0

haha XDD

1

Kurła Panie weź się Pan nie czepiaj, kolega usnąć nie może a to usypiającą woń ma i chciałem pomóc !

Fetyszysta stópek się znalazł :P
Może jeszcze Zagłębiu Sosnowiec kolega kibicuję ? :P

0

OOO ciekawa praca ;)
A jak nie skarpetki, to Ci mogę kołysankę zaśpiewać :P
AAA kotki dwa !

2

A gdzie robisz tzn. W czym ?
Dam Ci powąchać moje skarpetki to od razu uśniesz :P
Chcesz zaryzykować ? Jeden się już nie obudził, a chcę Ci pomóc :P

3

Komentarz usunięty

0

TVN24.... Dziękuję :P

2

Zawsze to lepsze niż racę XDDD

6

Niemców nie pamiętam za bardzo, ale cenie RPA i Brazylię za ten klimat ;)
Z tych które oczywiście oglądałem

2

Ta Rosja to mi w ogóle nie pasuję jako organizator MŚ, no ale to moje zdanie, jakoś tak nie czuję klimatu tych Mistrzostw. Brazylia,RPA to tak, ale Rosja tak średniawo :(
;)

0

Oby ;)

4

Ciekawe czy będzie kiedyś jakiś piłkarz który z podobną lekkością będzie biegał i mijał przeciwników, kurłaaa Cudo !

0

Egipt ;)
A co mi tam :P

0

Luwen-tupul ?

XDDDD

0

Pewnie i tak dalej by zaszli niż Argentyna :PP

1

Poszedł spać bo go mama wołała :P

3

Pelikany za 3...2...1 :P
Poszli ! XD

8

Ogromnego farta ? :D
Idź już lepiej spać :P

5

Budują ją po to by za rok nie zorganizować finału PK i mieć wymówkę.

0

Kurłaa panie, chyba petarde na sylwestra XD

0

Człowiek wielu talentów XDDD
Kurłaa typowy Andrzej, hahaha

1

To prawda !!
W Fifie grywa mi się nim wybornie ;)
i faktycznie jest połączeniem Andrzeja i Ivana

0

Żebyś się nie zdziwił ;)
Wenger to znakomity trener !

0

Ty no nie wiem ;)
Poczekaj ;)

0

Kto normalny to czyta ? XDD

2

Dzięki wielkie ;)
Kurła aż sobie oglądnę ten film ;)
Haha XDD

0

Obieram ziemniaki na obiad, a potem idę na rower ;)

0

Niekiedy tak :P

5

Wincyj komentarzy o Peszkinie !!!
Wincyj Wincyj !
Ehh.. XD

0

Hahahaha, najlepsze co dziś tutaj przeczytałem XDD
Aż sobie w cudzysłów wezmę :P
haha

0

Bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?