Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
U mnie w pracy z kolei młodzi pracują jak należy a starzy tylko kawki i ploteczki i narzekanie na życie. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, bo możecie się zdziwić ;)
1
Najpierw meczyk a potem zakupy po galeriach i tyle będzie :P
Nie no fajna sprawa ;)
2
Jon, bo Danka zginie.
Ogólnie sezon średni moim zdaniem .
0
Najlepsza obrona na świecie :D
Ale czy chłopaki połapią trochę minut i kto na tym najwięcej straci?
To mnie martwi.
0
Fajnie, fajnie naprawdę fajnie. Ale nie będzie przypadkiem ścisku na tej obronie ?
Wiadomo Pikej coraz starszy ale mamy młodych w miarę.
Nie mówicie, że chcecie sprzedać Big Sama bo się załamię :P
0
Witam. Chcę z kolegami wyjechać na wakacje na jakąś sezonówkę zagranicę i mam pytanie do was mianowicie: Gdzie najlepiej takiej pracy poszukać ? Jakieś OLX? Agencję pracy itp ? I na co patrzeć i na co uważać. To będzie mój pierwszy wyjazd do pracy zagranicę i jestem w tym kompletnie zielony.
2
Mi rok temu wychowawczyni mówiła, że można napisać nawet o 30-50 słów mniej ważne by się odnieść do wszystkich wytycznych jakie zostały Ci podane.
0
Chciał wyjść z cienia Messiego, a teraz jest cieniem samego siebie :P
0
A co za większą ilość punktów rozdają dwa trofea czy jak ? Nie ważne ile pkt ważne, że mamy mistrza a oni znowu nic :P
5
Nie każdy siedzi 24h w necie. Ja na przykład dopiero teraz się o tym dowiedziałem :P
1
Tutaj akurat mamy typowy fejk kopiuj wklej. Raz sie uda drugi raz się uda. I machina się nakręca
3
To nie zmienia faktu, że nauczyciele przesadzają. (Ale zakończmy temat bo nie chcę dolewać oliwy do ognia) ;)
A fejki zawsze będą dlatego trzeba wszystko weryfikować.
1
Ale Milan to ty szanuj :P
0
Dzięki ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Trzymaj i powodzenia ;)
0
Korzysta lub korzystał ktoś z was z Programu "Genetycy" od Tomka Grzymskiego ? Jeśli tak to czy warto wydać te pieniądze czy samemu spróbować sobie ułożyć trening i dietę itp. Jest on dobrze napisany ?
Prosiłbym o opinie osób korzystających z tego programu
14
No i teraz mi ta nutka będzie grała w głowie do końca dnia....Dzięki :D
0
Kurczę...No to może Agentka, chociaż to leciało już TV dużo razy :(
0
Bracia Grimsby to na bank nie leciało w TV tyle razy, ale ostrzegam, mega porąbany film ;)
1
Ja to wiem, nie pisałem typowo o bombach atomowych tylko ogólnie o Armii o sprzęcie, który nie jest najwyższych lotów ;)
1
Święta racja. Tak samo Historia pokazywała wielokrotnie, że brakowało nam broni i w czasach teoretycznie pokojowych zamiast zbroić się na potęgę nadal nic nie robimy bo łudzimy się, że obecne czasy pokojowe będą trwać wieki. Kraj który tyle przeszedł teraz w tych powiedzmy najdogodniejszych czasach powinien być uzbrojony po zęby a nie...Szkoda gadać.
Nie będę się nawet łudzić
PS.Nie no w dzień by nas nie podbili :P
0
Ja wiem o tym tylko się śmieje. Bo ciekawa sprawa się nam stworzyła.
1
Ciekawe co zrobi MU. Które może teoretycznie odebrać tytuł lokalnemu rywalowi na rzecz największego wroga :P
Ci to dopiero mają twardy orzech do zgryzienia :P
0
No wiem, że miał. Tylko, że to jego jedyna karta przetargowa jest i nie odda jej tak łatwo. Zresztą USA nie jest jakimś Panem świata, żeby się ich słuchać :P
0
Ja tam wstaje ale teraz mam akurat na drugą :P
Ok napisy są lepsze :D
Poczekam z wami ;)
0
A co już po Polsku będzie czy po prostu premiera ?
3
Niby dlaczego ma zakończyć program atomowy ?
Bo mu USA każe ?
Żeby nie było nie popieram jego "polityki"
2
Toć to życie Panie :D
1
"Były zawodnik Barcelony....." Ehh...Jak ciężko się to czyta :(
Wielka szkoda, że ten czas tak szybko leci.