0

@Norkusik No najwidoczniej nie można :P

1

@lukas10 Tutaj masz kolego jego największe dzieło, istna platyna ;)


1

@Coutinho007 Otóż to ;)

34

0

@Nano22 Ale magia :D
Dzięki wielkie ;)

1

Czy wam też nie wczytuję starszych wiadomości prywatnych w sensie, nie możecie otworzyć kolejnych stron ?

0

@hoeniker Młodzi są niby bardziej za Prawicą, ale zanim zaczną pewne pokolenia zanikać to Ci już też zdążą przejść na inną stronę. Tutaj co każde pokolenie jest nadzieja na normalności i tak z pokolenia na pokolenie się to przerzuca :D
Polacy sie zjednoczą i zaczną myśleć w momencie kiedy będzie jak zwykle za późno. Smutna prawda.

0

@MarioVeB! A co z tym Bayernem bo coś o niego pytali masz jakieś informację ? Bo plotek tyle, że trudno się połapać teraz

1

@Tomek54321 No bliżej niż dalej ma :D
A tak na serio to nie jestem zwolennikiem jego transferu swoją okazję miał i ją zmarnował, ta strona pięknie na niego krzyczała nawet parę miesięcy temu przed tą całą sagą też była na niego wkurzona a teraz chcą go z otwartymi ramionami przyjąć bo ten "cierpi" w PSG. Masakra

0

@Rewolucja123 I trener. Ogólnie rewolucje przeprowadzić :D

0

@Kurkmen To należy doczłapać do końca sezonu i wykluczyć z tego zespołu Valverde a teraz należałoby obstawić pozycję w których są braki np. Kadrowe LO przykładowo.
Fajnie by było jakby ten typ po tym sezonie już sobie poszedł, w lidze sobie radzić będziemy ale na Europę ten typ jest za słaby.

2

Nie lepiej kupić Sane zamiast tego Neymara :P
AAA zapomnialem, że on jest za młody na Barcę...

0

@matirafi Właśnie słyszeć słyszałem ale zapomniałem tytułu. Dzięki

0

@Colon Tak z innej beczki wiesz może co to za muzyka ? Bo fajny klimat nadała ;)

0

@ikar35 A jak zostać tym nawigatorem i co trzeba umieć ? :D

0

@MichalZZZ Kurczę nie mam tego :(

0

@MichalZZZ Trzy Billboardy z Ebbing Missouri na którym będzie lecieć ?
PS. Stary dobry Pitbull na Polsat 2 będzie jak coś ;)

0

@turek99 Do którego komentarza odpowiedź ?

0

@PawkoFCB Programistą trzeba być mega dobrym i za parę lat będzie przesyt już w niektórych sferach jest przesyt co dopiero za parę lat.

1

@Visca el Barca !! W promieniu 10km mam ogarnięte ale powyżej 10km się już nie zapuszczałem także biorę ;)
Dzięki kolego :P

1

@PanPawelFcb Studia zrobią z Ciebie pustego pracownika narzucą Ci mega niepotrzebnej nauki na głowę i wypalą twój zapał, lepiej idź na to co Ci się podoba i w międzyczasie nawalaj jakieś kursiwa i ucz się języka lub języków, wyrób sobie znajomości i kontakty. Wejdź we współpracę z kimś i ogarniaj biznesy :P
A jak Ci się to nie uda to Szwecja Norwegia i inne takie takie ;)

2

@gorgota A czy na koncie Premium jest mapka satelitarna pokazująca najbliższe sklepy monopolowe ? Jeśli tak to biorę.

0

@NeroTFP Argentynę pochwali ale na Ojcu nie pozostawi suchej nitki :P

0

@BigShaq A tu cyk Pinto powraca w roli bramkarza, wtedy to byś miał rollercoaster :P

0

@zadafcb Dawaj w Rugby jak prawdziwy facet :P

7

A ja go w Fifie dalej trzymam bo dobry jest, Rakiticia już dawno pogoniłem :P :P
Powodzenia Andrzej !

0

@BarcaInfo Mateo na tym ostatnim zdjęciu jakiś taki niezadowolony pewnie szykuję kolejny pojazd na Ojca :P

1

@Kapitan hawk To dalej Liga narodów ? Bo nie śledziłem ostatnio siatkówki.

1

U mnie dość konkretna burza się zebrała, wiatr hula, deszcz nawala a Alerty od rana nic sobie nie robiły. Moje pytanie brzmi po co one w ogóle są ?
3 dni temu lekki wiaterek się zebrał to trzykrotnie o tym trąbili a tymczasem burza zapowiada się na dość ostrą.
Na szczęście są apki na których człowiek sobie mniej więcej ogarnie jak się będzie miała sytuacja pogodowa na przestrzeni określonego czasu.

5

@MrShakira To nie z tym zarządem kolego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?