5

Człowieku... A wiesz co to sarkazm ?
Janusze ? Haha nie nadużywajcie tego świętego słowa :)

8

Co ten Senegal a teraz Kolumbia ?
Oboje po 0-0 ze słabszymi przeciwnikami... Coś mi tu nie gra XD

5

La Notatnik :DD

0

A ile to mu zapłacić...
Czy Hiszpańskie sądy coś komplikują ?

1

hahaha ;)
Pozdro !

0

No ale bez przesady....

1

Bo ja wiem ;)

15

Ty.... A wiesz, że to tylko Sport, a rodzina to rodzina ?
Czy może nie :P

9

Czy ja wiem czy grożenie śmiercią jest spoko.... No ale może ja się tam nie znam...
To tylko Sport kurła Ludzie..

20

Macie tam internet ? :OOO
:PP

7

Może to być nawet Tadek Norek, nie moja sprawa :P
Barca mnie tylko interesuję :P

0

Nie mój Klub nie moja sprawa :P
Dziękuję ;)

0

Ta... U mnie 33 w cieniu..
Kurła...

0

Ale wiesz, że go nie kupią ?
:P

0

A gdzie on będzie grał ?

0

Nie.

0

Było ;) Nawet dyskusja była XD

5

Fabian, większe doświadczenie i bardziej ograny w tym sezonie ;)
Ale to moje zdanie :D

0

Dobrze Panie Tyrionie Lannisterze !! ;)
Święte słowa ;)

4

Spokojnie ;) To nie nasza Reprezentacja :D

0

Bjorn go przerośnie ;)

0

Joachim za dużo w gaciach grzebie i mu odwala, ale zobaczymy jak im pójdzie .

1

Słabsza kość pęka..
Ja tam zawsze wolałem oglądać takie mecze ;)

1

Z kafejki piszę ;)

0

W Zambii... Zawsze miałem pociąg do biedy i zacofania, ogólnie lubię biedować...
Dlatego będę idealnym studentem, można rzec bez skazy.
A tak całkiem serio, to moim zdaniem Polska albo Kanada, Szwajcaria ;)
Nie mniej jednak nie narzekam na Polskę, żyje mi się tu bardzo dobrze ;)

1

Nie no żartowałem, wiem o co chodziło ;)

0

Psst! Kolego to nic nie warte brednie spokojnie ;)
Możesz w spokoju napić się piwka ;)

0

I tak Cię nie stać :P
hihi ;*

0

"Chwytając się za udo swojego przeciwnika" ?
Trochę gejowe

0

To Grecja jeszcze istnieje ? :O
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?