1

Nic.... Jest taki upał, że się nie da nic zjeść...
Ale Kebaba pod wieczór opędzluję XD

0

Kupiłem nawet podkładkę chłodzącą, ale nawet ona nie daję rady :P
Wczoraj przenosiłem go do innego pokoju i myślałem, że sobie rękę poparzę... Masakra, następnym razem ubiorę rękawicę kuchenną XD

1

HAHAHA, gdy zacząłem to czytać pomyślałem sobie "Hmm pewnie ktoś z Wałbrzycha" i miałem rację :P

0

Narcos

0

Chorwacja będzie czarnym koniem i sporo namiesza na tym Mundialu ;)

1

Polskie morze następnie truskawki w Germanii, i potem Lizbona ;)

0

Niepotrzebne zawracanie czterech liter ;)
Byli tam prywatnie i należało to uszanować ;)

0

No i to jak.... Mój się tak czasami nagrzeję, że spokojnie można na nim grillować XD

2

Powtórka z Korei ? XD

0

Piłkarzy ;)

0

Nie warto, mam nieco lepszego lapka również z Lenovo i był o 400zł tańszy (A to zawsze więcej piw w lodówce ) ;)
PS.Popatrz też na Acery ;)

0

Ja przeczuwam, że Egipt wyjdzie z grupy, a Chorwacja będzie czarnym koniem ;)

0

Eriksen spoko, Jasper zostaję, Werner nie trafia do nas :P
Tak bym to widział XD
A tak serio, to nie..

1

Co Ci z tych 5 milionów ?

1

Ale już się wyspałem ;)

0

No to szkoda, ale coś mega krzywego napisał ? XD

0

A co kolega zrobił ?

0

Serio?
O takie coś się czepiasz ?

9

A znasz jakieś strony ?
PS.Wystarczy wcisnąć spację :P

0

Ponawiam pytanie: Gdzie będę mógł jutro obejrzeć KSW ?
Macie jakieś propozycję ?

1

Faken, a akurat wyłączyłem, bo już mi się czekać nie chciało

1

Kogo Ci niby Abidal wyczaruję ?

1

W takim razie, twoje zdrowie Danielu !

2

OOO ty kurła kłamczuszku :P
Twój drugi najbardziej lajkowany koment ma dokładnie 24 lajki ;)
O ty,ty ;)

0

Kurła... Bez polityki ! Panie Antoni ;)

0

Kurła grozisz mi ?

10

AA idę sobie strzepać, człowiek czeka i czeka...
Wracam za 30 sekund

0

Gdzie będę mógł obejrzeć dzisiejsze KSW ?
Będzie gdzieś jutro cała gala ?

0

A mój Messi-Neymar-Suarez :PPP

1

Ehh... Czy ta Polityka musi być wszędzie ?
:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?