Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Opcji jest wiele, lepiej zacząć oglądać się za napastnikiem a nie za kolejnym pomocnikiem. Przynajmniej na następne okienko.
0
Wspaniale.... XDD
14
Nie lepiej zacząć się rozglądać za napastnikiem ? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja chcę trypletu...
Oraz by przestało wiać :D
0
Oglądałem tylko 10 minut tego meczu. Ależ mnie ten sędzia wkurzał... Masakra
0
Ok dzięki ;)
0
Witam. Nie oglądałem meczu od początku i widzę, że remisujemy. Jak wygląda nasza gra tak obiektywnie ? Kto na plus a kto na minus ? :P
Powściągnijcie emocje jakby co :D
0
Rada jest prosta po takich meczach- Nie wchodź na LR :D
0
Te getry są mega podobne do moich skarpetek na zimę. Podam ich do sądu za plagiat.
A co do stroju no to mi się osobiście nie podoba
3
Tak trochę po samobójach w doliczonym czasie gry :P
1
O PSG nie wspominając XD
0
Chłopie nie zapominaj, że mieszkasz w Polsce :D
Tutaj w każdym sporcie tak jest. A Kibiców to my mamy chyba z nazwy :P
5
Chyba ty :P
0
Spokojnie, może mają gorszy dzień. Nie zawsze trzeba wygrywać ;)
2
Kurła Halyna Sławomira puszczajooo
0
Ło Panie... Gratulacje ;)
Ja dopiero od trzeciej :P
0
Serwowałeś zawsze z wyskoku ? :P
1
Bracia Grimsby. Powalona na głowę, ale śmieszna XD
1
Nie koniecznie :D
3-2 XD
0
Taka braka z Pupy trochę :P
Ehh...
0
Ok wszystko jasne :P
0
Ta Crvena Zvezda jest taka dobra, czy Napoli jest takie złe ? :P
0-0 jeszcze... :(
Ktoś ogląda ten mecz ?
0
Kogo obstawiacie w meczu PSG - Liverpool ?
0
I to jeszcze z prawej :D
0
Ok dzięki.
0
Umtiti ile meczów zawieszenia ?
1
Ja dodam tylko Piłkę nożną a w niej: Ronaldinho.... Szkoda, że się tak zmarnował, istny magik.
0
Miałem właśnie podesłać :P
4
A wiem :P