Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest kibicem Barcy od dziecka bo tak napisano ?
8
Śmieszy mnie te całowanie herbu :P
Takie... Pod publiczkę moim zdaniem.
0
Gomes jaki szczęśliwy, to oznacza, że zostanie XDD
9
Wczoraj- OOO kto to jest? Pewnie kolejny no name XD
Dzisiaj- OO oby się sprawdził, bardzo dobry transfer itp ;)
0
Denis Suarez... Ehh kiedy on odpali :P
0
OOO a kolega skąd jest ? :P
10
Kumpel do Interu Ożary przeszedł na zasadzie transferu definitywnego dostaliśmy za szczyla 300zł. Będzie na nowe korki dla dwóch nowych, a jak starczy to jeszcze może nam na wyjazd na mecz wystarczy, ale ciężko to widzę. :P
0
Ehh... Jakby nie mogli ustalić z góry na parę lat w przód miejsce a raczej stadion na którym zostanie rozegrany finał. Tak na 2-3 lata
0
Szkoda, że Vinnie Jones już nie gra :P
Ten to miał charyzmę :PP
-Ale masz rację kolego ;)
2
Spoko film, fajny klimat, ciągle coś się dzieję ;)
2
A Francuz za co niby ?
Albo Kryśka albo Luka zdobędą ZP, jedno z dwóch ;)
0
Bo będzie 6-6 w ZP ? Czy jak ?
:P
1
Szkoda marnować czasu na takich głupców :P
1
Pisałem, że to nie wina Dembele ;) Jako podsumowanie tego niezrozumiałego mema :D
Hiszpania grała słabo przez całe Mistrzostwa i niech się cieszą, że wyszli z grupy ;)
0
To nie jego wina, że Hiszpania odpadła po bardzo złej grze ;)
0
U mnie 23:59 !
Co ty taki Hop do przodu jesteś, zwolnij, życie trzeba przeżyć a nie lecieć na łapu capu :P
PS.Zaraz go stąd zabiorę nie bój się ;)
4
Morderstwo będzie jutro jak mi Kurier spóźnionej paczki nie dowiezie ;)
Kurde...Czekam i czekam
2
Hmmm czyżby koleś w Simsy grał i nas wkręcał ?
Nie no. Wielka chwila to się chcę pochwalić ;)
0
Trzymam tak mocno, że chyba zaraz sam urodzę !!!
Kurłaaaa trzymaj się tam !
:P
0
Neutralny :P
19
Nie dość, że wiek zaskakujący to jeszcze płeć XD
:PP
0
Tylko gdybamy :P
6
Jezusie... Gdyby on grał w Atletico..
Co by się działo, oni by chyba wtedy bramek nie tracili :PP
19
Oddamy im Gomesa będzie do nich idealnie pasował XD
0
Kurła kiedyś to było...
2
Owszem jest REALny ;)
0
Ta... jak PPV wykupisz XD
1
Nie ważne XD Pewnie i tak sobie zaraz jakiś pseudonim na niego myślimy by łatwiej było :)
hehe
0
Synek, obejrzyj sobie drugi raz ich mecz w grupie :P
0
WOW.... Nie spodziewałem się takiego komentarza tutaj :P