Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hrzan Na pewno pisał na telefonie a jak nie to..... Cóż bywa i tak :P
1
@monsterrize W Fifie źle mi się nim gra nie nadaje się do Barcy :P
2
@IronSanHybrid (tutaj się rozpisałem ale zaraz może być gówno burza więc skasowałem)
Dobra skończmy ten temat. Nie należymy do tego środowiska a ciągle o tym piszemy, tak się właśnie steruje społeczeństwem :D
Życzę Ci miłego dnia ;)
19
@Janiama Moim zdaniem zbyt odważne słowa. Ja do nich nic nie mam, lecz akcje z profanacją flagi i figurką matki boskiej na pewno nie przysłużą się do zwiększenia szacunku wobec tej grupy :P
Tak jak mówię te całe akcję służą do skłócenia społeczeństwa.
Jedna i druga strona ma swoje grzeszki.
8
@Odesseiron Hoho. To teraz kij ma dwa końce bo te środowisko nie raz nie dwa obrażało czyjeś uczucia. Jak się zaczną teraz obustronne batalie sądowe to adwokaci sobie nieźle mogą dorobić :P
6
@Odesseiron Ja wiem kolego czytałem to ;)
Mi tylko chodzi o to, dlaczego takie naklejki mają być wycofane ? Bo co nie można tego popierać czy jak ? Każdy ma być za tym ?
Tak dążą do szacunku i tolerancji, że sami dyskryminują środowiska poza swojego kręgu :P
(Ja ich nie atakują teraz tylko są mega hipokrytami według mnie )
7
@Odesseiron To dlaczego wycofują te naklejki ?
W ogóle te całe LGBT służy do skłócania ludzi nie dajcie się w to wmieszać.
3
@fenix1983 Ja to bym temu Malcolmowi dał wreszcie prawdziwą szansę a nie jakieś pare minut na parę spotkań dostaje.
Neymara odpuścił kompletnie. Chłop był szczęśliwy w Barcy tworzył legendarne trio i odszedł za kasą, a teraz wielce się obudził wypiął się na nas a teraz chcę wracać XD
Kibice Barcy za szybko przebaczają.
14
@Odesseiron To co wychodzi na to, że nie można być przeciwny LGBT ? Czy jak :P
7
https://jbzdy.co/obr/1065039/introwertycy
Kto tak ma ? :P
0
@Lares Oczywiście, że tak :P
0
@Wiktorek2002 To może pora zmienić naszą filozofie bo wielu dobrych graczy się tutaj zmarnowało :P ( Żarcik...)
Xavi ? Nie mamy gwarancji ani w 1 % że będzie taki sam jak Pep ;)
1
@Wiktorek2002 Trener dobry jak na hiszpańską ligę. Valverde też taki był na hiszpańską Waldek jest dobry ale w Europie sobie nie radzi, nam potrzeba trenera który ma duże doświadczenie na arenie międzynarodowej. Akurat w tym momencie.
35
@EmilZatopek Mniej człowieku poziom i się nie zniżaj do takiego dna. To tylko sport a piłkarz to człowiek. A jak jesteś prawdziwym kibicem to szanujesz swojego rywala i tyle.
0
@szkutnik91 No i fajnie no i cześć :D
Media w swoim świecie, jutro będzie co innego a pojutrze co innego :D
3
@msmsms Ja tak mam, najgorsze w tym wszystkim jest to jak zdasz sobie sprawę jaki mały jesteś przy tym wszystkim ale też nagle pojawia Ci się z tyłu głowy taka myśl jakiego to masz farta, że masz szansę uczestniczyć w tym wszystkim żyć doznawać itp. Mnie to zawsze potem mega motywuje do działania :D
PS. I to jest temat do rozkmin a nie to co wczoraj napisałeś :P
1
@Chwytliwy Wiem wiem stary tak tylko się pocieszam :P
0
@Chwytliwy Ajax moim zdaniem najbardziej zepsuł :P
Prowadzić 2-0 i dać sobie wbić 3 bramy.
A o Barcelonie nawet nie będę mówił bo aż wstyd chociaż i tak uważam, że Ajax bardziej sobie pokpił sprawę.
0
@damianex10 Kiedy jego oficjalny mecz ? W sierpniu dopiero ?
26
@msmsms Idź kolego spać :P
0
@Konias4318 Wolne w pracy weźmiesz
a meczu Barcy na żywo dwa razy nie obejrzysz :P
2
@MesQueUnClub96 Chyba pierwszy raz będę oglądał Barcelonę jedząc przy tym śniadanie :P
I to jeszcze na żywo.
1
@Hanok Ale to w sumie musi być dziwne uczucie dla Krystyny gdy jego najwięksi kompani uważają Messiego za lepszego od niego :P
Zegar tyka a Ci dwaj za niedługo zejdą z boiska... A następców brak.
3
@T_TG Kupuj flachę a nie :P
0
@Gaucho Zapomniałem że tutaj dużo szkolniaków :)
0
@czosnekfcb Wszystkie części twierdzy w szczególności część 2 ;)
1
Serio nie macie nic innego do roboty w Niedzielę wieczorem ?
Odpocznijcie sobie rano każdy idzie do pracy :P
2
@masq Ciekawe czy w Serialu doświadczymy słowiańskich klimatów. Oby ;)
0
@kamilop Miodowe Lata
0
@student97r Marzenie ściętej głowy kolego ;)