczej - komentować mogli tylko jego "znajomi" - coś koło 4000 osób, sporo artystów i jego wyborców z lat 2015. Wczoraj widziałem nawet komentarz jednego z muzyków Republiki. Także hejt lał się z jego otoczenia, a nie z przypadkowych napalonych na hejt ludzi
4
Paweł Kukiz schował swoje prywatne konto na fb, na którym można było z nim podyskutować w komentarzach.
"Nigdy Was nie zdradzę" i odpowiedzialność wobec jego wyborców w pełnej okazałości
1
@Kapitan hawk Kapitanie! Dopiero teraz zauważyłem, że wróciłeś :D gdzie Cię wywiało na tyle czasu?
4
@tomek8756 o, chciałem dorzucić swój komentarz, ale mam u niego bana XD wolność słowa w wykonaniu naszego naczelnego antysystemowca
2
@macio_944 media jednego nurtu w pigułce - a ludzie jeszcze mówią, że ich to nie obchodzi, bo nie oglądają TV a w 2011 pamiętają jak TVN pokazywał Tuska xD
Nawet się nie zorientują jak przyjdą ograniczać internet, ale wtedy będzie już za późno
3
@tomek8756 ale kto tyle doł co łoni? No kto! Kradną ale przynajmniej się dzielą!
XD
0
@marcin000019 ależ symetryczny fikołek.
Jakiekolwiek podnoszenie ręki na wolność mediów, prasy i internetu to zamach na wolność obywateli i kolejny krok w stronę autorytaryzmu.
92
@ściah wybacz im, nasze chłopaki nie mają luzu, nie znają się na żartach XD
4
@QuiqueSetien1958 chcą chcą, nawet jeszcze dłużej, jak dorośniesz to zrozumiesz
5
@QuiqueSetien1958 "3 dni w serwisie"
Ehhh coraz więcej amatorów pcha się do zabawy
7
@MaTt_BarcaFan CrIngE XD
W sensie napisałem do niego w tym jednym wątku, raz i mam ból dupy?
Ale Ty masz ból dupy o mnie, co za cringe
9
@LuisSalvano patrz, Ty rzucasz przypadkowymi tekstami, a my względem Ciebie tylko sprawdzonymi faktami ( ͡° ͜ʖ ͡°) opanuj frustrację, bo Twoja słoma z butów zaraz ogarnie samozapłon
6
Komentarz usunięty
21
Komentarz usunięty
0
502 bad gateway
Where La Bamba
0
@qbuteq za Jachasia Borubar był!
0
@BarcaInfo poza tym w tym cytacie to nie "minimum" a "mógłby" jest słowem klucz. Może wszystko, ale nie ma informacji o takich intencjach z jego strony
7
Eh, chciałbym się wrócić do czasów głębokiego gimnazjum gdy na boiskach zarówno Realu jak i Barcelony biegali moi ulubieni piłkarze z dzieciństwa. Cóż...pewne czasy już minęły i mam wrażenie, że nie docenialiśmy odpowiednio tego co mamy poprzez ciągłe wojenki, umniejszanie i obrażanie się na siebie. Będzie mi Leo bardzo brakowało na boiskach La Ligi. Mam nadzieję, że w nowym klubie jeszcze raz uda mi się wejść na piłkarski szczyt w europejskich rozgrywkach
0
@Orlik00 Szczerze mówiąc mieszane uczucia. Tutaj przynajmniej było trochę walki podczas sprintu, ale jak wyobrażam sobie dwie procesje w weekend na torze w Monako czy Barcelonie to już aż tak kolorowo nie jest. Rozumiem chęć zwiększenia atrakcyjności, ale trochę nam się rozmywają emocje według mnie
2
@Pitinho i ci sami ludzie później piszą, że jak jakieś starsze pokolenie wymrze to będzie lepiej a sami zachowują się jak stereotypowy wujek z wąsem
1
@Orlik00 testowa zmiana kalendarza weekendu - kwalifikacje w piątek do sprintu sobotniego. Jutro w czasie wyścigu ruszają z pól startowych według wyników ze sprintu. Zmiana ma zwiększyć atrakcyjność
4
@ryazenhuwei Cytując
"Serrio co to za stronka? Zrobiona przez domorosłego programistę? Zresztą takie wyliczenia można o kant tyłka potłuc, skoro np. w takiej Afryce nie ma danych statystycznych o ludności. "
Podważasz wiarygodność strony i to jednoznacznie. Nigdzie na stronie natomiast nie jest napisane, że przedstawiona liczba odzwierciedla w 100% liczbę ludzi na ziemi. Następnie masz podane źródła i nawet wspomnienie o korektach dla poszczególnych regionów właśnie ze względu na np. utrudniony dostęp do danych. To podważasz jednocześnie nie podważając? To tak jakbyś kwestionował odległość Ziemi od Księżyca podaną na wikipedii bo "nigdy nie da się idealnie zmierzyć i zawsze jest jakiś błąd pomiarowy i za mała liczba miejsc po przecinku". No litości.
12
@ryazenhuwei aż się musiałem zalogować bo czasem mnie poziom tu przeraża XD Podważasz wiarygodność strony i pytasz "ale jak oni mogą monitorować".
No, to na tej samej stronie, kilka akapitów niżej masz coś takiego Światowy Zegar Ludności - źródła i metodologia.
Widzę, że naukowy analfabetyzm wszedł do mózgu tak mocno, że trzeba zaprzeczać absolutnie wszystkiemu co wykracza poza "chłopski rozum".
9
Wczorajszy mecz dość brutalnie przypomniał mi dlaczego w ostatnich latach właściwie przestałem oglądać piłkę nożną. Ja rozumiem błędy sędziowskie, wpadki, ale mając VAR to naprawdę trzeba się postarać żeby popełnić taki błąd/drukować w dogrywce półfinału ME...oby Włosi pokazali tym zadufanym angolom gdzie ich miejsce
0
Wypuścić Ramosa
2
Mam nadzieję, że ich Chiesa ośmieszy i pokaże takiemu Sterlingowi, że można przeprowadzić inną akcję niż szukanie kontaktu pod karny, tfu
12
I te kartoflane pijane angielskie mordy xD
0
I jeszcze ten Sterling idący w większości akcji tylko na kontakt żeby złapać karnego, kto pamięta MŚ 2002 Korea Japonia ten się nawet chyba już nie zdziwi, że Anglia będzie ciągnięta za uszy
2
Drukować mając VAR i możliwość obejrzenia to trzeba umieć i mieć podgląd na boisku na stan swojego konta, tfu na sędziego
4
@VegetaPolska xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1588759454Gk0Y6gSbdx0WurhLtslVAc.jpg