Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I dobrze, że wpadła. Kopanina jak nie wiem gdzie. Śląsk z taką grą spadnie z Ligii :D
1
Według mnie też nie mamy raczej szans na triumf w LM w tym sezonie. Ale zobaczymy co się wydarzy :D
0
OOOO to dobrze bo mi jeszcze 4 odcinki zostały :D
0
Ale nie w dużych ilościach bo wypłukuje potas.
0
Piłem, schłodzone jest idealne na popitkę..... Polecam :D
1
Ja tam rozumiem co on chciał nam przekazać ale i tak się ludzie na niego za to "rzucą " :D
Dla mnie oba te sporty są bardzo ciekawe.
6
Było by kozacko :P
1
Za to w Czechach zawsze dobre :D
0
Mądrej głowy włosy się nie trzymają :D
Tylko Barany się golą :P
Tak ktoś kiedyś rzekł ponoć....
1
Czy wy chociaż raz w życiu możecie nie narzekać :P
0
Odwalił i to mocno, ale chciałbym go u nas. Ale niech najpierw dojrzeję a to może nigdy nie nadejść :P
0
To sobie kupie, bo wiele jest takich opinii jak twoja ;)
Jaki masz kolor ?
0
Jego Kamerzysta :)
3
Ale problem polega na tym, że on wcale nie jest bogaty i w założeniach jego kanału jest wyśmiewanie takich bananowych dzieci :D Dla mnie nawet genialne rozwiązanie bo z każdej strony ma hajs i od fanów co mu wyświetlenia nabijają jak i od Hejterów którzy ciągle szukają jego prawdziwego "Ja" i nabijają mu "Sławę". Dla mnie to jedna wielka parodia to czysta prowokacja on jest po prostu aktorem. Czasem sobie oglądnę i się pośmieję, nie jestem ani fanem ani hejterem ;) Cóż... Kwestia ludzi
0
Witam posiada ktoś z was Honora 10 ? Jeśli tak to czy poleca ktoś ten telefon ? Jestem również otwarty na inne propozycje tak do 2k ;)
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :D
0
Ta jeszcze by nie trafił :P
2
Ostatnio jakieś Fordy T widziałem także już powoli cywilizacja dochodzi :P
4
No to kolega chyba z Podlasia musi być :P
Nie no... Ja tam powietrzem tankuje i też jeździ :D
10
A auto na benzynę pojedzie na oleju napędowym ?
Jak coś to próbuj :P
0
O kurczę ciężka grupa, niewygodna :P
0
OO już wiem co będę dzisiaj robić, porozkminiam sobie to przez cały dzień :P
11
Będziesz miał przynajmniej do czego śmieci wyrzucać ;)
*Zawsze szukaj pozytywów :D
0
Oj Legła Legła :D
0
Jak zwał tak zwał :P
4
Może wreszcie wyszli na dwór :D
0
1400/1500 złociszczy
0
Użyłbym słowa na "CH" i dodał wyraz "Wie"
Ale dostanę bana ;)
Więc napiszę-Nie wiem, choć się domyślam ;)
0
Uuuu widzę, że prawak :P
Hehe ;)
Pozdro :D
0
Wow..... XD
0
Z twarzy to on mi na 21-latka nie wygląda XD
Szybko rosną teraz te dzieci :P