0

@ngif Takie jest twoje zdanie. Szanuje je

2

@Grichon A kto mu kazał odchodzić :P

2

@michal26 Dla mnie ta część była o wiele gorsza od poprzedniej, ale fakt w jakim stylu przebiją Avatara daje wiele do myślenia. Avatar jak na tamte lata był dziełem wybitnym a teraz to tylko kwestia marketingu, chociaż nie mówię, że Endgame było jakieś złe czy coś.

2

@jedrek7000 AAA ja myślałem, że ty o mieście Frankensteina piszesz :p Bo tam to szczególna patologia w szpitalu, ale w sumie te opisywane szpitale też mnie jakoś specjalnie nie dziwią. Niestety to powszechne przypadki. Lekarze też ludzie, lecz wypadałoby to jakoś logistycznie polepszyć by pacjenci otrzymywali tą pomoc szybciej.

1

@jedrek7000 Patrząc kolego po twoim miejscu zamieszkania chyba nawet wiem co to za szpital opisujesz, jeśli to ten to wcale się nie dziwie bo tak tam jest. Radzę Ci jeździć do innych szpitali w okolicy jeśli oczywiście sytuacja nie jest poważna.

0

@cules100pro Podeślą odpowiednią sumę to nawet puchar LM w kolor tęczy pomalują :P
Ale masz rację oby nigdy nie wycofali tej Pieśni :D

0

@ViscaBarca123 Kupno Neymara w tym momencie byłoby bardzo głupie :P

1

@soczeq11 Jednak Neymar bardziej.

4

Neymar i Neymar, a gdzie on TERAZ miałby grać na jakiej pozycji ?
Opluł ten klub a teraz gdy mu się tyłek pali nagle chcę wracać.... Śmieszne i tyle, mógł chłop zostać, ale wolał hajs. Sprawę przeciwko Barcelonie chociaż wycofał ?

0

Ale tiki taka :P

6

@sawyer00 Ty no dobre nawet. Zapiszę sobie :P

17

@SelloutCrowd Istnieje w ogóle takie powiedzenie ? :D

0

@Felipe_PL Właśnie zniszczyłeś Babę kompletnie :P
Rozpaliłeś ją do granic możliwości i nic z tym nie zrobiłeś, tutaj jest problem ;)
Jak nie ta to inna jak to mówią.
PS. Baby nigdy nie rozszyfrujesz ja bym nie szukał odpowiedzi, no ale łatwo się mówi ;)

1

@johny1212 Huawei P smart 2018 lub 2019

2

@Orlik00 Oglądałem go już cztery razy i za każdym razem wbijał mnie ten film w fotel i po każdym takim seansie w głowie rodziły się te same pytania. Jak człowiek może drugiemu człowiekowi coś takiego zrobić. Lecz najgorsze w tym wszystkim jest to, że za wschodnią granicą ta "organizacja" nadal ma się dobrze i ludzie ją popierają.....

2

@SamuelUmtiti Świadkowie Epoki na YT. Tam świadkowie tej masakry się wypowiadali, oraz o innych.

4

@VamosRakieta Ktoś poczuł się staro i smutno dlatego usunął.

1

Jemu wystarczy 13 góra 15 zawodników na sezon więc.... :P
Szkoda kogokolwiek kupować. :D

0

@nadachu W sumie masz trochę racji kolego ;)
PS. Dzięki za nowe słowo dodam sobie do swojego słownika :P

0

@Fenelon Niby blisko a tak daleko :P

2

@wachaFCB Więc mówisz, że transfer to kwestia godzin ? :P

7

Koleś przychodząc z Live grał świetnie potem jednak przyszedł pełny okres przygotowawczy z wuefistą i chłop przygasł, nie wierzę w to, że nagle koleś nie umie grać.

0

@Witekk10 Co to drugi Piątek się nam szykuje :D
Ten też co mecz praktycznie strzela.

1

@ViscaBarca123 No i to jest transfer a nie jakieś Griezzmany czy Nejmary ;)
Powodzenia ;

1

@th@les Poważna sprawa a jak zwykle się znajdzie jakaś banda szydzących z tego ludzi. Moim zdaniem spam ja bym nawet w niego nie klikał no ale kliknąłeś, dla świętego spokoju zgłosiłbym na Policję bo tak jak mówisz, ty nie zapłacisz ale inni mogą zapłacić i ktoś się wzbogaci dlatego trzeba to zdusić w zarodku ;)
Pozdrawiam.

19

@PanRol Z jakim dystansem ?
Jak to sama prawda :P

0

@Zbyszard Ale to był dzik..... Szkoda, że się czasu nie da zatrzymać mógłby jeszcze u nas pograć ;)

0

@Mati90fcb Niech Legia go przejmie :D

0

@cules100pro Z tego co wiadomo to normalnie wygrał :P

0

@Bartek_C Otóż to kolego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?