Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zamówiłbym 100 sztuk w przedsprzedaży :D
0
Akurat w tym przypadku mają trochę racji.
2
Witamy w 2019 ;)
1
Akurat na Malcolma nie ma co jeszcze narzekać bo chłop zagrał tyle, że hoho. Niech dostanie prawdziwą szansę na pokazanie się wtedy można go rozliczać ;)
1
Ja mam sentyment do Arsenalu, lubię też LFC tak od 2010 im kibicuję. Ale najbardziej szanuję MU za ich historię i markę ;)
3
Bo na Real nie ma co zwracać uwagi :P
0
I co jest kac ?
Jak wam sylwek minął :D
0
Poszło ;)
1
Dużo szczęścia, zdrowia, sukcesów i żeby wam mecze wchodziły (Nawet Napoli). No i żeby wam fajnie było w tym 2019.
31
Również zgrywaj niedostępnego.
0
W MC, bo....Tak ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie no przyznaję rację, że taki nadmierny pressing może się przełożyć na inne spotkania.
0
Ok teraz rozumiem i przyznaje rację ;)
0
Rozwiń proszę ;)
2
Ale pressing Liverpoolu zamiast się cofnąć i dać grać Arsenalowi to Ci jeszcze walczą o kolejną bramkę, pięknie się to ogląda :D
4
Chyba by tutaj z 5 osób zostało :P
0
Tak się zastanawiam czy druga połowa będzie spokojniejsza z uwagi na korzystny wynik Liverpoolu czy jednak Arsenal się ogarnie. Fajnie by było ujrzeć jeszcze parę bramek w drugiej połowie.
0
Wesołych Świąt wszystkim ;)
0
Nawzajem :P
0
A nie Przemek ?
Popatrz tyle lat w błędzie żyłem :P
0
Co się dzieję z Cou, że nie gra w pierwszej 11 ?
PS. Dawno naszych nie śledziłem to pytam :P
0
LFC jest za City ?
Weź sobie sprawdź :P
0
Juve też na luzie ? :P
Panie to LM jest trafimy znowu na Romę i będzie XD
1
Czyli w sumie taki Barca.info ale w formie osobnego działu ? :P
0
Też tego nie rozumiem, ale nic z tym zrobić nie możemy ;)
0
Marketing też robi swoje a CR jest tam górą...Jeśli wiesz o co mi chodzi ;)
Ludzie też przez to wybierają.
0
Taktyczna ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Typiara spod znaku "Nie znam się to się wypowiem"
ona jest żałosna :P