0

O takie komentarze na LR nic nie robiłem :P
Brawo ;)

2

Mieć w składzie takiego Vidala i nie wystawiać go na mecze to jest po prostu marnotrawstwo :P

0

Odpowiedź jest prosta przynajmniej dla mnie- To tylko sport nie można się denerwować na ludzi którzy w tym siedzą i znają się od nas lepiej i tyle. Owszem nasza gra jest fatalna, ale co zrobisz jako kibic ? Mi chodziło o to, że na tej stronie tak jest zawsze, że jak wygrywają i grają fajnie to ich wychwalają pod niebiosa a jak jest kryzys to jest psioczenie itp ;)

0

Takie mecze jak ten oddzielają kibiców od chorągiewek....

0

A może odpuszczają Ligę i całe siły na LM wystawiają :P :P

0

A jak Messi wygrywał to ta nagroda była ważna a teraz już nikogo nie powinna obchodzić ? :P
Ale poniekąd masz rację :D

0

I pomyśleć co by się stało jakby wylądował na płasko.... UUU
Ała

1

Nie ochlapałeś się ? :P

0

Człowiek sobie wchodzi na wieczór na kompa patrzy na wyniki meczów a tam... Bayern w plecy... Real w plecy.... Tak się zastanawiam czy ta dzisiejsza piłka zrobiła się aż tak wyrównana czy takie kolosy są w tym sezonie aż tak słabe... Ale jutro Barca gra więc się wstrzymam z oceną :P
Pozdrawiam ;)

2

Życzę powodzenia ;)

1

Dzięki ;)
Powiem jedno- Potwór :P

0

Ok dzięki wielkie :)

0

Ile Messi rozegrał meczów w LM ?
Ogólnie posiada ktoś stronkę z jego aktualnymi statystykami ?
Ilośc meczów, asyst, goli ? :D

15

OOo Barca-Inter w TVP 1 :D

0

Ale ja mówię, że na ten moment jest liderem.
No i że szkoda Liverpoolu :D

0

Otóż to ;)
Było by im o wiele lepiej przed meczem z Szejkami :P

1

Napoli liderem grupy... Trochę zaskakujące.
Szkoda L.F.C :D

0

Nie no ja też nie mam żalu ;)

0

Jeszcze chwilę przed czwartą bramką byli narzekacze ;)

0

Koncert :p
LR miała inne zdanie jeszcze parę minut temu :P
Ale ważne, że 3pkt mamy.
Veb

0

Oczywiście ;)

0

I Reus na 3-0 ;)

0

Będą skróty na TVP 1 ?

0

Hahah Napoli 1-0

0

Macie Bramę i możecie iść spokojnie spać :D

0

No widzisz :P

0

Wiecie, że pisząc na LR o tych zmianach Valdi was nie usłyszy :P :P

2

Ale karnego nie chciał trafić :P

0

Oglądam każdy mecz ;)
Zresztą jest jakiś wyznacznik, żeby oglądać dany mecz ?

5

Paco karnego nie trafił :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?