0

Pisałem ogólnie typie ;)
I się nie s*aj ;)
#Kibice

0

Widać jacy z was "Kibice"
Jak graliśmy świetnie to każdy kurła za Polską, Polska potęga itp.
A jak gramy słabo to każdy się odwraca i narzeka....
Pompowaliście balonik i macie..
Ale co ja będę pisał..
Walka z wiatrakami :PPP
Miłego dnia XD

2

"Jak zawsze" ?
A na Euro to co było niby ?
Janusze.....

3

Spokojnie Senegal spuchnie XDDD
:P

0

3 obrońców ???
Kurła Adam....

1

Widzę, widzę :P

1

Jak ja kocham te komentarze :P
Nie ważny czy to Barca gra źle czy teraz Nasi :DD
Ehh... Jeszcze piłka w grze !!!

Tak to jest jak się balonika tyle czasu pompowało ;)
Spokój kurłaa :D
Pozdrawiam :-P

0

Potem Ci powiem ;)
XDD

0

Grosikan zapierdalanianu wypity.... No to można grać :P

4

Teraz każdy jest selekcjonerem i każdy inaczej by to ustawił :PP
Piwo w dłoń i kibicujemy !!!!

0

Kurła Panie :D

1

To było trochę do przewidzenia ;)
Ale nie chcę teraz tutaj zgrywać jakiegoś eksperta :P

0

Mi od początku Mundialu już przeszło 150 złotych wpadło :P
Ale dziś przewaliłem 20 zł XD

0

Bardziej Umtitiego XDDD

0

To jest Mundial :P
Tutaj wszystko jest możliwe ;)
Piłka reprezentacyjna jest nieprzewidywalna ;)
*Spokojnie, to dopiero 1 kolejka

2

To nie jest przecież sensacja XD
Meksyk to wspaniała solidna drużyna, brawa dla nich ;)
Niemcy od paru spotkań grają średnio i dziś się to potwierdziło, nie mniej jednak bardzo dobry mecz, fajnie się to oglądało ;)

4

Nie płaczcie, mamy przecież Messiego on nam wszystko wygra XDD
Ehh....

0

Ej. Nie płaczcie tam za dużo :D

4

A to chyba, że tak ;)
W takim razie udana akcja marketingowa ;)

3

Naśmiewasz się z samego siebie czy jak ? :P

XD

3

Łukaszu nie jesteś przypadkiem "za stary" na takie zabawy ?
:P

1

Odbili by sobie za porażkę z Niemcami XDDD

0

Nie wiem... Poczytaj sobie może twoje poprzednie komentarze o Polskiej reprezentacji :P

1

Walić to, teraz jest inny zespół :D

5

Kibic chorągiewka ?
XD

2

Ale oni grali tylko z Arabią...
XD
Z całym szacunkiem do Arabii, ale dzisiaj nie istnieli na boisku ;)

1

Ziomuś... Odstaw te Harnasie i Tatry o których wczoraj pisałeś ;)
Albo pij połowę ;)

2

Zobaczymy we Wtorek ;)

16

Idź spać, lepiej :D
:PP

0

Z City mogą przegrać, ale z Chelsea niekoniecznie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?