Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pisałem ogólnie typie ;)
I się nie s*aj ;)
#Kibice
0
Widać jacy z was "Kibice"
Jak graliśmy świetnie to każdy kurła za Polską, Polska potęga itp.
A jak gramy słabo to każdy się odwraca i narzeka....
Pompowaliście balonik i macie..
Ale co ja będę pisał..
Walka z wiatrakami :PPP
Miłego dnia XD
2
"Jak zawsze" ?
A na Euro to co było niby ?
Janusze.....
3
Spokojnie Senegal spuchnie XDDD
:P
0
3 obrońców ???
Kurła Adam....
1
Widzę, widzę :P
1
Jak ja kocham te komentarze :P
Nie ważny czy to Barca gra źle czy teraz Nasi :DD
Ehh... Jeszcze piłka w grze !!!
Tak to jest jak się balonika tyle czasu pompowało ;)
Spokój kurłaa :D
Pozdrawiam :-P
0
Potem Ci powiem ;)
XDD
0
Grosikan zapierdalanianu wypity.... No to można grać :P
4
Teraz każdy jest selekcjonerem i każdy inaczej by to ustawił :PP
Piwo w dłoń i kibicujemy !!!!
0
Kurła Panie :D
1
To było trochę do przewidzenia ;)
Ale nie chcę teraz tutaj zgrywać jakiegoś eksperta :P
0
Mi od początku Mundialu już przeszło 150 złotych wpadło :P
Ale dziś przewaliłem 20 zł XD
0
Bardziej Umtitiego XDDD
0
To jest Mundial :P
Tutaj wszystko jest możliwe ;)
Piłka reprezentacyjna jest nieprzewidywalna ;)
*Spokojnie, to dopiero 1 kolejka
2
To nie jest przecież sensacja XD
Meksyk to wspaniała solidna drużyna, brawa dla nich ;)
Niemcy od paru spotkań grają średnio i dziś się to potwierdziło, nie mniej jednak bardzo dobry mecz, fajnie się to oglądało ;)
4
Nie płaczcie, mamy przecież Messiego on nam wszystko wygra XDD
Ehh....
0
Ej. Nie płaczcie tam za dużo :D
4
A to chyba, że tak ;)
W takim razie udana akcja marketingowa ;)
3
Naśmiewasz się z samego siebie czy jak ? :P
XD
3
Łukaszu nie jesteś przypadkiem "za stary" na takie zabawy ?
:P
1
Odbili by sobie za porażkę z Niemcami XDDD
0
Nie wiem... Poczytaj sobie może twoje poprzednie komentarze o Polskiej reprezentacji :P
1
Walić to, teraz jest inny zespół :D
5
Kibic chorągiewka ?
XD
2
Ale oni grali tylko z Arabią...
XD
Z całym szacunkiem do Arabii, ale dzisiaj nie istnieli na boisku ;)
1
Ziomuś... Odstaw te Harnasie i Tatry o których wczoraj pisałeś ;)
Albo pij połowę ;)
2
Zobaczymy we Wtorek ;)
16
Idź spać, lepiej :D
:PP
0
Z City mogą przegrać, ale z Chelsea niekoniecznie ;)