Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O takie komentarze na LR nic nie robiłem :P
Brawo ;)
2
Mieć w składzie takiego Vidala i nie wystawiać go na mecze to jest po prostu marnotrawstwo :P
0
Odpowiedź jest prosta przynajmniej dla mnie- To tylko sport nie można się denerwować na ludzi którzy w tym siedzą i znają się od nas lepiej i tyle. Owszem nasza gra jest fatalna, ale co zrobisz jako kibic ? Mi chodziło o to, że na tej stronie tak jest zawsze, że jak wygrywają i grają fajnie to ich wychwalają pod niebiosa a jak jest kryzys to jest psioczenie itp ;)
0
Takie mecze jak ten oddzielają kibiców od chorągiewek....
0
A może odpuszczają Ligę i całe siły na LM wystawiają :P :P
0
A jak Messi wygrywał to ta nagroda była ważna a teraz już nikogo nie powinna obchodzić ? :P
Ale poniekąd masz rację :D
0
I pomyśleć co by się stało jakby wylądował na płasko.... UUU
Ała
1
Nie ochlapałeś się ? :P
0
Człowiek sobie wchodzi na wieczór na kompa patrzy na wyniki meczów a tam... Bayern w plecy... Real w plecy.... Tak się zastanawiam czy ta dzisiejsza piłka zrobiła się aż tak wyrównana czy takie kolosy są w tym sezonie aż tak słabe... Ale jutro Barca gra więc się wstrzymam z oceną :P
Pozdrawiam ;)
2
Życzę powodzenia ;)
1
Dzięki ;)
Powiem jedno- Potwór :P
0
Ok dzięki wielkie :)
0
Ile Messi rozegrał meczów w LM ?
Ogólnie posiada ktoś stronkę z jego aktualnymi statystykami ?
Ilośc meczów, asyst, goli ? :D
15
OOo Barca-Inter w TVP 1 :D
0
Ale ja mówię, że na ten moment jest liderem.
No i że szkoda Liverpoolu :D
0
Otóż to ;)
Było by im o wiele lepiej przed meczem z Szejkami :P
1
Napoli liderem grupy... Trochę zaskakujące.
Szkoda L.F.C :D
0
Nie no ja też nie mam żalu ;)
0
Jeszcze chwilę przed czwartą bramką byli narzekacze ;)
0
Koncert :p
LR miała inne zdanie jeszcze parę minut temu :P
Ale ważne, że 3pkt mamy.
Veb
0
Oczywiście ;)
0
I Reus na 3-0 ;)
0
Będą skróty na TVP 1 ?
0
Hahah Napoli 1-0
0
Macie Bramę i możecie iść spokojnie spać :D
0
No widzisz :P
0
Wiecie, że pisząc na LR o tych zmianach Valdi was nie usłyszy :P :P
2
Ale karnego nie chciał trafić :P
0
Oglądam każdy mecz ;)
Zresztą jest jakiś wyznacznik, żeby oglądać dany mecz ?
5
Paco karnego nie trafił :(