3

Chyba Ajax, ale mogę się mylić :P

1

Dla mnie wynik Barcy nigdy nie jest obojętny, ale rozumiem twój zamysł ;)

1

Tylko niech się nie przyznają, że się specjalnie wykartkowali :P
(trudne słowo )

1

Bardzo fajny ;)

2

Też mi się tak kolego wydaję, ale to jest piłka. Tu wszystko jest możliwe :D

0

Dzięki wielkie ;)

2

No i Legła poległa :D
Hehe

0

Mega ciasno się tam zrobiło. Będzie walka o LM do końca :D

0

Możesz podać jakiś link ? :D

0

Brawo L.F.C !

0

Dzięki ;)

0

Lepiej już ? :P
NO to jak zagrali

0

Z USA nie oglądałeś tego wspaniałego serialu
:P

0

Jak wczoraj zagrał Cou i MALCOM

0

Za niedługo będzie F1 z wiadomego powodu a tak to myślę, że Skoki

1

To z teściami lepiej obejrzeć tak rodzinnie bardziej będzie ;)

1

Dobrze jutro obejrzę ;)

0

To ile Ziemia ma lat ?

1

Dlaczego wy zawsze takie ciekawe tematy na noc poruszacie ?
No cóż.. Trzeba iść spać by rano wstać :P

0

Ło Panie nie wywołuj kolejnej dyskusji bo się zaraz następni zlezą :P

1

A nie przypadkiem z Niemiec ?

1

Co go tak przy tej żonie trzymało ja się pytam :P
Ale co jak co Prze... uj :D

0

Meh...
Ja wiem, że to ich praca ale ludzie...Z rozumem. Większej głupoty chyba dzisiaj nie przeczytam, albo może nawet w tym tygodniu :P

5

Szkoda go na ławkę sadzać, jest za dobry niech pozostanie w Ajaxie to mu wyjdzie na dobre ;)

11

I szluga sobie może przytrzymać :P

3

Nie jestem żadnym hejterem, ale tak słabo grającej reprezentacji nie widziałem od dawna, zero pomysłu na grę, chaotyczność... Aż mi się czasy Fornalika i Smudy przypomniały :P
Miejmy nadzieję, że chłopaki się ogarną.

0

Pewnie sobie drukuje listę przed każdym sezonem i sobie po kolei odhacza :P

6

Ale się nam powoli paka tworzy, sezon jeszcze trwa ale już się nie mogę doczekać następnego :P
Fajnie jakby przyszedł to samo Jović i De ligt

1

To albo otwórz się na inne wierzenia i dopasuj je pod siebie
A nie tylko chrześcijaństwo, które ma parę niedociągnięć. Albo stwórz swój własny obraz boga i postępuj według własnej i rozsądnej moralności. I być może kto wie stworzysz własną religię ( o której wyżej wspominasz). Bo wiara i religia to dwie różne rzeczy, według mnie oczywiście,
nie będę teraz zgrywał jakiegoś filozofa. Albo nie wierz w nic i już, ale jedno jest pewne coś nad nami czuwa i coś nami steruję, karmy nie karmy wiele takich. Ale to bardzo pokrętny temat :P

1

Dziwne, że taką sytuację trzeba co poniektórym w ogóle tłumaczyć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?