3

@messi564 Co Cię tak wzięło o 22 we Wtorek na taką recenzję ? :P
Ale masz rację stronka świetna. Jeszcze jakby była zakładka gdzie można by było się umawiać z kibicami Barcy z okolicy swojego miejsca zamieszkania na Piwo to by było pięknie. Ale nie można mieć wszystkiego :P

2

@VbamboeB Już wolę bardziej Sane z City ;)

1

@kkbarca Brackie z Czech ale musi być jak lód ;)

2

@FafitFCB Jaki to był mecz ? Ligowy sparingowy czy fejk po prostu. ?

0

@Grubson06 Z opcją wykupu czy tylko wypożyczenie.
PS. Totki co tak szaleją ? Skąd mają na to piniążki pewnie tyle lat posuchy na rynku transferowym mieli, bo oszczędzali :P

0

@Tasde Owszem ale teraz tych niewypałów jest dużo i to mnie dziwi i martwi.
PS. Co do Ibry to on był dobry tylko miał kosę z pepem i wyszło co wyszło ;)

0

@MarioVeB! U mnie w mieście pod Kebabem też takie coś ludzie odwalają :P

3

Sprzedaliśmy Neymara prowadziliśmy telenowele ze sprowadzeniem COU i Dembele którzy za bardzo się nie sprawdzili a teraz na nowo trwa telenowela z powrotem Neymara. Coś nam te transfery ostatnimi czasy nie wychodzą zbyt dużo piłkarzy się nie sprawdza. I teraz pytanie, nie umiemy kupować czy trener nie umie wykorzystać potencjału zawodników ? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 Nikogo. Sarkazm zwykły. Chociaż wierzę w to, że się odbuduje i uważam że go finalnie za szybko odrzuciliśmy i że w przyszłości wypali ;)

0

@Veil5ide No grając po parę minut to faktycznie chłop miał okazję do zaprezentowania się :P

1

@pero1983 Trudno tak stwierdzić po paru meczach :P

0

Oby teraz pokazał swoją prawdziwą wartość ;)
Coraz więcej piłkarzy którzy tu przychodzą "nie spełniają" wymagań tego klubu, dziwne.... Nawet mega gwiazdy.
PS. Niech nie zapomną go potem odkupić za 100mln :P

0

Sprzedać Cou do City a od nich wziąć Sane i pyk. Neymar niech się kisi w PSG jak tak wielce chciał tam iść.

14

Z jednej strony MSN było no w sumie legendarne takie liczby jakie oni wtedy wykręcali to szok, człowiek ogląda sobie te kompilacje na YT (I ogólnie mecze) i widzi tą szczerą radość u Neymara po każdej bramce asyście i ogólnie widzi się tą jego radość z gry. Po czym koleś który miał w Barcelonie mega warunki do rozwoju wielu przyjaciół itp. Tak po prostu odchodzi i robi syf w postaci pozwu zaczyna się "staczać" i piłkarsko i prywatnie coraz więcej kontuzji imprez itp. I tak sobie w sumie myślę po co mu to wszystko było? Tutaj miał wszystko. I owszem jest cień szansy na to, że wróci ale jak dla mnie on jest już spalony kompletnie. Tutaj miał wszystko jak na tacy i jakby nigdy nic z dnia na dzień to odrzucił i jeszcze nas pozwał. Dla mnie tacy zawodnicy z automatu powinni być skreślani i już koniec kropka.

0

@Denver Dojechaliście już ? :P

1

@4drian0 Piwo w dłoń i lecisz

1

@ranger3120 Dandycore

0

Witam. Studiował ktoś z was lub studiuje na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu ?
Jeśli tak to proszę o opinie na priv lub pod spodem ;)
Z góry dziękuje.

0

@dzikiWtrasie Jak jesteś z Wrocławia albo Krakowa tam też mają sekcję Wisły Kraków to polecam CI wbić na ich mecz. Połączenie Piłki nożnej z rugby coś niesamowitego mój kuzyn gra właśnie w Śląsku i jak byłem na paru meczach międzynarodowych z nimi to poziom mega wysoki.

0

@mikiiki Zakład Pogrzebowy

4

@Avada Kedavra Nie no nie róbmy sobie Jaj. Wiadomo świetny sezon objawienie wręcz. Ale bez przesady tam liczą się zasługi sportowe a nie sława (Chyba, różnie teraz w tych czasach bywa :P ).

0

@mart Wyścig wspaniały to nie ulega wątpliwości. No kierowcy Haasa mówiąc łagodnie za sobą nie przepadają a ich szef to jakby mógł to by ich chyba rozszarpał :P
Słyszałem właśnie ostatnio, że mają oni problemy ze sponsorem oraz, że ich szef koleguje się z Robertem więc może coś być na rzeczy bo coraz więcej plotek o tym się pojawia, no ale zobaczymy. Oby się udało. Chciałbym oglądać Roberta w najbliższym sezonie w F1 i by miał okazję na jakąkolwiek rywalizację z innymi bo z tą taczką to może jedynie dojeżdżać do mety i tyle.

0

@SinMistico A co Alfa takiego zrobiła ? Za co ta kara

0

@Momalsino Ty no nie wiem :P
Plotki pewnie.

0

@FC1899Barca Robert do Haasa niech idzie. Coś się o tym mówiło ostatnio ale nie wiem ile w tym prawdy.

0

@matteoFCB U nas będzie gorzej niż w Realu coś tak sądzę, bo u nas Messi bardziej ciągnie grę zespołu niż CR w Realu. Oni stracili typa który pakował mnóstwo bramek w sezonie a my stracimy w sumie kręgosłup, ze tak to ujmę. Bardziej ta strata nas zaboli niż u nich.

1

@Odesseiron Ok fajnie. Ludzie i tak nic z tym nie zrobią, ale fajnie wiedzieć.

0

@DonMatteo901 Miałem właśnie to podesłać ;)
Świetny kanał tak ogólnie

0

Poleca ktoś z was Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu, ktoś z was w niej studiował?
Jak tam prosiłbym od odzew ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?