Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby takie tajne te spotkanie a tu wszystko o nim wiemy :P
0
Jak gra Ajax z Realem w dzisiejszym meczu ?
1
Niby silny Real to silna Barca, ale.... Oby Benzema dalej grał i Bale :P
1
Honor 9 Lite moim zdaniem najlepsza opcja zaraz z P smartem także się nawet nie zastanawiaj. ;)
0
Otóż to :D
0
Wiem kolego.
1
On kiedykolwiek się zaciął chociażby na 10 meczy ? Nie przypominam sobie.
0
Honor 10 nie narzekam jestem zadowolony.
0
Właśnie kolego....OBY ! ;)
1
Prastare chińskie przysłowie mówi "Mądrej głowy włos się nie trzyma, a barany trzeba strzyc" także, głowa do góry i wykorzystaj ostatnie momenty kiedy będziesz mógł poczuć wiatr we włosach :P
(Ale żeby nie było mi też to grozi :( )
3
Jego brak będzie DOPIERO problemem Bayernu, chociaż w tym przypadku uważam, że szkoda strzępić ryjka na takie dziennikarskie pomyje.
8
Cieszy obecność 2 polaków w Top 10 ;)
3
Mój ojciec kiedyś stosował jakiś leczniczy szampon (Zapomniałem nazwy ) Ale jak wróci z pracy to się zapytam i Ci powiem. Tylko, że w jego przypadku nie pomogło i wziął sprawy w swoje ręce i się opitolił na łyso :P
7
La Ramblowicze wszystko wiedzą najlepiej więc im zaufałem :P i dostałem jakoś odpowiedź powyżej beż żadnego zbędnego komentarza.
0
Panowie MU-PSG o 20:45 czy 21:00 ?
Bo nie wiem czy się wyrobię na meczyk
0
Możesz mi powiedzieć dlaczego napisałeś ten sam komentarz dwa razy? Chyba, że mi lapek szwankuję :P To sorry :D
0
Nie jestem świeżo po szkole i pracuję od Listopada. Moja obecna praca to praca na produkcji czyli monotonia i norma. 200zł to trochę dużo bo chciałbym sobie coś odkładać. W Czerwcu chcę wyjechać zagranicę i sobie dorobić i potem pójść na studia i się wyprowadzić. A zainteresowałem się Media Expert bo oprócz zakładów produkcyjnych w moim małym mieście jest to moim zdaniem coś o wiele ciekawszego stąd moje zapytanie o tą firmę. No i nie ukrywam, że moja obecna praca nie jest zbyt dobra. Tylko mi proszę tutaj nie wyjeżdżać, że jako młody nie powinienem na nic narzekać :P
0
Pracował ktoś z was albo pracuję w Media Expert ? W moim mieście pojawiła się oferta pracy i z chęcią bym się do nich przeniósł by nie musieć już dojeżdżać do swojej obecnej pracy i tracić 200zł miesięcznie. Jeśli ktoś ma jakieś info na temat pracy jako doradca klienta w tejże firmie, to zapraszam na priv.
0
Gratulacje ;)
0
Przecież tutaj co mecz jest tyle sezonowców, że nie dziwota, że serwery padają :D
0
Otóż to ! Iluminaci :D
5
Ależ synchronizacja. Otwieram browara i....Gol !
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aha.
0
I dobrze niech wróci stary dobry Milan ;)
3
Legendy.
0
Nawet w Fifie nie da się wykręcić takich liczb no chyba, że na amatorskim :D
1
Nawet człowiekowi nie dadzą kolacji zrobić...
Czyżby po meczu :P
1
Ok czyli wszystko ze mną w porządku :P
0
Tak odbiegając od tematu meczu. Tutaj na górze jest napisane, że mecz z Gironą był tysięcznym meczem Messiego i że strzelił już 956 goli.. I pytanie...Błąd w zapisie czy serio tyle strzelił w co wątpię. Nawalałem 2 tygodnie nocek więc nie ogarniam rzeczywistości także pytam :P