1

A może kolega dopiero teraz się zalogował ? :D

5

Ee tam, najważniejsze byśmy na Romę nie natrafili reszta tam w naszym zasięgu :P

0

I dobrze sobie wymarzyłeś... No prawie dobrze :P

0

Nie chcę ich teraz bronić czy coś, ale oni już przeszli tym wyczynem do historii i nikt im tego nie odbierze, zrobili coś fenomenalnego i teraz będą mieli pewien okres posuchy a potem myślę, że znowu się odbudują. Ale fakt 9 pozycja białych mega cieszy i oby tak dalej :D

1

Właśnie słyszałem, ale to jutro nadrobię sobie tą pierwszą połowę ;)

0

Cieszy też bramka Vidala szczególnie w takim meczu.
1 połowy nie było mi dane pooglądać ale w sumie 2 była lepsza :p
Oby ten mecz ich teraz napędził jeszcze bardziej :D

2

Tak w jakimś tam barze w Wawie.

3

Czy wiesz że...#387

Po raz pierwszy od jakiegoś czasu użytkownik Kajtek77 nie zapodał ciekawostki ?

Ciekawostki historyczne z serii "Czy wiesz że..." codziennie o godzinie..... No właśnie Kajtek jakiej jutro ?


Pozdrawiamy i szanujemy ;) :PP

1

No i szacunek ;)

7

Chcesz zostać na tej stronie sam :P

0

Niech się sam wykupi i niech wraca :P
Fajnie by było... Ale to nie realne.

0

Dobrze, że to tylko turniej towarzyski, ale i tak jest fatalnie. Zero pomysłu.

4

Dożywocie z automatu !
Nie widzę innego wyjścia...
Masakra.

0

ten dźwięk to łamana kość ? :O

2

Wygląda jakby w coś wdepnął XD
W jakąś kaczkę czy coś :D
Ale nie no... Współczuję typowi.

1

Śmieję się tylko ;)

0

Czyli po prostu pech ? :(

0

Uff dobrze, że jestem chudy :P

0

Magical miał pecha czy bardzo źle kopnął ?
Nie zdążyłem tego uchwycić a być może ktoś z was trenuję i się zna na takich przypadkach ;)

6

Zawsze zadziwia mnie prędkość z jaką powstają memy po danych sytuacjach XDDD

1

Polsat sport ;)

0

A to jeśli o to chodzi no to fakt, co 10 minut tu się coś dzieję :P

0

Gdzie tu jakieś wojny na tle wiary ? Jestem tu prawie codziennie i śledzę LR i nie zauważam tego :P

1

Centroprawica, że tak to ujmę :D
Ale naprawdę to zależy od danego tematu.

1

Ale zrozum, że to są jakieś marginesy.... Dlaczego tacy ludzie mają świeci za cały kraj :D

0

OO Islandia zremisowała :P
Hmm...Szkoda

0

Ok rozumiem ;)

0

A co te 40mln typa ma do tego ? :P
Ale poniekąd racja ;)

0

Nie no metr ;)
A tak na serio to poczekaj na koniec meczu ;)

1

Spokojnie Portugalia spuchnie :P
PS. Dlaczego my się zawsze cofamy... jprd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?