3

Panie Kochany, to jest Real oni nigdy nic nie dostaną ;)
Ale, co jak co byłaby beka :P

0

Niech się dzieje co ma się dziać, byle byśmy z 4 obrońcami zagrali ;)

0

Suwałki ? :PP

0

Obyśmy wyszli z grupy, a potem niech się dzieję co ma się dziać, mamy trudną drabinkę :P

16

La Ramblowicz i piwowar, czasem też se trawę pokoszę :P

0

Ale jeszcze bardziej namieszają ;)

1

Liverpool myślę, że w następnym sezonie namiesza :P

1

Ale nie będzie :P

0

Jak on ma same plagiaty :P

0

Pożyjemy zobaczymy ;)

0

A tu boom będzie gwiazdą XD
i będzie plucie sobie w brodę :)
:P

0

No :D
Ale np. Soldicia się nie spodziewałem :D

0


Kurła, ale będzie walka !!
XDD

7

Ani Lewego nam Germanił !!

3

Kurłaa, nie wiedziałem, że ta dyskusja jeszcze trwa XDD
Zdążyłem wyjść z psem, zrobić sobie kolację ,wziąć kąpiel a Ci nadal piszą :P

1

Idealne na dziś :P

1

A o co dokładnie chodzi ? :P

0

Ziomuś to po prostu La Rambla tutaj wszystko jest inne :P

0


Kurła na eurowizję z tym :P
Ehh.. Koniec internetów na dziś :D

4

Ja bym go wycenił na 19mln. Jego garniaki nieco mogą podwyższyć jego wartość rynkową :P
19 jest odpowiednie ;)

3

Mi tam najbardziej szkoda tych co w Katyniu zginęli, teraz zamiast obchodzić rocznicę zbrodni Katyńskiej to obchodzimy.... No właśnie,ehh...

0

A jak grał w Sevilli to ile kosztował ?

1

Również polecam ;)
Tak samo:Bez Planu ;)

1

Ahh.. Chciałem coś napisać lub w sumie dopisać, ale dostałbym bardzo srogiego bana XDDD

42

Z lodówki ;)

0

A nie wiem, nie oglądam tego ;)

0

Drugi Real ;)
XDD

0

Kolego, można edytować swój wpis ;)

1

Fabian, więcej grał i jest obyty na dużych imprezach ;)
Ale zagra Szczęsny XD

1

Poszło ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?