0

Opcji jest wiele, lepiej zacząć oglądać się za napastnikiem a nie za kolejnym pomocnikiem. Przynajmniej na następne okienko.

0

Wspaniale.... XDD

14

Nie lepiej zacząć się rozglądać za napastnikiem ? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ja chcę trypletu...
Oraz by przestało wiać :D

0

Oglądałem tylko 10 minut tego meczu. Ależ mnie ten sędzia wkurzał... Masakra

0

Ok dzięki ;)

0

Witam. Nie oglądałem meczu od początku i widzę, że remisujemy. Jak wygląda nasza gra tak obiektywnie ? Kto na plus a kto na minus ? :P
Powściągnijcie emocje jakby co :D

0

Rada jest prosta po takich meczach- Nie wchodź na LR :D

0

Te getry są mega podobne do moich skarpetek na zimę. Podam ich do sądu za plagiat.
A co do stroju no to mi się osobiście nie podoba

3

Tak trochę po samobójach w doliczonym czasie gry :P

1

O PSG nie wspominając XD

0

Chłopie nie zapominaj, że mieszkasz w Polsce :D
Tutaj w każdym sporcie tak jest. A Kibiców to my mamy chyba z nazwy :P

5

Chyba ty :P

0

Spokojnie, może mają gorszy dzień. Nie zawsze trzeba wygrywać ;)

2

Kurła Halyna Sławomira puszczajooo

0

Ło Panie... Gratulacje ;)
Ja dopiero od trzeciej :P

0

Serwowałeś zawsze z wyskoku ? :P

1

Bracia Grimsby. Powalona na głowę, ale śmieszna XD

1

Nie koniecznie :D
3-2 XD

0

Taka braka z Pupy trochę :P
Ehh...

0

Ok wszystko jasne :P

0

Ta Crvena Zvezda jest taka dobra, czy Napoli jest takie złe ? :P
0-0 jeszcze... :(
Ktoś ogląda ten mecz ?

0

Kogo obstawiacie w meczu PSG - Liverpool ?

0

I to jeszcze z prawej :D

0

Ok dzięki.

0

Umtiti ile meczów zawieszenia ?

1

Ja dodam tylko Piłkę nożną a w niej: Ronaldinho.... Szkoda, że się tak zmarnował, istny magik.

0

Miałem właśnie podesłać :P

4

A wiem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?