Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A może kolega dopiero teraz się zalogował ? :D
5
Ee tam, najważniejsze byśmy na Romę nie natrafili reszta tam w naszym zasięgu :P
0
I dobrze sobie wymarzyłeś... No prawie dobrze :P
0
Nie chcę ich teraz bronić czy coś, ale oni już przeszli tym wyczynem do historii i nikt im tego nie odbierze, zrobili coś fenomenalnego i teraz będą mieli pewien okres posuchy a potem myślę, że znowu się odbudują. Ale fakt 9 pozycja białych mega cieszy i oby tak dalej :D
1
Właśnie słyszałem, ale to jutro nadrobię sobie tą pierwszą połowę ;)
0
Cieszy też bramka Vidala szczególnie w takim meczu.
1 połowy nie było mi dane pooglądać ale w sumie 2 była lepsza :p
Oby ten mecz ich teraz napędził jeszcze bardziej :D
2
Tak w jakimś tam barze w Wawie.
3
Czy wiesz że...#387
Po raz pierwszy od jakiegoś czasu użytkownik Kajtek77 nie zapodał ciekawostki ?
Ciekawostki historyczne z serii "Czy wiesz że..." codziennie o godzinie..... No właśnie Kajtek jakiej jutro ?
Pozdrawiamy i szanujemy ;) :PP
1
No i szacunek ;)
7
Chcesz zostać na tej stronie sam :P
0
Niech się sam wykupi i niech wraca :P
Fajnie by było... Ale to nie realne.
0
Dobrze, że to tylko turniej towarzyski, ale i tak jest fatalnie. Zero pomysłu.
4
Dożywocie z automatu !
Nie widzę innego wyjścia...
Masakra.
0
ten dźwięk to łamana kość ? :O
2
Wygląda jakby w coś wdepnął XD
W jakąś kaczkę czy coś :D
Ale nie no... Współczuję typowi.
1
Śmieję się tylko ;)
0
Czyli po prostu pech ? :(
0
Uff dobrze, że jestem chudy :P
0
Magical miał pecha czy bardzo źle kopnął ?
Nie zdążyłem tego uchwycić a być może ktoś z was trenuję i się zna na takich przypadkach ;)
6
Zawsze zadziwia mnie prędkość z jaką powstają memy po danych sytuacjach XDDD
1
Polsat sport ;)
0
A to jeśli o to chodzi no to fakt, co 10 minut tu się coś dzieję :P
0
Gdzie tu jakieś wojny na tle wiary ? Jestem tu prawie codziennie i śledzę LR i nie zauważam tego :P
1
Centroprawica, że tak to ujmę :D
Ale naprawdę to zależy od danego tematu.
1
Ale zrozum, że to są jakieś marginesy.... Dlaczego tacy ludzie mają świeci za cały kraj :D
0
OO Islandia zremisowała :P
Hmm...Szkoda
0
Ok rozumiem ;)
0
A co te 40mln typa ma do tego ? :P
Ale poniekąd racja ;)
0
Nie no metr ;)
A tak na serio to poczekaj na koniec meczu ;)
1
Spokojnie Portugalia spuchnie :P
PS. Dlaczego my się zawsze cofamy... jprd