Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Panie Kochany, to jest Real oni nigdy nic nie dostaną ;)
Ale, co jak co byłaby beka :P
0
Niech się dzieje co ma się dziać, byle byśmy z 4 obrońcami zagrali ;)
0
Suwałki ? :PP
0
Obyśmy wyszli z grupy, a potem niech się dzieję co ma się dziać, mamy trudną drabinkę :P
16
La Ramblowicz i piwowar, czasem też se trawę pokoszę :P
0
Ale jeszcze bardziej namieszają ;)
1
Liverpool myślę, że w następnym sezonie namiesza :P
1
Ale nie będzie :P
0
Jak on ma same plagiaty :P
0
Pożyjemy zobaczymy ;)
0
A tu boom będzie gwiazdą XD
i będzie plucie sobie w brodę :)
:P
0
No :D
Ale np. Soldicia się nie spodziewałem :D
0
Kurła, ale będzie walka !!
XDD
7
Ani Lewego nam Germanił !!
3
Kurłaa, nie wiedziałem, że ta dyskusja jeszcze trwa XDD
Zdążyłem wyjść z psem, zrobić sobie kolację ,wziąć kąpiel a Ci nadal piszą :P
1
Idealne na dziś :P
1
A o co dokładnie chodzi ? :P
0
Ziomuś to po prostu La Rambla tutaj wszystko jest inne :P
0
Kurła na eurowizję z tym :P
Ehh.. Koniec internetów na dziś :D
4
Ja bym go wycenił na 19mln. Jego garniaki nieco mogą podwyższyć jego wartość rynkową :P
19 jest odpowiednie ;)
3
Mi tam najbardziej szkoda tych co w Katyniu zginęli, teraz zamiast obchodzić rocznicę zbrodni Katyńskiej to obchodzimy.... No właśnie,ehh...
0
A jak grał w Sevilli to ile kosztował ?
1
Również polecam ;)
Tak samo:Bez Planu ;)
1
Ahh.. Chciałem coś napisać lub w sumie dopisać, ale dostałbym bardzo srogiego bana XDDD
42
Z lodówki ;)
0
A nie wiem, nie oglądam tego ;)
0
Drugi Real ;)
XDD
0
Kolego, można edytować swój wpis ;)
1
Fabian, więcej grał i jest obyty na dużych imprezach ;)
Ale zagra Szczęsny XD
1
Poszło ;)