0

Jest kibicem Barcy od dziecka bo tak napisano ?

8

Śmieszy mnie te całowanie herbu :P
Takie... Pod publiczkę moim zdaniem.

0

Gomes jaki szczęśliwy, to oznacza, że zostanie XDD

9

Wczoraj- OOO kto to jest? Pewnie kolejny no name XD
Dzisiaj- OO oby się sprawdził, bardzo dobry transfer itp ;)

0

Denis Suarez... Ehh kiedy on odpali :P

0

OOO a kolega skąd jest ? :P

10

Kumpel do Interu Ożary przeszedł na zasadzie transferu definitywnego dostaliśmy za szczyla 300zł. Będzie na nowe korki dla dwóch nowych, a jak starczy to jeszcze może nam na wyjazd na mecz wystarczy, ale ciężko to widzę. :P

0

Ehh... Jakby nie mogli ustalić z góry na parę lat w przód miejsce a raczej stadion na którym zostanie rozegrany finał. Tak na 2-3 lata

0

Szkoda, że Vinnie Jones już nie gra :P
Ten to miał charyzmę :PP
-Ale masz rację kolego ;)

2

Spoko film, fajny klimat, ciągle coś się dzieję ;)

2

A Francuz za co niby ?
Albo Kryśka albo Luka zdobędą ZP, jedno z dwóch ;)

0

Bo będzie 6-6 w ZP ? Czy jak ?
:P

1

Szkoda marnować czasu na takich głupców :P

1

Pisałem, że to nie wina Dembele ;) Jako podsumowanie tego niezrozumiałego mema :D
Hiszpania grała słabo przez całe Mistrzostwa i niech się cieszą, że wyszli z grupy ;)

0

To nie jego wina, że Hiszpania odpadła po bardzo złej grze ;)

0

U mnie 23:59 !
Co ty taki Hop do przodu jesteś, zwolnij, życie trzeba przeżyć a nie lecieć na łapu capu :P
PS.Zaraz go stąd zabiorę nie bój się ;)

4

Morderstwo będzie jutro jak mi Kurier spóźnionej paczki nie dowiezie ;)
Kurde...Czekam i czekam

2

Hmmm czyżby koleś w Simsy grał i nas wkręcał ?
Nie no. Wielka chwila to się chcę pochwalić ;)

0

Trzymam tak mocno, że chyba zaraz sam urodzę !!!
Kurłaaaa trzymaj się tam !
:P

0

Neutralny :P

19

Nie dość, że wiek zaskakujący to jeszcze płeć XD
:PP

0

Tylko gdybamy :P

6

Jezusie... Gdyby on grał w Atletico..
Co by się działo, oni by chyba wtedy bramek nie tracili :PP

19

Oddamy im Gomesa będzie do nich idealnie pasował XD

0

Kurła kiedyś to było...

2

Owszem jest REALny ;)

0

Ta... jak PPV wykupisz XD

1

Nie ważne XD Pewnie i tak sobie zaraz jakiś pseudonim na niego myślimy by łatwiej było :)
hehe

0

Synek, obejrzyj sobie drugi raz ich mecz w grupie :P

0

WOW.... Nie spodziewałem się takiego komentarza tutaj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?