Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyba Ajax, ale mogę się mylić :P
1
Dla mnie wynik Barcy nigdy nie jest obojętny, ale rozumiem twój zamysł ;)
1
Tylko niech się nie przyznają, że się specjalnie wykartkowali :P
(trudne słowo )
1
Bardzo fajny ;)
2
Też mi się tak kolego wydaję, ale to jest piłka. Tu wszystko jest możliwe :D
0
Dzięki wielkie ;)
2
No i Legła poległa :D
Hehe
0
Mega ciasno się tam zrobiło. Będzie walka o LM do końca :D
0
Możesz podać jakiś link ? :D
0
Brawo L.F.C !
0
Dzięki ;)
0
Lepiej już ? :P
NO to jak zagrali
0
Z USA nie oglądałeś tego wspaniałego serialu
:P
0
Jak wczoraj zagrał Cou i MALCOM
0
Za niedługo będzie F1 z wiadomego powodu a tak to myślę, że Skoki
1
To z teściami lepiej obejrzeć tak rodzinnie bardziej będzie ;)
1
Dobrze jutro obejrzę ;)
0
To ile Ziemia ma lat ?
1
Dlaczego wy zawsze takie ciekawe tematy na noc poruszacie ?
No cóż.. Trzeba iść spać by rano wstać :P
0
Ło Panie nie wywołuj kolejnej dyskusji bo się zaraz następni zlezą :P
1
A nie przypadkiem z Niemiec ?
1
Co go tak przy tej żonie trzymało ja się pytam :P
Ale co jak co Prze... uj :D
0
Meh...
Ja wiem, że to ich praca ale ludzie...Z rozumem. Większej głupoty chyba dzisiaj nie przeczytam, albo może nawet w tym tygodniu :P
5
Szkoda go na ławkę sadzać, jest za dobry niech pozostanie w Ajaxie to mu wyjdzie na dobre ;)
11
I szluga sobie może przytrzymać :P
3
Nie jestem żadnym hejterem, ale tak słabo grającej reprezentacji nie widziałem od dawna, zero pomysłu na grę, chaotyczność... Aż mi się czasy Fornalika i Smudy przypomniały :P
Miejmy nadzieję, że chłopaki się ogarną.
0
Pewnie sobie drukuje listę przed każdym sezonem i sobie po kolei odhacza :P
6
Ale się nam powoli paka tworzy, sezon jeszcze trwa ale już się nie mogę doczekać następnego :P
Fajnie jakby przyszedł to samo Jović i De ligt
1
To albo otwórz się na inne wierzenia i dopasuj je pod siebie
A nie tylko chrześcijaństwo, które ma parę niedociągnięć. Albo stwórz swój własny obraz boga i postępuj według własnej i rozsądnej moralności. I być może kto wie stworzysz własną religię ( o której wyżej wspominasz). Bo wiara i religia to dwie różne rzeczy, według mnie oczywiście,
nie będę teraz zgrywał jakiegoś filozofa. Albo nie wierz w nic i już, ale jedno jest pewne coś nad nami czuwa i coś nami steruję, karmy nie karmy wiele takich. Ale to bardzo pokrętny temat :P
1
Dziwne, że taką sytuację trzeba co poniektórym w ogóle tłumaczyć :P