0

@Criss18Barca Włochy zapewne rozwalą Belgię, a nas czeka mecz o wszystko Hiszpanów również, mega ciekawie się to zapowiada, ja tam liczę na wygraną.

0

@mekston Myślę, że nie, ale zobaczymy wszystko jest możliwe.

0

@puyol_presidend5 No wiem, ale po co oni jakieś wyliczenia robią jak wystarczy, że pokonają Katar i Paragwaj przegra z Kolumbią :P
To mnie zgubiło.

0

@strazak1991 A przypadkiem z grupy nie wychodzą dwa zespoły ? I wygrana z Katarem im zapewni wyjscie z grupy jeśli tylko Paragwaj przegra z Kolumbią ? Czy jak to jest bo już zgłupiałem.

1

@barcanawieki No to już wiesz :D

3

@barcanawieki A nasi przypadkiem nie grają rezerwą ? :P

0

@Messibestplayerintheworld Do czego to doszło, żeby w ogóle rozważać takie opcję :P

0

@Delolen A co się dzieję ?

0

@michal26 Jak nie masz suba to polecam Ci ten kanał, bardzo dobry tak samo" Śmiem Wątpić" ;)

0

@l0Messini Szkoda czasu, mogę Ci to w 2 zdaniach opowiedzieć. :P

1

@ProMILs Nie zwykle trafny oraz cholernie smutny komentarz. Ciężkie czasy nas czekają.

3

@Barwindg Ej....Przesadziłeś chłopie :D

2

@IronSanHybrid No to mówię właśnie :D

0

@Kamill10 Ok ale często gęsto muszą mieć na nich jakiś plan i widzieć w nich coś szczególnego. Dużo jest dobrych.

1

@Solimalhio Po wielu dniach kiedy by mu się ten ban skończył :P

0

@student97r Wracając do książki to można ją kupić np. W Empiku czy nie za bardzo ?

0

@RosjaninBut Jeszcze tacy istnieją ? :P

1

@student97r Nie zapominaj o Polakach ginących w obozach i o strasznej krzywdzie na naszym narodzie po której do tej pory momentami nie możemy się podnieść. My tę wojnę przegraliśmy a Niemcy według wielu i w tym mnie wygrali szczególnie gospodarczo. Wracając jeszcze do żydów to niektórym nie przeszkadzało donoszenie na swoich braci. Dalej nie będę sie rozpisywał bo dostanę Bana a bardzo lubię tą stronę ;)
PS. Z realacji więźniów w Auschwitz byli więzieni głównie Polacy ale nie wiem na ile w tym prawdy.

0

@Kurkmen Przypominamy trochę naszą reprezentację za czasów Nawałki gdzie wszystko było grane na Lewego a jak lewy zawodził to resztę też odcinało.
Po zakończeniu przez Leo kariery Barca będzie cierpieć szczególnie sportowo o wiele bardziej niż prześcieradła po Ronaldo. Choć to nie odkrycie :P

0

@IronSanHybrid Za co siedziałeś ? Jedzenie dobre Ci dawali ?
Co sobie przemyślałeś ? Jak tam zdrowie ? :P

0

@BigShaq Zawsze podziwiałem pracę takiego skauta który potrafi dostrzec w młodym grajku potencjał na przyszłą gwiazdę, nie wiem jak oni to robią. :D

1

@El dominatore Pamiętam jak dwa lata temu popularne było wywalenie Bartka teraz myślę, że powinno do tego dojść, kiedy mu się kadencja kończy w 2020? Czy oni przypadkiem nie chcą przebimbać całego roku i jakoś dotrwać do wyborów ? Całkowite porzucenie stylu, zła polityka transferowa itd itd. Dobrze, że kibice zaczęli to dostrzegać.

0

@Gaucho Ja bym pomoc usprawniał a za Obronę się za rok wziął, jeszcze trzeba zmiennika dla Suareza kupić, z obrony bym tylko zmiennika Alby kupił, ale nie jestem prezesem więc nic nie kupię.

0

@Chwytliwy Fakt nie pomyślałem o tym, pewnie tylko podbijają cenę :P
Ehh ten Perezik, stary cwaniak :P

0

Nieźle ten Real oszczędzający na budowę stadionu sobie pogrywa na rynku transferowym. Pewnie jeszcze domkną jeden wielki transfer. Zanim mi zaczniecie pisać, że okienko jeszcze się nie rozpoczęło należy zauważyć, że Barca z roku na rok traci na swojej świetności i mało kto chcę tu przyjść. Tracimy swoją młodzież a inne młokosy nas zwodzą. To dużo pokazuję, tymczasem Real grający piach w kraju ale zdobywający puchary europejskie nadal jest prestiżowym kierunkiem dla graczy.
Obawiam się, że sprawa Neymara finalnie skończy się w Madrycie jak nie w tym to w następnym roku.
Mam dziś pesymistyczny dzień wybaczcie :P

0

@Tasde Rozumiem, lecz co wy wszyscy macie z tym Messim, że grając z nim nigdy się człowiek nie odblokuję jakby to była wina Messiego, co on jakąś aurę daję czy co :D

0

Szkoda, że nie utrzymał się remis. Teraz wszystko w naszych rękach, ale będzie ciężko.

1

@l0Messini TVP Sport i chyba na jedynce nasi będę lecieć ;)

2

@barcanawieki Nie wiem choć się domyślam :D

3

Koleś który ma taką jakość i jest absolutnym topem tak przygasł to jest niemożliwe według mnie, zobaczcie jak grał od razu po przyjściu z Liverpoolu (W zimie) jaką miał jakość potem przygasł niemiłosiernie. I pytanie czy to jego wina czy sztabu trenerskiego? Sprzedaż tego piłkarza moim zdaniem wyjdzie nam na złe. Zobaczycie, że jak odejdzie do kogoś innego to automatycznie i "zupełnie niespodziewanie" odpali :P
Chciałbym aby został chciałbym też aby sztab trenerski został zmieniony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?