0

Antek lub Firmino XD

6

Od Koksu ma trochę więcej siły, co w tym dziwnego :P

0

1.Wikingowie
2.Gra o tron
3.Narcos
3a.Black Mirror ;)

0

Zna ktoś z was jakąś fajną aplikację do liczenia kalorii ?
Bezpłatną ;)

1


Klasyka XDD
Smacznego ;)

0

Tylko Walkower ?????
Minimum 10 meczy przy pustym stadionie w Poznaniu, to jest istna patologia. Trzeba tępić takie zachowania.

0

Dzięki ;)

0

Jak dzisiaj gra Yerry ?
Bo dopiero zacząłem oglądać ;)

0

Kurła miałem edytować i mi się usunęło :P
Tak dokładnie postawiłem, że oba przegrają ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widać, że się wam nudzi ;) no ale cóż marnować czas też trzeba umieć XDD
Powodzenia !

1

Byliśmy w takiej formie, że spokojnie moglibyśmy zagrać rewanż z Romą i jeszcze podwyższyć wynik dwumeczu XDD

0

Ja wierzę w Liverpool, no ale...
A zresztą zobaczymy co będzie, ale nie nastawiam się na cud :P

1

Jak nie zgarną to nic się nie stanie ponieważ i tak doszli do Finału ;)

18

Za tydzień zgarną 3 LM z rzędu i nie będzie śmieszków XDD

0

Bayern ogólnie jest cienki ;)
To, że wygrywają w kraju to jeszcze nic, ponieważ nikt im nie zagraża tak na dobrą sprawę, w Europie są szybko wyjaśniani ;)

0

A weź mnie nawet nie denerwuj z tym Sławomirem XDD

0

No jak będzie dostawał świetne podania to może coś strzeli a tak to ? Zobaczymy ;)
Ja tam bym się nie napalał na coś wielkiego na tym Mundialu ;)

4

Co ty gadasz ??? Od kiedy puchar krajowy to NIC ?
Przegrali i tyle brawa dla Frankfurtu za świetny mecz ;)
Bardzo dobrze, że wygrali

0

Wygraliśmy skromnym 7:3 XDD
Jutro festyn ;)
Żyć nie umierać :P

0

Idę zaraz na meczyk OSP vs Kółko Rolnicze :PPP
Pierwszy mecz przegraliśmy 14:17 XD
Trzymajcie kciuki byśmy wygrali w dwumeczu.
Pozdro, miłego dnia ;)

0

I miałby tą swoją wymarzoną Hiszpanię XDD

2

No takie średnie bym powiedział :P

1

Dziś usłyszałem od kumpla wersję, że Lewy przejdzie do Atletico XDD, komuś tu chyba słońce mocno zaszkodziło :PP
A z twoich propozycji to wydaję mi się, że tylko pierwsza się sprawdzi ;)

0

A on nie miał grać przypadkiem w zespole gdzie jest czwórka obrońców ?
Coś było mówione ;)

1

OOO "wojna" francusko-francuska się nam kroi, ciekawe który szybciej wystawi białą flagę :PP

2

Zdecydowanie Paweł Brożek !

1

Genialne podsumowanie XD
Brawo ;)

0

A ten Lenglet to dobry jest ?
Pytam ponieważ nie śledzę jego poczynań :D
:P

1

Niby tak. Faktycznie po zmianie trenera grają całkiem dobrze, lecz wygrana z Barcą ?
A co do składu to niestety masz rację XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?