0

To i to na L

0

PSG dostało 6 w LM :<

1

No szkoda w ch*j, ale trudno się mówi przynajmniej walczyli do końca.

0

Jak oni mogli sobie dać wbić te 5 bramek ?

0

Dawać Paco !!! On to odrobi !!

0

O Kurłaaa...

0

Ma ktoś może link do ostatniego odcinka Gry o Tron? Bo chciałem sobie przypomnieć co tam się działo :P
Albo chociaż stronkę z serialami
Z góry dziekuję :D

0

A co oznaczają te numery ?

0

A ktoś pisał o życiu prywatnym danej osoby ?
Pisaliśmy o otoczce :D

0

Masz więcej zagadek na jutro ? :PP

0

No i o tym mówię, że wszędzie coś muszą wepchać i tak jak wcześniej napisałeś na przykładzie Austrii, piosenka bardzo dobra lecz wykonawca mocno kontrowersyjny, ta cała otoczka sprawia, że ludzie nie patrzą na samą muzykę-kulturę tylko na wszystko wokół.
Dlatego ja wolę tego już nie oglądać, przejrzałem sobie tylko listę wykonawców i z miejsca było wiadome kto mniej więcej będzie wysoko.

0

Może nie do końca zapamiętałem co było po.. Lecz dla mnie i tak to mocno skręciło w złą stronę :P
Nie chodziło mi o samych zwycięzców :D

0

Nie wydawało Ci się to z deczka niesmaczne ?
Owszem piosenka była całkiem całkiem.

0

Babo chłop z brodą wygrał to coś parę lat temu, więc już chyba nie ma wątpliwości :P
Eurowizja skończyła się po tym jak Alexander Rybak wygrał, to była wspaniała piosenka, potem to.... Szkoda komentować co się dzieję :p Australia co tam robi ? XDD

0

Nie wiem o czym mówisz :D
Nie oglądam tego ;)
Polityka zwykła

0

Że nie wiem mają podobne barwy ? Czerń i Biel ?

0

Ty się przejmujesz tym pseudo festiwalem ??
Popatrz sobie na opinie normalnych ludzi i sobie poczytaj co im się podobało :D
Co się zmieni w twoim życiu jak Izrael wygra ? :D

0

Wszystkie trzy są pisane z dużej litery :P

1

Ja bym zrozumiał i nie gniewał się jaka jakaś piz*a... I spokojnie poczekał na następny wypad na browarka.
To byli Kumple na jedną dwie imprezy ? Czy kuźwa zgrana ekipa na dobre i na złe ? Bo chyba to pierwsze...

4

Dla mnie ona wygląda jak kurczak.

0

Ploty ;)

0

Jakaś fajna komedia przy której można serio popłakać się ze śmiechu :D
Ktoś coś ?
Z góry dziękuję ;)

0

Dobra wyluzuj ;)
To jest forum tu są ludzie tu są opinie ;)

2

Federer i tak lepszy- ikona tego sportu ;)
I żywa Legenda :D

0

Mniej więcej XD

0

Masz rację, aczkolwiek według mnie nieco okroili wątek z Arabami, mogli to lepiej porozwijać, ale teraz będzie wyprawa na Ruś Kijowską także tam będą nowe przygody i myślę, że będzie gites.
Ivar to szaleniec i takich tam potrzeba :DD

0

Coś się kończy coś się zaczyna :P
XD

2

Jest dobry, ale dużo rzeczy można było się domyślić :D
Wikingowie według mnie lepsi ;)

0

Zgadza się niemiecka armia w dużej liczbie to szroty (Sprzęt) ;)

0

A po co nam jakaś mega dobra marynarka na te Jezioro Bałtyckie ?
Ulepszyć nieco sprzęt i tyle. W misjach zagranicznych i tak USA wiodło by prym w tym aspekcie, lepiej wzmocnić obronę przeciwlotniczą i broń jądrową w końcu sobie sprawić :PP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?