1

U mnie w pracy z kolei młodzi pracują jak należy a starzy tylko kawki i ploteczki i narzekanie na życie. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, bo możecie się zdziwić ;)

1

Najpierw meczyk a potem zakupy po galeriach i tyle będzie :P
Nie no fajna sprawa ;)

2

Jon, bo Danka zginie.
Ogólnie sezon średni moim zdaniem .

0

Najlepsza obrona na świecie :D
Ale czy chłopaki połapią trochę minut i kto na tym najwięcej straci?
To mnie martwi.

0

Fajnie, fajnie naprawdę fajnie. Ale nie będzie przypadkiem ścisku na tej obronie ?
Wiadomo Pikej coraz starszy ale mamy młodych w miarę.
Nie mówicie, że chcecie sprzedać Big Sama bo się załamię :P

0

Witam. Chcę z kolegami wyjechać na wakacje na jakąś sezonówkę zagranicę i mam pytanie do was mianowicie: Gdzie najlepiej takiej pracy poszukać ? Jakieś OLX? Agencję pracy itp ? I na co patrzeć i na co uważać. To będzie mój pierwszy wyjazd do pracy zagranicę i jestem w tym kompletnie zielony.

2

Mi rok temu wychowawczyni mówiła, że można napisać nawet o 30-50 słów mniej ważne by się odnieść do wszystkich wytycznych jakie zostały Ci podane.

0

Chciał wyjść z cienia Messiego, a teraz jest cieniem samego siebie :P

0

A co za większą ilość punktów rozdają dwa trofea czy jak ? Nie ważne ile pkt ważne, że mamy mistrza a oni znowu nic :P

5

Nie każdy siedzi 24h w necie. Ja na przykład dopiero teraz się o tym dowiedziałem :P

1

Tutaj akurat mamy typowy fejk kopiuj wklej. Raz sie uda drugi raz się uda. I machina się nakręca

3

To nie zmienia faktu, że nauczyciele przesadzają. (Ale zakończmy temat bo nie chcę dolewać oliwy do ognia) ;)
A fejki zawsze będą dlatego trzeba wszystko weryfikować.

1

Ale Milan to ty szanuj :P

0

Dzięki ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trzymaj i powodzenia ;)

0

Korzysta lub korzystał ktoś z was z Programu "Genetycy" od Tomka Grzymskiego ? Jeśli tak to czy warto wydać te pieniądze czy samemu spróbować sobie ułożyć trening i dietę itp. Jest on dobrze napisany ?
Prosiłbym o opinie osób korzystających z tego programu

14

No i teraz mi ta nutka będzie grała w głowie do końca dnia....Dzięki :D

0

Kurczę...No to może Agentka, chociaż to leciało już TV dużo razy :(

0

Bracia Grimsby to na bank nie leciało w TV tyle razy, ale ostrzegam, mega porąbany film ;)

1

Ja to wiem, nie pisałem typowo o bombach atomowych tylko ogólnie o Armii o sprzęcie, który nie jest najwyższych lotów ;)

1

Święta racja. Tak samo Historia pokazywała wielokrotnie, że brakowało nam broni i w czasach teoretycznie pokojowych zamiast zbroić się na potęgę nadal nic nie robimy bo łudzimy się, że obecne czasy pokojowe będą trwać wieki. Kraj który tyle przeszedł teraz w tych powiedzmy najdogodniejszych czasach powinien być uzbrojony po zęby a nie...Szkoda gadać.
Nie będę się nawet łudzić

PS.Nie no w dzień by nas nie podbili :P

0

Ja wiem o tym tylko się śmieje. Bo ciekawa sprawa się nam stworzyła.

1

Ciekawe co zrobi MU. Które może teoretycznie odebrać tytuł lokalnemu rywalowi na rzecz największego wroga :P
Ci to dopiero mają twardy orzech do zgryzienia :P

0

No wiem, że miał. Tylko, że to jego jedyna karta przetargowa jest i nie odda jej tak łatwo. Zresztą USA nie jest jakimś Panem świata, żeby się ich słuchać :P

0

Ja tam wstaje ale teraz mam akurat na drugą :P
Ok napisy są lepsze :D
Poczekam z wami ;)

0

A co już po Polsku będzie czy po prostu premiera ?

3

Niby dlaczego ma zakończyć program atomowy ?
Bo mu USA każe ?
Żeby nie było nie popieram jego "polityki"

2

Toć to życie Panie :D

1

"Były zawodnik Barcelony....." Ehh...Jak ciężko się to czyta :(
Wielka szkoda, że ten czas tak szybko leci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?