3

Zamówiłbym 100 sztuk w przedsprzedaży :D

0

Akurat w tym przypadku mają trochę racji.

2

Witamy w 2019 ;)

1

Akurat na Malcolma nie ma co jeszcze narzekać bo chłop zagrał tyle, że hoho. Niech dostanie prawdziwą szansę na pokazanie się wtedy można go rozliczać ;)

1

Ja mam sentyment do Arsenalu, lubię też LFC tak od 2010 im kibicuję. Ale najbardziej szanuję MU za ich historię i markę ;)

3

Bo na Real nie ma co zwracać uwagi :P

0

I co jest kac ?
Jak wam sylwek minął :D

0

Poszło ;)

1

Dużo szczęścia, zdrowia, sukcesów i żeby wam mecze wchodziły (Nawet Napoli). No i żeby wam fajnie było w tym 2019.

31

Również zgrywaj niedostępnego.

0

W MC, bo....Tak ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie no przyznaję rację, że taki nadmierny pressing może się przełożyć na inne spotkania.

0

Ok teraz rozumiem i przyznaje rację ;)

0

Rozwiń proszę ;)

2

Ale pressing Liverpoolu zamiast się cofnąć i dać grać Arsenalowi to Ci jeszcze walczą o kolejną bramkę, pięknie się to ogląda :D

4

Chyba by tutaj z 5 osób zostało :P

0

Tak się zastanawiam czy druga połowa będzie spokojniejsza z uwagi na korzystny wynik Liverpoolu czy jednak Arsenal się ogarnie. Fajnie by było ujrzeć jeszcze parę bramek w drugiej połowie.

0


Wesołych Świąt wszystkim ;)

0

Nawzajem :P

0

A nie Przemek ?
Popatrz tyle lat w błędzie żyłem :P

0

Co się dzieję z Cou, że nie gra w pierwszej 11 ?
PS. Dawno naszych nie śledziłem to pytam :P

0

LFC jest za City ?
Weź sobie sprawdź :P

0

Juve też na luzie ? :P
Panie to LM jest trafimy znowu na Romę i będzie XD

1

Czyli w sumie taki Barca.info ale w formie osobnego działu ? :P

0

Też tego nie rozumiem, ale nic z tym zrobić nie możemy ;)

0

Marketing też robi swoje a CR jest tam górą...Jeśli wiesz o co mi chodzi ;)
Ludzie też przez to wybierają.

0

Taktyczna ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Typiara spod znaku "Nie znam się to się wypowiem"
ona jest żałosna :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?