Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedyś człowiek Maluchem całą Europę przejechał, a teraz mi tu latają jakimiś Samolociszczami....
XD
0
Popinaj z kapcia ;)
9
Serbski Film idealne familijne kino ;)
2
Nie, ale za Neymara tak XDDD
13
Zawsze mówi "Dzień dobry" XDD
14
AAA to może dlatego się żegnał z kibicami Realu po finale XD
Przygotowany na więzienie ? :PP
1
Sprzedajmy im kogoś w końcu bo ile można od nich kupować :P
A tak na serio, to Holender jest świetnym bramkarzem i dałbym mu więcej minut u nas ;)
Jeśli chodzi o Liverpool to dużo się mówi o Donnarummie, ponoć są nim zainteresowani ;)
Nadszedł taki okres, że teraz każdy będzie chciał kupić każdego XD i będzie wiele tego typu artykułów
0
U nich to co roku muszą nowe liczby wymyślać, taka inflacja XD
To samo Wenezuela XD
0
Było by fajnie ;)
0
I nie wiadomo o co chodzi....Przyzwyczajenia? Czy coś?
:)
5
Kolega jest uzależniony od 11 lat od takiej jednej kobiety (Ponoć jego żony). Franca jest straszna a on z nią nadal siedzi, to jest dopiero nałóg, nie wie chłop jak to rzucić.... XD
7
K*wa wiedziałem.......
Tyle czekania, job jego mać...
XD
1
Ja ostatnio wziąłem jej 10 zł z portfela i podpaliłem mówiąc, że to na jedno i to samo wychodzi ;)
Była szczęśliwa XDDD
8
Panie Kajtek.... Dawaj pan tą ciekawostkę, mamie pokaże, może przestanie palić :P
0
To ją zgaś bo szkoda marnować żarówki ;)
27
A jak palę w piecu to też mogę zajrzeć ? :P
0
Jak można kibicować Chelsea ?
Pewnie piwo z sokiem pijesz i jeszcze przez słomkę ;)
:PPP
Pozdrawiam ;)
8
Senegal-90 minut
Kolumbia-90 minut
Japonia-90 minut
:PPPP
Kolejno 19,24,28 Czerwca
0
Będą lać Zagłębie :PPP
1
Przyjmijmy, że będzie 6 do 5 w ZP dla Ronaldo... I znowu będzie pier*olenie o tym, że jest lepszy od Messiego...
Ehh
1
Tylko Miedź !!!
1
Ale, Ale jak to tak... 3 lata z rzędu :PPP
1
Ale Real ma 3 LM z rzędu :P
To coś oznacza ;)
1
Aż sobie zaraz pójdę z ziomkami na browarka i potem na boisko popykać w piłkę ;)
Miłego !
0
Ale za to będzie wiele bramek (Chyba) :P
0
Jak będzie Salah, to Egipt ma szansę na wyjście z grupy ;)
0
Jezus Maria... Z jaką gracją się on poruszał po tym boisku :O
Ehh...
1
Dzięki chłopaki ;)
XD
0
A jak dwa poprzednie mecze ?
Bo zupełnie o tym zapomniałem :(
2
Ciekawe jak on się czuję oglądając filmy ze swoim lektorem.. Przecież to zero przyjemności bo zna je na pamięć, albo chociaż zna fabułę XD