0

@Colon Tego nie wiem, nie znam tego typa. A linka usunę bo mega głupi :P

0



Dobra koniec internetów na dzisiaj :P
Dobranoc.

0

@Colon No i brawo bardzo rzetelny test wszystko cacy wszystko się zgadza ;)
Dziękuję bardzo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon No w sumie dziwne. Bardzo popularna marka. Hmm nie wiem.

0

@Colon Kurde. Szkoda
W takim razie powiedz mi tylko jaką notę ma Honor 10 ;)

0

@Colon Zapodaj linka jak możesz ;)

2

@Robert520 Z deszczu pod rynnę :P
Może by tak obstawiać inne pozycję ? :D

0

@lukas10 Bić brawo na pewno będzie. Każdy będzie się cieszyć z bramek dla Barcy tylko koledze chodzi o całokształt tej sprawy tego co zrobił i że prawdopodobnie wróci itp.
Chyba :P

0

@kamilop Dali nie dali. Do wroga się nie idzie zwłaszcza, ze go Barcelona wyszlifowała :D

0

@Rewolucja123 Ok szanuję. Tylko szkoda, że odwalił taką szopkę i ten smród się dalej za nim ciągnie. Świetny gracz to nie ulega wątpliwości lecz ta akcja którą odwalił pozostawia niesmak.

0

@PatrychoO Z Informacji wynika, że on co 3-4 dni jest przyklepany przez inny klub. Poczekajcie na spokojnie, może faktycznie jest już podpisany. Media muszą zarabiać na takich akcjach, niech drukują co chcą, dopóki nie ma oficjalki nic nie wiadomo i tyle, trzeba czekać.

0

@sebasek99 Wybaczam :P

2

@sebasek99 To nie Adamczyk ;)
Chyba, że o co innego Ci chodzi.

1

@Rewolucja123 Dajcie spokój z tym typem. Ja rozumiem, że chciał odejść ok nikt tu nie musi grać do końca kariery lecz to co odwalił po odejściu (W ogóle sprawę sądową wycofał ?) to przechodzi ludzkie pojęcie. Przeprosiny nic nie dadzą, ale co ja tam mogę. Jestem tylko kibicem Barcy. :P

1

@Arkon Ok możliwe, że nie zrozumiałem ;)
W takim razie o co Ci chodziło jeśli mogę wiedzieć ?

0

@badej60 Grając 12 na 11 myślę, że można pozamiatać całą Europę :P

3

@Arkon Co cię w jego wypowiedzi tak zbulwersowało, kościół został stworzony dla zysków. To instytucja która od zarania dziejów mieszała we wszystkim co się da. Jeśli jesteś wierzący to bardzo to szanuję i nic do tego nie mam, lecz kościół został stworzony przez ludzi dla ludzi nie dla boga i wiary. Takie jest moje zdanie.

0

@MESSIah16 Żeby taką karę przeprowadzić należy mieć niezwykle skutecznie sądy. W Polsce takowych nie ma. 1 niesłuszna kara śmierci na 100 przekreśla absolutnie wszystko ogólnie cały ten proces. Nie mniej kiedyś szybko sobie z takimi radzono lecz teraz skazywałbym na taką karę najcięższe przypadki w których w 100% wiadomo, że to ta osoba. Innych zamiast wsadzać do więzień dawałbym do pracy niekoniecznie między ludzi. Ogólnie to ciężki temat bo ma wiele podłoży psychologicznych i socjologicznych. Ale tak jak mówię najcięższe przypadki w których jest 100% pewności szybko i humanitarnie, reszta to już cięższy orzech do zgryzienia co z takimi zrobić.

0

@Terminatorexi12 Hahaha racja ! Ciągle przychodze i czytam :P

1

@gurales Dziękuję, jest już na liście ;)
Za tydzień czeka mnie degustacja :P
I potem do hurtowni

0

@Buba13 Ja bym mógł ale musiałbyś mi załatwić pampersy. :D

0

@Norkusik Moim zdaniem istnieje coś takiego jak wychowanie a takie skrajne patologie zawsze występowały i będę występować ;)

0

@Janiama Spoko ;)

0

@Delolen On byłby idealne na takie kluby u nas to za wysoka półka dla niego, chociaż i tak szacun za posprzątanie bałaganu po Neymarze i 1 porażka w pierwszym sezonie, lecz wyniki w Europie i styl to wolę przemilczeć :P

0

@thesecret No można troszkę drożej.

0

Panowie jakie polecacie wódki, ponieważ dostałem zadanie od siostry by jej na wesele ogarnąć ten zacny trunek lecz moje doświadczenia z tym trunkiem kończą się na żubrówkach i wyborowych. Szczególnie chodzi mi o to by była dobra, a cenowo by nie było mega drogo, powiedzmy średnia półka ;)

Nie za bardzo sprecyzowałem ale myślę, że mi coś konkretnego doradzicie.
Edit. Dziękuję ślicznie za porady ;)

0

@NeroTFP Obczaj ich szkółki piłkarskie. Mają rozmach :P

3

@Suzu Najważniejsze by Valverde odszedł :P

1

@KapiFCB No ale on to chyba przesadził czyż nie ? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?