3

Kiedyś człowiek Maluchem całą Europę przejechał, a teraz mi tu latają jakimiś Samolociszczami....
XD

0

Popinaj z kapcia ;)

9

Serbski Film idealne familijne kino ;)

2

Nie, ale za Neymara tak XDDD

13

Zawsze mówi "Dzień dobry" XDD

14

AAA to może dlatego się żegnał z kibicami Realu po finale XD
Przygotowany na więzienie ? :PP

1

Sprzedajmy im kogoś w końcu bo ile można od nich kupować :P
A tak na serio, to Holender jest świetnym bramkarzem i dałbym mu więcej minut u nas ;)
Jeśli chodzi o Liverpool to dużo się mówi o Donnarummie, ponoć są nim zainteresowani ;)
Nadszedł taki okres, że teraz każdy będzie chciał kupić każdego XD i będzie wiele tego typu artykułów

0

U nich to co roku muszą nowe liczby wymyślać, taka inflacja XD
To samo Wenezuela XD

0

Było by fajnie ;)

0

I nie wiadomo o co chodzi....Przyzwyczajenia? Czy coś?
:)

5

Kolega jest uzależniony od 11 lat od takiej jednej kobiety (Ponoć jego żony). Franca jest straszna a on z nią nadal siedzi, to jest dopiero nałóg, nie wie chłop jak to rzucić.... XD

7

K*wa wiedziałem.......
Tyle czekania, job jego mać...
XD

1

Ja ostatnio wziąłem jej 10 zł z portfela i podpaliłem mówiąc, że to na jedno i to samo wychodzi ;)
Była szczęśliwa XDDD

8

Panie Kajtek.... Dawaj pan tą ciekawostkę, mamie pokaże, może przestanie palić :P

0

To ją zgaś bo szkoda marnować żarówki ;)

27

A jak palę w piecu to też mogę zajrzeć ? :P

0

Jak można kibicować Chelsea ?
Pewnie piwo z sokiem pijesz i jeszcze przez słomkę ;)
:PPP
Pozdrawiam ;)

8

Senegal-90 minut

Kolumbia-90 minut

Japonia-90 minut
:PPPP

Kolejno 19,24,28 Czerwca

0

Będą lać Zagłębie :PPP

1

Przyjmijmy, że będzie 6 do 5 w ZP dla Ronaldo... I znowu będzie pier*olenie o tym, że jest lepszy od Messiego...
Ehh

1

Tylko Miedź !!!

1

Ale, Ale jak to tak... 3 lata z rzędu :PPP

1

Ale Real ma 3 LM z rzędu :P
To coś oznacza ;)

1

Aż sobie zaraz pójdę z ziomkami na browarka i potem na boisko popykać w piłkę ;)
Miłego !

0

Ale za to będzie wiele bramek (Chyba) :P

0

Jak będzie Salah, to Egipt ma szansę na wyjście z grupy ;)

0

Jezus Maria... Z jaką gracją się on poruszał po tym boisku :O
Ehh...

1

Dzięki chłopaki ;)
XD

0

A jak dwa poprzednie mecze ?
Bo zupełnie o tym zapomniałem :(

2

Ciekawe jak on się czuję oglądając filmy ze swoim lektorem.. Przecież to zero przyjemności bo zna je na pamięć, albo chociaż zna fabułę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?