Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To żeś sobie wybrał ekipy do kibicowania :P
0
za dużo polityki ;)
I się wam normalni ludzie mylą z wrogami :P
Chodziło mi oczywiście o normalnych szarych ludzi XD
2
za 39' XD
Nie no, taka nasza mentalność oni z nas też się śmieją ;P
0
Ale cisnę bekę XDD
Masakra XD
2
No co tam somsiedzie XDD
Niech z naszymi wracają, będzie taniej i po drodze :p
Haha, ale mecz ! :D
0
Zawsze gdy Barca ma kogoś "Na oku" to Real również się tym interesuję XD
Zawsze mnie to śmieszy.
0
Przecież to było wiadome, że Niemcy będą naciskać i grać do końca, ale kurła..... Szwecja wygraj mi ten kupon !!!
0
*AHA ;)
1
Ty no....Kurła, oby nie ;)
Hehe
2
Ja bym jeszcze chciał by Brazole odpadły ;)
6
Szwecjo wygraj mi kupon !!!
Dawaj
1
Ale ja uwielbiam tą piosenkę XD
0
Fajnie jakby Serbia wygrała dzisiaj ;)
9
Pornosy
XD
4
Plusy: Fajnie bokiem leci na śniegu i na deszczu też ;)
Minusy: Można dachować....
Nie polecam XD
3
Ciągnęli by zapałki: Od najmniejszej do największej ;)
Wtedy dana drużyna wygrywa XDD
2
No życie ziomuś XD
Hehe
0
Polaki..... XDD
1
Spokojnie "Odbiję" to sobie triumfem w LM
XDDD
0
I tak mu oczy wydrapią zaraz :PP
Albo i nie ;)
1
Śmiesznie to wygląda :P
2
Są ludzie i taborety ;)
I tyle w temacie.
0
Ale beka XDDDDDD
Masakra...
0
Przecież Ci odpisali ;)
2
Cicho bo Cię jeszcze zlinczują XDDD
Hihi
0
Liczyć na remis Nigerii z Islandią i następnie na wygraną z Nigerią i porażkę Islandii z Chorwacją ;)
0
Mega !!
Daje do myślenia ;)
0
Ale ta Portugalia jest słaba....
4
Mega zwinny i bardzo dobrze panuję nad piłką ;)
Niech dalej ciężko trenuję, życzę mu wszystkiego dobrego ;)
2
Wytkniesz im to prosto w twarz to Cię jeszcze zwyzywają :P