Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konkwistadore Pisałem to dzisiaj, że Cou pewnie odejdzie i pokaże swój talent
0
@konkwistadore No i tego się właśnie boję..
0
@SHIBA Możesz podać miejscowość lub okolicę bo widoki przepiękne ;)
Miłego wypoczynku
0
@Radol Rewanż przegraliśmy dlatego, że nie mieliśmy jaj by zagrać na najwyższym poziomie z Liverpoolem to nie wina dwóch piłkarzy tylko całego zespołu.
0
Jak oni go zmarnują to nie wiem co im kibice zrobią :P
Od paru sezonów w tym klubie nie ma wizji, jest tylko laga na Messiego i cyk czekanie co zrobi.
1
@Lincolm I wtedy będziemy zadawać sobie pytanie czy to był jego chwilowy spadek formy czy to była wina trenera i sztabu.
Pożyjemy zobaczymy ja bym go nie sprzedawał tylko go umiejętnie wkomponował w zespół. Bo to niemożliwe by takich grajek nagle zgasł.
Ale obawiam się, że w Barcelonie nie odzyska swojego blasku.
0
@yzyr Owszem masz rację, ale jest to nagroda indywidualna a każdy z nich miał dobry sezon. Oboje mają swoje własne statystyki więc sytuacja jest patowa w tym przypadku. Zwróciłem tylko uwagę na to, że samo wygranie LM w ostatnich latach pozwala na zdobycie tej jakże niedawno prestiżowej nagrody. Masz rację nie ma co ich porównywać ale też bez przesady, Messi bardziej na nią zasłużył moim zdaniem.
1
@Odesseiron Kwestie społeczne nigdy nie będą miały kompromisu. Takie sytuację zawsze będą miały dwa obozy które się wzajemnie będą zwalczać. Każda ze stron ma w pewnych momentach rację ale wypracowanie jednej i tej samej racji jest niemożliwe w tym przypadku. Media pięknie jeszcze to rozdmuchują i skłócają społeczeństwo. Każdy ma swoje prywatne życie. Ale zawsze znajdą się skrajności jedni wyzywają a drudzy narzucają swoje i tym sposobem tak jak mówię nigdy nie dojdzie się do porozumienia.
Uważam też, że mniejszość nie może wchodzić za bardzo na głowę większości bo to na pewno nie skończy się dobrze.
0
Cou odejdzie pokaże swój talent i Barca się zdziwi :P
Życzę mu tego ;)
De Ligt. Zamiast wyłożyć hajs na tego grajka to się zastanawiają przecież ten chłop jest inwestycją na lata.
1
To jest śmiech na sali :D
Nie piszę tego teraz jako kibic Barcelony ale to jest nieporozumienie.
Owszem koleś jest świetny ale stawianie go na pierwszym miejscu w ZP jest żartem.
Messi ma Mistrzostwo. jest królem strzelców w lidze w LM też ma złotego buta oraz był w tym sezonie postacią wiodącą w każdym meczu na wszystkich frontach. Ja nie wiem co się porobiło z tą całą ZP wygląda na to, że wystarczy zdobyć tylko LM by ją wygrać albo być chociaż na podium. Ciekawe czy jakby Lechia Gdańsk wygrała LM to czy któryś z ich graczy był na podium :P
Drugie Oscary się nam zrobiły.......
1
@Colon Co jak co ale mogli by się jakoś lepiej zachować, nie mówię o samym strzelcu ale speaker mógłby sobie podarować ten doping po strzelonej bramce z uwagi na zaistniałą sytuację...Troszkę słabe zachowanie :/
0
@Chaoss Tzn. Ja nad morze wtedy leciałem i były pomieszane przedziały i po drodze całkiem sporo tych starych mijałem. A ludzie z Wooda po prostu na stacji wsiedli i wykupili sobie miejsca stojące. W ogóle śmieszna sytuacja bo na stacji stało z 15 osób po czym z krzaków wylazło ponad setka typa i się zaczęło :P
0
@Fawrf No to twoje zdrowie ;)
0
@zawsze_barca Polecam Grepolis ale dużo złotników teraz, ale jak Ci nie przeszkadzają typy które Cię atakują o 3 w nocy bo nie mają życia no to polecam ;)
0
@macio_944 Pewnie jedziesz tymi starymi gratami ?
