1

Dziękuję za informację ;)

0

Ale to wszystko dotyczy nowych urządzeń i ewentualnych nowych aktualizacji systemu czy jak ? Bo nie jestem w temacie.

0

Cholera czyli wyszło na to, że jednak Siajomi było lepsze ? :P
Się wkopałem :P

1

Właśnie ! Powinni to jakoś rozwinąć i pokazać co się z nimi stało i jak wygląda sytuacja nawet w formie mini serialu. ;)

0

Oczywiście, że się sprawdziło tak samo jak wizja dla Aryi (Nie wiem jak się odmienia :P )

1

Moim zdaniem 10 odcinków byłoby idealne. Walka z nocnym królem powinna trwać chociaż 2 odcinki itp.

Mam jeszcze promyk nadziei, że Gra o Tron kiedyś powróci (Ale nie to co zapowiedzieli, że będą kręcić wydarzenie tysiące lat przed serialową historią) Ale chyba się nie doczekam. Potencjał był olbrzymi a spłycili to jak nie wiadomo co.

1

Patrząc na to jaką Nocny Król był mocną postacią, którą budowali przez całą tą sagę takie zakończenie powinno się spełnić, no ale. Ktoś umie przeskoczyć całą armię i to wszystko zakończyć w trzy sekundy, także NIMA :D

0

Ok dzięki za odpowiedź ;)

1

A co miał zrozumieć ?

0

Dlaczego akurat do nas ?

0

Mi również. Niestety większości osób się pogarsza. Ja "startowałem" z -0,5 i -0,25 a obecnie po 7 latach mam -2.75 i aż -3.5 co już jest dużą wadą.
Zastanawiam się w przyszłości nad korektą swojej wady, ale zobaczymy

2

Ja bym tutaj Milan i Inter na równi postawił.
Milan ma łatwiejszy mecz. Empoli będzie gryźć trawę by tylko wygrać, a przynajmniej mam taką nadzieję

1

Dlatego napisałem, że liczę na wspaniałą walkę i wygraną tego klubu. ;)

1

Ale się nam mecz zapowiada Inter-Empoli
Jedni walczą o LM drudzy o utrzymanie. Liczę na wspaniałą walkę i wygraną Empoli :P

0

Fajnie by też było jakby Inter się odbił od Napoli :P

2

Obawiam się, że zarząd nie poprze naszych próśb :D

3

Co wy macie z tym Xavim ? Oczekujecie, że będzie drugim Guardiolą czy jak ?

0

Taktyk.

1

Tu od odejścia Neymara tak wieję, że masakra to co się teraz dziwisz :P

4

W sumie jakby nie patrzeć należy podziękować Liverpoolowi za to, że tak na zlali. Przynajmniej człowiek wie ile prawdziwych kibiców posiada Barca :P
Rozumiem smutek, ale takie plucie jadem ?
Czasem wiele nas łączy z białymi :P

0

Gdyby nie słaba forma Arsenalu w ostatnich meczach w lidze to mogliby być nawet na 3 miejscu. Ale trudno zespół ten jest w fazie budowy i życzę im zwycięstwa w LE bo na to zasługują ;)
PS. Swoją drogą patrząc na ścisk pomiędzy miejscem 3 a 5 w PL w tym sezonie zapowiada nam się fenomenalna walka w przyszłej kampanii już się nie mogę doczekać.

0

Zabrakło im 1cm do Mistrzostwa, ale i tak są świetni :P

1

Hmmm. Pewnie dobre ?
:P

0

Się tak zastanawiam czy te całe Lotto jest w ogóle prawdziwe i czy ludzie faktycznie w to wygrywają.
Znacie kogoś takiego ?

0

Ok dzięki. Ciekawe propozycję.

0

Chłopie ja przez większość życia mam taką fryzurę :P
Aż się jutro specjalnie do fryzjera wybiorę :D

0

Ok spoko. Tylko kto jest teraz wolny na rynku trenerskim ?
Conte :P Ranierii ?
Pytam poważnie jakie są twoje propozycję z chęcią poczytam.

1

Oni go nie puszczą. Mają obecnie dwóch świetnych napastników na których dalej mogą budować zespół.

0

Owszem smutny odcinek ale jakie mega zaskoczenie. Kiedyś to umieli robić odcinki nie to co teraz :P

0

Wesele oraz Bitwa bękartów. Coś wspaniałego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?