0

I dobrze, że wpadła. Kopanina jak nie wiem gdzie. Śląsk z taką grą spadnie z Ligii :D

1

Według mnie też nie mamy raczej szans na triumf w LM w tym sezonie. Ale zobaczymy co się wydarzy :D

0

OOOO to dobrze bo mi jeszcze 4 odcinki zostały :D

0

Ale nie w dużych ilościach bo wypłukuje potas.

0

Piłem, schłodzone jest idealne na popitkę..... Polecam :D

1

Ja tam rozumiem co on chciał nam przekazać ale i tak się ludzie na niego za to "rzucą " :D
Dla mnie oba te sporty są bardzo ciekawe.

6

Było by kozacko :P

1

Za to w Czechach zawsze dobre :D

0

Mądrej głowy włosy się nie trzymają :D
Tylko Barany się golą :P
Tak ktoś kiedyś rzekł ponoć....

1

Czy wy chociaż raz w życiu możecie nie narzekać :P

0

Odwalił i to mocno, ale chciałbym go u nas. Ale niech najpierw dojrzeję a to może nigdy nie nadejść :P

0

To sobie kupie, bo wiele jest takich opinii jak twoja ;)
Jaki masz kolor ?

0

Jego Kamerzysta :)

3

Ale problem polega na tym, że on wcale nie jest bogaty i w założeniach jego kanału jest wyśmiewanie takich bananowych dzieci :D Dla mnie nawet genialne rozwiązanie bo z każdej strony ma hajs i od fanów co mu wyświetlenia nabijają jak i od Hejterów którzy ciągle szukają jego prawdziwego "Ja" i nabijają mu "Sławę". Dla mnie to jedna wielka parodia to czysta prowokacja on jest po prostu aktorem. Czasem sobie oglądnę i się pośmieję, nie jestem ani fanem ani hejterem ;) Cóż... Kwestia ludzi

0

Witam posiada ktoś z was Honora 10 ? Jeśli tak to czy poleca ktoś ten telefon ? Jestem również otwarty na inne propozycje tak do 2k ;)
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :D

0

Ta jeszcze by nie trafił :P

2

Ostatnio jakieś Fordy T widziałem także już powoli cywilizacja dochodzi :P

4

No to kolega chyba z Podlasia musi być :P
Nie no... Ja tam powietrzem tankuje i też jeździ :D

10

A auto na benzynę pojedzie na oleju napędowym ?
Jak coś to próbuj :P

0

O kurczę ciężka grupa, niewygodna :P

0

OO już wiem co będę dzisiaj robić, porozkminiam sobie to przez cały dzień :P

11

Będziesz miał przynajmniej do czego śmieci wyrzucać ;)
*Zawsze szukaj pozytywów :D

0

Oj Legła Legła :D

0

Jak zwał tak zwał :P

4

Może wreszcie wyszli na dwór :D

0

1400/1500 złociszczy

0

Użyłbym słowa na "CH" i dodał wyraz "Wie"
Ale dostanę bana ;)
Więc napiszę-Nie wiem, choć się domyślam ;)

0

Uuuu widzę, że prawak :P
Hehe ;)
Pozdro :D

0

Wow..... XD

0

Z twarzy to on mi na 21-latka nie wygląda XD
Szybko rosną teraz te dzieci :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?