0

Nowy w internetach ?

0

Stawiam dzisiaj solidne 2:2, a co mi tam xD

1

City ok, ale Chelsea ? Ten śmieszny klub :P
Hihi

0

Nie ma szans XD

1

Iniesta zawsze jest i będzie częścią Barcelony ;)
Ale spoko, wiem o co Ci chodziło :P

0

A o co chodzi ?

1

Chłopie szanuj się XDDD
To nic nie kosztuję :P

0

No wiem :P

0

A jaki jest rekord świata ?

1

Rosjanie są mega radośni (serio) pojedź sobie ;)
Fajnie się z nimi piję ;)

1

Ja tam piję piwa z lodówki bo są najlepsze, oczywiście oprócz Harnasia.. Bo się szanuję, a nie jak co poniektórzy :P

2

Już 201... Dobry kawał XD

0

Ty Samobójco....
Nie szkoda Ci życia na takie poczynania ? XD

12

43 masz ;)
PS. A ja mam 127 bo wkleiłem jakies fejkowy komentarz po przegranej Realu i LR szalała XD

1

Z Ciebie to taki koneser kina jest ;)
Jak możesz to poleć na szybko jakąś fajną komedyjkę do obejrzenia ;)

2

7 dusz, ujął mnie ;)

0

Ehh.... Kupowało się go w FIFIE 11 jako talent i się rozwijało w takich Barcelonach czy Realach XDD

0

Co on tak słodzi ?
Do Realu chcę :PP

0

Robocop XD

1

jest na fb jego grupa "Drużyna A" kiedyś dołączyłem z ciekawości to masakra XDD

2

Szacuneczek ;)

2

Andruszkiewicz to karierowicz XD

2

Daj chłopakowi spokój, jest fajna pogoda, pewnie chcę browara z kumplami obalić, a nie zadania robić :P

0

Ja bym jeszcze Verratiego dokupił XD

12

Zawsze mnie rozwala stwierdzenie, że dany klub jest "pogodzony" z odejście jakiegoś zawodnika XDD

1

WOW jestem w szoku...
Co makaron im kradli ? Że się wreszcie opamiętali ?
XD

0

Kurłaaa co oni ciągle z tym DNA Barcy...
XD

0

I to jak :P

0

Owszem odpali, ale w innym klubie, to bardzo dobry zawodnik, tylko po prostu się u nas nie sprawdził ;)

0

No nara ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?