2

Salaha to podwójnie szkoda, bo na MŚ sobie nie pojedzie, a w jego przypadku może się to już drugi raz nie przydarzyć, praktycznie w pojedynkę ich tam doprowadził i LIPA... Nie będzie go.
Ale chciałbym się mylić... :(

3

"Wyleciałem na 2 minuty" ?
Ty w nogę grałeś czy w ręczną :P
XDD ?

0

Bayern to tam... XD
Juve no to szkoda włochów
A Totki trafiły na okres kiedy byli wybornie słabi w tym Sezonie :P

1

Ale ja bym go chciał u nas ;)
PS.Spokojnie Valverde też mi odpowiada ;)
No ale można pomarzyć...

0

Już prędzej MU by go przywitało niż takie PSG
Zobaczymy, moim zdaniem gadał głupoty :P

3

Kolega wyżej chyba Sarkazmu użył :P
Ale ja się tam nie znam :D

2

Ty... Może to serio Footrool ? XD
Sam mówił na filmiku że idzie na wesele koleżanki, może teraz pijany nam tutaj wypisuję :D

0

Było już ;)

0

Pisali, że ponoć miesiąc będzie pauzować czyli MŚ przepadają, ale poczekajmy na spokojnie do jutra ;)

0

Dokładnie ;)
Mamy szczęście, że żyjemy w tych czasach ;)

2

Zdrówko Świrze !!!
XDDD

1

Niestety CR ma ZP, bo raczej wątpię by ARG wygrała MŚ XD
-Co jest zastanawiające:
Messi jest królem strzelców, ma Złotego buta, ma mistrzostwo i puchar kraju, i zagrał bardzo dobry sezon....
Ale LM zrobiła robotę ;)

0

Masz rację !!
Warto też dodać, że Ronaldo i Messi są już coraz starsi i takie obrazki jak nawet i ta 3 LM już długo się nie pojawią ;)
Szkoda ;)

0

W sumie masz rację..
Przepraszam :P

0

Dlatego trzeba to zmienić :P

0

+100 do medialności i wygrania ZP XDD
Nie no żartuję ;)

0

Mój kolega kibic Realu nawet się nie cieszył, ponieważ powiedział, że robi się to już nudne XDD

0

No tak... Ale niestety ludzie o tym zapomną o tym, że Barca zagrała fenomenalny sezon w lidze itd.
3 LM stała się faktem ;)

1

A ja sobie piwko piję, zrelaksowany, mój Klub zdominował Ligę mieli bardzo dobry sezon XD
Czym się tu denerwować :P
Ludzie będą gadać o Realu przez parę dni potem MŚ i tyle.

0

EE tam ;)
Myślę, że Szejkowe kluby będą mieszać i panować ;)
Ale zobaczymy :P

0

To oczywiste, ale co my możemy zrobić :P

0

No zabrakło... Widać, że to przeżyli ale nadal walczyli ;)

0

No dokładnie ;)

5

Dobra Panowie nie ma co narzekać gdybyśmy nie dali Du*y z Romą to byśmy pokazali jak się wygrywa w LM :P
-Szkoda Kariusa, niby beka, ale chłop będzie miał teraz przerąbane...
-Trzeba oddać szacunek za waleczność Liverpoolowi, mega zacięte spotkanie
-Real był dzisiaj na spokojnie do objechania, ale zabrakło... BramkarzaXD
Nie no...
3LM z rzędu, za niedługo nowy sezon skleić mega ekipę i ich oklepać w LM, bo tylko my umiemy ich ogrywać ;)

0

Ciekawe jakby Cierzniak dzisiaj bronił XDDD

0

OOO Filip Lato wchodzi :P
Szybko z tego Spotu się przemieścił XD

2

Fabian idź do tego Liverpoolu !
Ehh...
Szkoda bo Real dzisiaj mega słaby, no ale dwa prezenty wykorzystali :(
3 LM z rzędu staję się faktem trudno XD
2tyg pożywki w na notatniku będzie hehe

2

To już nasz bramkarz w okręgówce jest lepszy.... Serio Kurła !!!!
Ja pier...
Ręcznik

1

Ale nie no bramka ładna :P

0

Kurła Małpa strzeliła...
Ehh... XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?