Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nic.... Jest taki upał, że się nie da nic zjeść...
Ale Kebaba pod wieczór opędzluję XD
0
Kupiłem nawet podkładkę chłodzącą, ale nawet ona nie daję rady :P
Wczoraj przenosiłem go do innego pokoju i myślałem, że sobie rękę poparzę... Masakra, następnym razem ubiorę rękawicę kuchenną XD
1
HAHAHA, gdy zacząłem to czytać pomyślałem sobie "Hmm pewnie ktoś z Wałbrzycha" i miałem rację :P
0
Narcos
0
Chorwacja będzie czarnym koniem i sporo namiesza na tym Mundialu ;)
1
Polskie morze następnie truskawki w Germanii, i potem Lizbona ;)
0
Niepotrzebne zawracanie czterech liter ;)
Byli tam prywatnie i należało to uszanować ;)
0
No i to jak.... Mój się tak czasami nagrzeję, że spokojnie można na nim grillować XD
2
Powtórka z Korei ? XD
0
Piłkarzy ;)
0
Nie warto, mam nieco lepszego lapka również z Lenovo i był o 400zł tańszy (A to zawsze więcej piw w lodówce ) ;)
PS.Popatrz też na Acery ;)
0
Ja przeczuwam, że Egipt wyjdzie z grupy, a Chorwacja będzie czarnym koniem ;)
0
Eriksen spoko, Jasper zostaję, Werner nie trafia do nas :P
Tak bym to widział XD
A tak serio, to nie..
1
Co Ci z tych 5 milionów ?
1
Ale już się wyspałem ;)
0
No to szkoda, ale coś mega krzywego napisał ? XD
0
A co kolega zrobił ?
0
Serio?
O takie coś się czepiasz ?
9
A znasz jakieś strony ?
PS.Wystarczy wcisnąć spację :P
0
Ponawiam pytanie: Gdzie będę mógł jutro obejrzeć KSW ?
Macie jakieś propozycję ?
1
Faken, a akurat wyłączyłem, bo już mi się czekać nie chciało
1
Kogo Ci niby Abidal wyczaruję ?
1
W takim razie, twoje zdrowie Danielu !
2
OOO ty kurła kłamczuszku :P
Twój drugi najbardziej lajkowany koment ma dokładnie 24 lajki ;)
O ty,ty ;)
0
Kurła... Bez polityki ! Panie Antoni ;)
0
Kurła grozisz mi ?
10
AA idę sobie strzepać, człowiek czeka i czeka...
Wracam za 30 sekund
0
Gdzie będę mógł obejrzeć dzisiejsze KSW ?
Będzie gdzieś jutro cała gala ?
0
A mój Messi-Neymar-Suarez :PPP
1
Ehh... Czy ta Polityka musi być wszędzie ?
:P