Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak w taki sposób można stracić bramkę XDDD
No nie wierzę XDD
Ale dobra nasza :P
1
Honor 10, tańsze i wcale nie gorsze. Ale jak pytasz o te to chyba bym P20 wybrał
0
Panowie który mecz polecacie na wieczór ;)
Zastanawiam się nad MU vs Valencia no ale wiadomo jak gra MU :D
Bayern też chyba szybko Ajax zdominuje... OOO zgadłem :P
Ale czekam na propozycje :D
0
Dzięki wielki ;)
0
Ehhh faktycznie.. Nadal boli :(
:P
0
Kto strzelił najszybszą bramkę w LM ? I w jakim meczu.
Czy dzisiejsza była najszybsza ??
0
O to mi właśnie chodziło. Barca za jego kadencji jest jakaś wypłowiała i ciężko na to patrzeć. Ale trenerem jest dobrym tylko tak jak mówiłeś, stylem nie na Barce :)
0
A ja tam, jestem jakoś dziwnie spokojny o ten mecz. Nie wiem dlaczego. Po prostu wyjdą i zagrają. Myślę, że ich pokonamy.
0
Myślisz, że nasz zarząd go w tym momencie wywali ? Prędzej po kolejnej wpadce, ale pytanie czy na krajowym czy na europejskim podwórku. Oby nie na koniec sezonu, co w sumie jest najbardziej prawdopodobne, że jednak dociągnie do końca sezonu. Trenerem jest dobrym, ale nie na Barcę.
9
Panie tutaj już chyba 3 ksiażki o tym napisali :P
0
Jak nie zejdzie to może i spróbuje podjąć tak drastyczny krok :P
0
Próbowałem, ale cholerstwo jest tak mocne, że nie schodzi... :(
0
Witam. Zna ktoś sposób pozbycia się śladów po orzechach z dłoni ? Używałem już cytryny, octu i dalej nie może zejść. Jest to irytujące :P
Z góry dziękuję za pomoc :D
0
A co się stało, bo nie w temacie jestem :P Co oni zrobili ?
0
No i jeszcze lepiej. No to 3 kupie :P
1
Ale jutro będzie meczycho. Włosi pod ścianą a my musimy seta wygrać. Trzeba kupić 2 kraty piwa i oglądać :P
0
Chcesz wysłuchiwać połowę narodu :P
Nie szkoda Ci czasu :D
1
Mówi pewnie synowi jak ma grać :P
2
Kowanacki gdzieś tam też siedzi :P
5
A Real ile by goli przez Ramosa tracił. Albo Atletico przez Coste. Ło panie... :P
0
OO a dziś dość wysoko punktujemy :D
A Włosi wczoraj rozbici ;)
Ok dzięki wielkie ;)
0
Co będzie decydować o wyjściu danej drużyny z grupy kiedy to Serbia pokonała 3-0 Włochów my dzisiaj np. Pokonamy 3-0 Serbów a jutro nie daj boże przegramy 3-0 z Włochami. Zdobyte punkty w danych setach ? Czy jak ? :D
1
Przecież obecny jest najlepszy nie rozumiem tych zmian, najpierw stroje teraz herb...
Ehh może przyzwyczajony jestem do obecnego, ale według mnie jest on najlepszy.
1
Ja bym tam wolał bez kontuzji u rywala ;)
A co do reszty to zobaczymy :D
0
Koledze chodziło zapewne o to, że bez nich jesteśmy mega słabi a powinniśmy chociaż coś grać. A nie ciągle liczymy na Messiego. Jak Messi nie gra to Barca też nie gra, a tak nie powinno być. Chyba o to koledze wyżej chodziło ;)
0
Pod względem sportowym kolego ;)
Gdybym miał patrzeć na swoje pokręcone dni ostatnimi czasy to bym musiał chyba połowę kalendarza wyrwać :P
3
Co za pokręcony dzień.... Serbia rozbija Włochów 3-0, my przegrywamy po fatalnej grze, Real rozbity (Chociaż jeszcze drugie 45min). Milik strzela 2 bramy :PP
Piątek ładuję kolejną... I na deser meczyk L.F.C-Chelsea który był znakomity :P
0
Cholera Serbia prowadzi z Włochami 1-0 w setach..
Nie dobrze
1
Ryzykowny komentarz :PP
0
A może nasi przyjmują strategię Realu z poprzedniego sezonu :P
Wszystkie siły na LM z pominięciem Ligi :P
Ok mecz jeszcze się nie skończył trzeba dopingować dalej ;)