Ja rok temu w wakacje z Wrocka do Kołobrzegu leciałem w dwie strony a w drugą ludzie z Wooda jeszcze wsiedli to nie dość, że upał to jeszcze przepełnione wagony, że nie dało się nawet do toalety wyjść. Nigdy więcej pociągiem już nie pojadę. Również wszystko pomieszali, przedziały miejsca itd.
1
@Mr8lack Prawdopodobnie za wyzwiska w stronę Liverpoolu już na początku spotkania. Chyba za to bo potem go już nie widziałem :P
3
Jeśli nie mają na ten moment zmiennika dla Alby to może warto by było Filipe Luisa tutaj ściągnąć sam się nawet oferował pograłby u nas na pewno przez sezon lub dwa w najlepszym wypadku nawet trzy i w tym czasie można szukać następcy na lewą obronę mając dwójkę graczy światowej klasy.
0
@krzychu1526 Taktyczny komentarz ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartoszekkk Kurde...Też się teraz rozmarzyłem :P
0
Moim zdaniem tylko Allegri oraz Blanc na ten moment są do wyjęcia, może jeszcze Martinez, ale w sumie dlaczego by miał rezygnować z prowadzenia świetnej reprezentacji Belgii na rzecz Barcelony gdzie musiałby się sporo napracować ?
9
Odejdzie i zapewne pokażę swój talent i się wielce zdziwią :P
4
@DonMatteo901 Chłopie wal na to, zajmij się swoim życiem prywatnym, spełniaj swoje cele, no cokolwiek. Polityka ma za zadanie skłócać ludzi tam każdy jest po jednych pieniądzach. W tym kraju nie ma wyboru a jak jest no to Ci wielcy znienawidzeni jakoś przypadkowo znowu wygrywają :P i tak w kółko.
Szkoda gadać.
Życzę Ci miłego dnia ;)
3
@MarioVeB! No śmieszne śmieszne, ale popatrz kto strzela i kto ciągnie ten zespół co mecz ?
Także ten ręce opadają ;)
0
@michal26 Tyle się w Polsce codziennie mówi o tym jakie to PIS i PO złe a tymczasem na szczycie ciągle są...Więc albo głosują jak barany na "mniejsze" zło, albo te głosy są fałszowane :D (Nie zdziwiłbym się jakby parę procent sobie zagarniali co wybory bo innego wytłumaczenia nie wiedzę) Tyle się mówiło i tyle człowiek o tej Konfederacji słyszał na każdym wyborczym filmiku np. Na YT pod każdym artykulem można było o nich przeczytać a tymczasem marne 6% (Chociaż i tak sukces) No i oczywiście... Frekwencja porażająca. No sukces normalnie. Dobrze, że jestem młody i mam opcję wyjazdu zagranicę, ale tak po ludzku człowiek jest bezsilny na taki debilizm.
Letarg jest naszym przekleństwem !
Obudzą się jak znowu będzie za późno a takie czasy coraz bliżej.
0
@Phatro Po naszej stronie zaważyła głowa a po ich stronie górą było ich zaangażowanie oraz doping ich wspaniałych kibiców. Przed telewizorem był huk co dopiero na stadionie, wrzawa niesamowita. Myślę, że nie wytrzymali presji. Szybka bramka potem względnie kontrolowali mecz. A po przerwie 2 szybkie ciosy i poszło. Mental moim zdaniem zaważył. Tutaj potrzeba solidnej zmiany oni muszą zacząć gryźć trawę w każdym meczu.
1
Stonoga wszystko przewidział, prorok normalnie :D
Ehh...
0
@Phatro On dalej siedzi czy już go wypuścili ? Bo cisza niesamowita...
0
@Buksza A może wywalić też cały zarząd ? I poszukać jaj dla naszych zawodników ?
Tutaj potrzeba gruntownej zmiany, zmiana trenera nie da zbyt wiele.
1
@michal26 Ehhh znowu ten POPIS na czele...Nawet nie rozwijam myśli bo szkoda nerwów i bana ;)
Miłego weekendu życzę ;)