Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Człowieku... A wiesz co to sarkazm ?
Janusze ? Haha nie nadużywajcie tego świętego słowa :)
8
Co ten Senegal a teraz Kolumbia ?
Oboje po 0-0 ze słabszymi przeciwnikami... Coś mi tu nie gra XD
5
La Notatnik :DD
0
A ile to mu zapłacić...
Czy Hiszpańskie sądy coś komplikują ?
1
hahaha ;)
Pozdro !
0
No ale bez przesady....
1
Bo ja wiem ;)
15
Ty.... A wiesz, że to tylko Sport, a rodzina to rodzina ?
Czy może nie :P
9
Czy ja wiem czy grożenie śmiercią jest spoko.... No ale może ja się tam nie znam...
To tylko Sport kurła Ludzie..
20
Macie tam internet ? :OOO
:PP
7
Może to być nawet Tadek Norek, nie moja sprawa :P
Barca mnie tylko interesuję :P
0
Nie mój Klub nie moja sprawa :P
Dziękuję ;)
0
Ta... U mnie 33 w cieniu..
Kurła...
0
Ale wiesz, że go nie kupią ?
:P
0
A gdzie on będzie grał ?
0
Nie.
0
Było ;) Nawet dyskusja była XD
5
Fabian, większe doświadczenie i bardziej ograny w tym sezonie ;)
Ale to moje zdanie :D
0
Dobrze Panie Tyrionie Lannisterze !! ;)
Święte słowa ;)
4
Spokojnie ;) To nie nasza Reprezentacja :D
0
Bjorn go przerośnie ;)
0
Joachim za dużo w gaciach grzebie i mu odwala, ale zobaczymy jak im pójdzie .
1
Słabsza kość pęka..
Ja tam zawsze wolałem oglądać takie mecze ;)
1
Z kafejki piszę ;)
0
W Zambii... Zawsze miałem pociąg do biedy i zacofania, ogólnie lubię biedować...
Dlatego będę idealnym studentem, można rzec bez skazy.
A tak całkiem serio, to moim zdaniem Polska albo Kanada, Szwajcaria ;)
Nie mniej jednak nie narzekam na Polskę, żyje mi się tu bardzo dobrze ;)
1
Nie no żartowałem, wiem o co chodziło ;)
0
Psst! Kolego to nic nie warte brednie spokojnie ;)
Możesz w spokoju napić się piwka ;)
0
I tak Cię nie stać :P
hihi ;*
0
"Chwytając się za udo swojego przeciwnika" ?
Trochę gejowe
0
To Grecja jeszcze istnieje ? :O
XD