Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha XDD
1
Kurła Panie weź się Pan nie czepiaj, kolega usnąć nie może a to usypiającą woń ma i chciałem pomóc !
Fetyszysta stópek się znalazł :P
Może jeszcze Zagłębiu Sosnowiec kolega kibicuję ? :P
0
OOO ciekawa praca ;)
A jak nie skarpetki, to Ci mogę kołysankę zaśpiewać :P
AAA kotki dwa !
2
A gdzie robisz tzn. W czym ?
Dam Ci powąchać moje skarpetki to od razu uśniesz :P
Chcesz zaryzykować ? Jeden się już nie obudził, a chcę Ci pomóc :P
3
Komentarz usunięty
0
TVN24.... Dziękuję :P
2
Zawsze to lepsze niż racę XDDD
6
Niemców nie pamiętam za bardzo, ale cenie RPA i Brazylię za ten klimat ;)
Z tych które oczywiście oglądałem
2
Ta Rosja to mi w ogóle nie pasuję jako organizator MŚ, no ale to moje zdanie, jakoś tak nie czuję klimatu tych Mistrzostw. Brazylia,RPA to tak, ale Rosja tak średniawo :(
;)
0
Oby ;)
4
Ciekawe czy będzie kiedyś jakiś piłkarz który z podobną lekkością będzie biegał i mijał przeciwników, kurłaaa Cudo !
0
Egipt ;)
A co mi tam :P
0
Luwen-tupul ?
XDDDD
0
Pewnie i tak dalej by zaszli niż Argentyna :PP
1
Poszedł spać bo go mama wołała :P
3
Pelikany za 3...2...1 :P
Poszli ! XD
8
Ogromnego farta ? :D
Idź już lepiej spać :P
5
Budują ją po to by za rok nie zorganizować finału PK i mieć wymówkę.
0
Kurłaa panie, chyba petarde na sylwestra XD
0
Człowiek wielu talentów XDDD
Kurłaa typowy Andrzej, hahaha
1
To prawda !!
W Fifie grywa mi się nim wybornie ;)
i faktycznie jest połączeniem Andrzeja i Ivana
0
Żebyś się nie zdziwił ;)
Wenger to znakomity trener !
0
Ty no nie wiem ;)
Poczekaj ;)
0
Kto normalny to czyta ? XDD
2
Dzięki wielkie ;)
Kurła aż sobie oglądnę ten film ;)
Haha XDD
0
Obieram ziemniaki na obiad, a potem idę na rower ;)
0
Niekiedy tak :P
5
Wincyj komentarzy o Peszkinie !!!
Wincyj Wincyj !
Ehh.. XD
0
Hahahaha, najlepsze co dziś tutaj przeczytałem XDD
Aż sobie w cudzysłów wezmę :P
haha
0
Bywa