Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Norkusik No najwidoczniej nie można :P
1
@lukas10 Tutaj masz kolego jego największe dzieło, istna platyna ;)
1
@Coutinho007 Otóż to ;)
34
Ale złoto :D
https://jbzdy.co/obr/1041321/kobiety
0
@Nano22 Ale magia :D
Dzięki wielkie ;)
1
Czy wam też nie wczytuję starszych wiadomości prywatnych w sensie, nie możecie otworzyć kolejnych stron ?
0
@hoeniker Młodzi są niby bardziej za Prawicą, ale zanim zaczną pewne pokolenia zanikać to Ci już też zdążą przejść na inną stronę. Tutaj co każde pokolenie jest nadzieja na normalności i tak z pokolenia na pokolenie się to przerzuca :D
Polacy sie zjednoczą i zaczną myśleć w momencie kiedy będzie jak zwykle za późno. Smutna prawda.
0
@MarioVeB! A co z tym Bayernem bo coś o niego pytali masz jakieś informację ? Bo plotek tyle, że trudno się połapać teraz
1
@Tomek54321 No bliżej niż dalej ma :D
A tak na serio to nie jestem zwolennikiem jego transferu swoją okazję miał i ją zmarnował, ta strona pięknie na niego krzyczała nawet parę miesięcy temu przed tą całą sagą też była na niego wkurzona a teraz chcą go z otwartymi ramionami przyjąć bo ten "cierpi" w PSG. Masakra
0
@Rewolucja123 I trener. Ogólnie rewolucje przeprowadzić :D
0
@Kurkmen To należy doczłapać do końca sezonu i wykluczyć z tego zespołu Valverde a teraz należałoby obstawić pozycję w których są braki np. Kadrowe LO przykładowo.
Fajnie by było jakby ten typ po tym sezonie już sobie poszedł, w lidze sobie radzić będziemy ale na Europę ten typ jest za słaby.
2
Nie lepiej kupić Sane zamiast tego Neymara :P
AAA zapomnialem, że on jest za młody na Barcę...
0
@matirafi Właśnie słyszeć słyszałem ale zapomniałem tytułu. Dzięki
0
@Colon Tak z innej beczki wiesz może co to za muzyka ? Bo fajny klimat nadała ;)
0
@ikar35 A jak zostać tym nawigatorem i co trzeba umieć ? :D
0
@MichalZZZ Kurczę nie mam tego :(
0
@MichalZZZ Trzy Billboardy z Ebbing Missouri na którym będzie lecieć ?
PS. Stary dobry Pitbull na Polsat 2 będzie jak coś ;)
0
@turek99 Do którego komentarza odpowiedź ?
0
@PawkoFCB Programistą trzeba być mega dobrym i za parę lat będzie przesyt już w niektórych sferach jest przesyt co dopiero za parę lat.
1
@Visca el Barca !! W promieniu 10km mam ogarnięte ale powyżej 10km się już nie zapuszczałem także biorę ;)
Dzięki kolego :P
1
@PanPawelFcb Studia zrobią z Ciebie pustego pracownika narzucą Ci mega niepotrzebnej nauki na głowę i wypalą twój zapał, lepiej idź na to co Ci się podoba i w międzyczasie nawalaj jakieś kursiwa i ucz się języka lub języków, wyrób sobie znajomości i kontakty. Wejdź we współpracę z kimś i ogarniaj biznesy :P
A jak Ci się to nie uda to Szwecja Norwegia i inne takie takie ;)
2
@gorgota A czy na koncie Premium jest mapka satelitarna pokazująca najbliższe sklepy monopolowe ? Jeśli tak to biorę.
0
@NeroTFP Argentynę pochwali ale na Ojcu nie pozostawi suchej nitki :P
0
@BigShaq A tu cyk Pinto powraca w roli bramkarza, wtedy to byś miał rollercoaster :P
0
@zadafcb Dawaj w Rugby jak prawdziwy facet :P
7
A ja go w Fifie dalej trzymam bo dobry jest, Rakiticia już dawno pogoniłem :P :P
Powodzenia Andrzej !
0
@BarcaInfo Mateo na tym ostatnim zdjęciu jakiś taki niezadowolony pewnie szykuję kolejny pojazd na Ojca :P
1
@Kapitan hawk To dalej Liga narodów ? Bo nie śledziłem ostatnio siatkówki.
1
U mnie dość konkretna burza się zebrała, wiatr hula, deszcz nawala a Alerty od rana nic sobie nie robiły. Moje pytanie brzmi po co one w ogóle są ?
3 dni temu lekki wiaterek się zebrał to trzykrotnie o tym trąbili a tymczasem burza zapowiada się na dość ostrą.
Na szczęście są apki na których człowiek sobie mniej więcej ogarnie jak się będzie miała sytuacja pogodowa na przestrzeni określonego czasu.
5
@MrShakira To nie z tym zarządem kolego ;)