Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy w internetach ?
0
Stawiam dzisiaj solidne 2:2, a co mi tam xD
1
City ok, ale Chelsea ? Ten śmieszny klub :P
Hihi
0
Nie ma szans XD
1
Iniesta zawsze jest i będzie częścią Barcelony ;)
Ale spoko, wiem o co Ci chodziło :P
0
A o co chodzi ?
1
Chłopie szanuj się XDDD
To nic nie kosztuję :P
0
No wiem :P
0
A jaki jest rekord świata ?
1
Rosjanie są mega radośni (serio) pojedź sobie ;)
Fajnie się z nimi piję ;)
1
Ja tam piję piwa z lodówki bo są najlepsze, oczywiście oprócz Harnasia.. Bo się szanuję, a nie jak co poniektórzy :P
2
Już 201... Dobry kawał XD
0
Ty Samobójco....
Nie szkoda Ci życia na takie poczynania ? XD
12
43 masz ;)
PS. A ja mam 127 bo wkleiłem jakies fejkowy komentarz po przegranej Realu i LR szalała XD
1
Z Ciebie to taki koneser kina jest ;)
Jak możesz to poleć na szybko jakąś fajną komedyjkę do obejrzenia ;)
2
7 dusz, ujął mnie ;)
0
Ehh.... Kupowało się go w FIFIE 11 jako talent i się rozwijało w takich Barcelonach czy Realach XDD
0
Co on tak słodzi ?
Do Realu chcę :PP
0
Robocop XD
1
jest na fb jego grupa "Drużyna A" kiedyś dołączyłem z ciekawości to masakra XDD
2
Szacuneczek ;)
2
Andruszkiewicz to karierowicz XD
2
Daj chłopakowi spokój, jest fajna pogoda, pewnie chcę browara z kumplami obalić, a nie zadania robić :P
0
Ja bym jeszcze Verratiego dokupił XD
12
Zawsze mnie rozwala stwierdzenie, że dany klub jest "pogodzony" z odejście jakiegoś zawodnika XDD
1
WOW jestem w szoku...
Co makaron im kradli ? Że się wreszcie opamiętali ?
XD
0
Kurłaaa co oni ciągle z tym DNA Barcy...
XD
0
I to jak :P
0
Owszem odpali, ale w innym klubie, to bardzo dobry zawodnik, tylko po prostu się u nas nie sprawdził ;)
0
No nara ;)