0

@Bobrowik Włochy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@MarioVeB! Ja z reguły chowam go do garażu :P
A co do załączonych zdjęć to genialne w swej prostocie :D

0

@zodiak_10 No jak nie inaczej :P

1

@cescblaugrana95 Widzę, że Lukasa oglądacie

3

@zodiak_10 A jeśli w winiarni trzymane są wina to dlaczego w piwnicy nie są trzymane piwa ?

1

@Wilczeq Tak samo jak 3 dni temu mówili, że idzie do Barcy a jeszcze wcześniej, że do Juve. Saga kolejna, lecę się piwa napić. Wasze zdrowie ! :)

0

A ten De Ligt to już oficjalnie, że tak tu głośno ? Czy kolejna plotka. :P

0

@Janiama Tak wielce wam władza przeszkadza a nawet wam się tyłka na wybory nie chcę ruszyć. A nawet jak ruszycie to głosujecie na "mniejsze" zło :P
Fantastycznie ! :D

0

@MarioVeB! Parę razy było już mówione. Bajki nie bajki chłop już długo nie pogra.

1

@NaFazieHitman No na pewno nie Bale'a :P

0

@Kwasiak98 Ale przedstawiona przez Ciebie pomoc była by kozacka lecz jakiś doświadczony grajek musiałby w tym ustawieniu się znaleźć. Nie mówię, że młodzi by nie podołali ale przydałby się ktoś bardziej ograny w ich szeregi. Chociaż z drugiej strony może wrzucenie ich na głęboką wodę wyszło by im na dobre.

0

@Rewolucja123 Jak Pique za rok kończy karierę. Można już powoli wprowadzać alternatywy.

0

@Kwasiak98 Wiem, że ma swój wiek ;) Spokojnie. Nie mniej ma największe jaja w zespole i zawsze walczy i jest idealny jako zmiennik.

3

@FC1899Barca Woda z lodem, a jak jesteś bogaty to sobie cytrynę wciśnij ;)

3

@Kwasiak98 Vidala to ty szanuj :P

8

Ładne te stroje dzisiaj mamy. Mogłyby zostać ;)

0

@Stoiczkow Myślę, że zbawieniem dla naszej reprezentacji będzie wreszcie jakaś dobra zagraniczna myśl szkoleniowa bo z całym szacunkiem do naszych trenerów no to nie jest zbyt dobrze, pokazuję to liga albo kadry młodzieżowe. Naszym absolutnym maksem reprezentacji był ćwierćfinał prawie półfinał EURO. Teraz mamy coraz starszych zawodników, Lewy,Glik,Fabian itp. I czekającą na grę młodzież. Oraz piłkarzy w najlepszym wieku czyli Milika, Zielińskiego, Kryche. To trzeba umiejętnie wykorzystywać a nie wyciskać ostatnie soki z tego co jest bez żadnych planów. Brzęczek trafił najgorzej jak mógł. Przejął kadrę w wielkim kryzysie która rozpaliła w kibicach wielkie oczekiwania, lecz jest źle i trzeba włożyć w to wiele pracy, a myślę, że Brzęczek temu nie podoła.

0

@Danny Gaucho Przestań bo się nam jeszcze chłopak odwodni :P

0

@Transu96 Dlatego zapytałem czy już je ma w domu wtedy by mógł bez wydawania niczego sobie coś z nich zrobić.

2

@Barwindg Jak masz ziemniaki w domu to zrób sobie z nich frytki albo placki ziemniaczane.

1

Jakie polecacie agencję pracy do wyjazdu do Niemiec lub Holandii bo chciałem sobie dorobić więcej hajsu. I ogólnie czy lepiej załatwić sobie samemu taką pracę i podzwonić po różnych ogłoszeniach czy taka sprawdzona Agencja będzie dobra bo jak czytam opinie ludzi to tak różnie. Nigdy nie byłem więc pytam, chcę wyjechać na okres miesiąca lub dwóch bo potem się wyprowadzam.
Z góry dziękuję za odzew ;)

1

@SeeleyBooth Ciekawe czy na Burdż Chalifę wejdzie :P

0

@olejtm Pewnie mieszkasz w bloku i jesteś w pracy albo zaraz do niej idziesz ? Czy po prostu od tego upału jesteś wykończony ? :P

0

@Momalsino W sumie mielimy wszystko i przegraliśmy na finiszu więc. Problem leży w końcowej fazie a nie w jej całości moim zdaniem. Według mnie głód gry zaważył, nie jestem w stanie pojąć jak można było po raz kolejny zmarnować taką zaliczkę w meczu z Liverpoolem. Oddaliśmy im wszystko na tacy a przegrana z Valencią była po prostu motywacyjną porażką, dostali dwa szybkie ciosy i było po nich chociaż szacunek za walkę do końca spotkania i chęć odwrócenia wyniku. Należy spojrzeć w przyszłość, Real się zbroi Bayern się zbroi już nie będzie tak "łatwo" zauważcie jaką w tym roku mieliśmy teoretycznie łatwą przeprawę w LM aż do tego blamażu. Następny rok i następne lata według mnie będą mega trudne dla nas. Potrzeba gruntownych zmian. Zaczynając od samej góry.
PS. Chociaż jak tak drugi raz czytam twój wpis to chyba wszystko po trochu zaważyło, nie mniej czeka nas mega dużo pracy.

0

@Barwindg Ciężko się nie zgodzić. Problemem tego kraju jest jego mentalność i budzenie się na ostatnią chwilę.

0

Przepraszam bardzo może mi ktoś wytłumaczyć co to za konflikty się nam tutaj na forum pojawiły ? :P

2

@MrArthur8 Vidala to ty szanuj :D
Skąd wiesz, że De Jong będzie dobrym transferem ? :P
Jesteś z przyszłości czy jak ?
Poczekaj do końca okienka ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

143

Ojciec wraca załamany po sromotnej porażce z Liverpoolem a ten mu jeszcze w domu o tym truję. Mistrz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?