Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Antek lub Firmino XD
6
Od Koksu ma trochę więcej siły, co w tym dziwnego :P
0
1.Wikingowie
2.Gra o tron
3.Narcos
3a.Black Mirror ;)
0
Zna ktoś z was jakąś fajną aplikację do liczenia kalorii ?
Bezpłatną ;)
1
Klasyka XDD
Smacznego ;)
0
Tylko Walkower ?????
Minimum 10 meczy przy pustym stadionie w Poznaniu, to jest istna patologia. Trzeba tępić takie zachowania.
0
Dzięki ;)
0
Jak dzisiaj gra Yerry ?
Bo dopiero zacząłem oglądać ;)
0
Kurła miałem edytować i mi się usunęło :P
Tak dokładnie postawiłem, że oba przegrają ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widać, że się wam nudzi ;) no ale cóż marnować czas też trzeba umieć XDD
Powodzenia !
1
Byliśmy w takiej formie, że spokojnie moglibyśmy zagrać rewanż z Romą i jeszcze podwyższyć wynik dwumeczu XDD
0
Ja wierzę w Liverpool, no ale...
A zresztą zobaczymy co będzie, ale nie nastawiam się na cud :P
1
Jak nie zgarną to nic się nie stanie ponieważ i tak doszli do Finału ;)
18
Za tydzień zgarną 3 LM z rzędu i nie będzie śmieszków XDD
0
Bayern ogólnie jest cienki ;)
To, że wygrywają w kraju to jeszcze nic, ponieważ nikt im nie zagraża tak na dobrą sprawę, w Europie są szybko wyjaśniani ;)
0
A weź mnie nawet nie denerwuj z tym Sławomirem XDD
0
No jak będzie dostawał świetne podania to może coś strzeli a tak to ? Zobaczymy ;)
Ja tam bym się nie napalał na coś wielkiego na tym Mundialu ;)
4
Co ty gadasz ??? Od kiedy puchar krajowy to NIC ?
Przegrali i tyle brawa dla Frankfurtu za świetny mecz ;)
Bardzo dobrze, że wygrali
0
Wygraliśmy skromnym 7:3 XDD
Jutro festyn ;)
Żyć nie umierać :P
0
Idę zaraz na meczyk OSP vs Kółko Rolnicze :PPP
Pierwszy mecz przegraliśmy 14:17 XD
Trzymajcie kciuki byśmy wygrali w dwumeczu.
Pozdro, miłego dnia ;)
0
I miałby tą swoją wymarzoną Hiszpanię XDD
2
No takie średnie bym powiedział :P
1
Dziś usłyszałem od kumpla wersję, że Lewy przejdzie do Atletico XDD, komuś tu chyba słońce mocno zaszkodziło :PP
A z twoich propozycji to wydaję mi się, że tylko pierwsza się sprawdzi ;)
0
A on nie miał grać przypadkiem w zespole gdzie jest czwórka obrońców ?
Coś było mówione ;)
1
OOO "wojna" francusko-francuska się nam kroi, ciekawe który szybciej wystawi białą flagę :PP
2
Zdecydowanie Paweł Brożek !
1
Genialne podsumowanie XD
Brawo ;)
0
A ten Lenglet to dobry jest ?
Pytam ponieważ nie śledzę jego poczynań :D
:P
1
Niby tak. Faktycznie po zmianie trenera grają całkiem dobrze, lecz wygrana z Barcą ?
A co do składu to niestety masz rację XD