Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O kurde... Zapomniałem o nim :P
0
Mi tam jest smutno :D
0
No w sumie XD
0
W sumie Andrzej do Arsenalu się nadaję ;)
Niech wreszcie odpali i pokaże swój talent XD
0
No w sumie chciałbym by nasi co imprezę byli w top4 XD Nawet na tym 4 miejscu :P
6
Ma sexy uszy ;)
5
Ja swoje 4 miliardy spaliłem bo mi zawadzały na mieszkaniu ;)
a pozostałe 2 złote wydałem na bułkę.
3
Podatki są spoko, pod warunkiem, że ich nie płacisz :PPP
#Życiesebasku99 ;)
1
Kto według z was najlepiej gra na mundialu ? Oczywiście chodzi mi o naszych ;)
Moim zdaniem Cou jak na razie gra najlepiej ;)
10
Dobra sprawdzone 4 razy dla pewności :P
Można iść sobie dalej pograć w FIFE ;)
Dobranoc wam wszystkim
0
Dziękuję ;)
3
W sumie wydarłbym mordę ale zaraz Matka mnie zabiję i tyle będzie z tej matury XD
11
32 % jestem lepszy ;)
0
Co to jest ten Centyl na tych maturach ?
Czy to nie jest przypadkiem procentowy wynik osób które miały podobny wynik na maturze co ja ?
0
No była trudna, ale na szczęście jestem na nią za tępy i nie musiałem się przy niej pocić :P
Gratulację za zdanie matury ;)
0
No to Pijemy ;) Wbijaj na Wrocław Synu !
12
Udupiłem rozszerzoną historię XD
10% Kurłaaaa
Ale i tak na zaoczne idę XD
1
Mówisz o maturze ????
Ja normalnie się zalogowałem na swoje OKE wpisałem dane i jeb zdałem XDD
4
O kurła zdałem z majzy XD
No to na Kebsa czas pójść ;)
4
3 razy z rzędu, nie ważne w jakim stylu. Dominują w Europie i to trzeba przyznać, i oddać im szacunek ;)
Ludzie za X lat będą pamiętać te 3 LM z rzędu a nie styl w jaki zostało to osiągnięte ;)
0
Nie :P
Odpalam zaraz serial i idę potem spać i wbijam na 10 do szkoły
1
... Bombki strzelił XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mój kupon XDD
Faken
0
Ale okręgówka XDDD
Jezusie... :P
0
I Japonia wygrywa mi kupon :P
0
Nie no ja żartowałem XD
Pozdrawiam ;)
0
*Kolumbią :P
2
Ale fart XD
Szkoda Danii
0
Ale tam u Ciebie wiać musi, kurła huragany :PPP
Pozdrawiam ;)