0

Niby takie tajne te spotkanie a tu wszystko o nim wiemy :P

0

Jak gra Ajax z Realem w dzisiejszym meczu ?

1

Niby silny Real to silna Barca, ale.... Oby Benzema dalej grał i Bale :P

1

Honor 9 Lite moim zdaniem najlepsza opcja zaraz z P smartem także się nawet nie zastanawiaj. ;)

0

Otóż to :D

0

Wiem kolego.

1

On kiedykolwiek się zaciął chociażby na 10 meczy ? Nie przypominam sobie.

0

Honor 10 nie narzekam jestem zadowolony.

0

Właśnie kolego....OBY ! ;)

1

Prastare chińskie przysłowie mówi "Mądrej głowy włos się nie trzyma, a barany trzeba strzyc" także, głowa do góry i wykorzystaj ostatnie momenty kiedy będziesz mógł poczuć wiatr we włosach :P
(Ale żeby nie było mi też to grozi :( )

3

Jego brak będzie DOPIERO problemem Bayernu, chociaż w tym przypadku uważam, że szkoda strzępić ryjka na takie dziennikarskie pomyje.

8

Cieszy obecność 2 polaków w Top 10 ;)

3

Mój ojciec kiedyś stosował jakiś leczniczy szampon (Zapomniałem nazwy ) Ale jak wróci z pracy to się zapytam i Ci powiem. Tylko, że w jego przypadku nie pomogło i wziął sprawy w swoje ręce i się opitolił na łyso :P

7

La Ramblowicze wszystko wiedzą najlepiej więc im zaufałem :P i dostałem jakoś odpowiedź powyżej beż żadnego zbędnego komentarza.

0

Panowie MU-PSG o 20:45 czy 21:00 ?
Bo nie wiem czy się wyrobię na meczyk

0

Możesz mi powiedzieć dlaczego napisałeś ten sam komentarz dwa razy? Chyba, że mi lapek szwankuję :P To sorry :D

0

Nie jestem świeżo po szkole i pracuję od Listopada. Moja obecna praca to praca na produkcji czyli monotonia i norma. 200zł to trochę dużo bo chciałbym sobie coś odkładać. W Czerwcu chcę wyjechać zagranicę i sobie dorobić i potem pójść na studia i się wyprowadzić. A zainteresowałem się Media Expert bo oprócz zakładów produkcyjnych w moim małym mieście jest to moim zdaniem coś o wiele ciekawszego stąd moje zapytanie o tą firmę. No i nie ukrywam, że moja obecna praca nie jest zbyt dobra. Tylko mi proszę tutaj nie wyjeżdżać, że jako młody nie powinienem na nic narzekać :P

0

Pracował ktoś z was albo pracuję w Media Expert ? W moim mieście pojawiła się oferta pracy i z chęcią bym się do nich przeniósł by nie musieć już dojeżdżać do swojej obecnej pracy i tracić 200zł miesięcznie. Jeśli ktoś ma jakieś info na temat pracy jako doradca klienta w tejże firmie, to zapraszam na priv.

0

Gratulacje ;)

0

Przecież tutaj co mecz jest tyle sezonowców, że nie dziwota, że serwery padają :D

0

Otóż to ! Iluminaci :D

5

Ależ synchronizacja. Otwieram browara i....Gol !

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aha.

0

I dobrze niech wróci stary dobry Milan ;)

3

Legendy.

0

Nawet w Fifie nie da się wykręcić takich liczb no chyba, że na amatorskim :D

1

Nawet człowiekowi nie dadzą kolacji zrobić...

Czyżby po meczu :P

1

Ok czyli wszystko ze mną w porządku :P

0

Tak odbiegając od tematu meczu. Tutaj na górze jest napisane, że mecz z Gironą był tysięcznym meczem Messiego i że strzelił już 956 goli.. I pytanie...Błąd w zapisie czy serio tyle strzelił w co wątpię. Nawalałem 2 tygodnie nocek więc nie ogarniam rzeczywistości także pytam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?