Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podeślesz ?
Może być nawet na Priv, by spamu nie robić ;)
0
Niby racja, ale wiadomo to są internety :P
Może powiedział może nie powiedział ;)
0
Kolega edytował post w którym było co innego napisane i teraz szuka rozgłosu ;)
0
Jeszcze jakby tak faktycznie powiedział to było by fajnie XD
0
Żeby ten kraj odratować, potrzeba pokoleń... Za dużo kolesiostwa, no ale mamy niedziele i nie chcę mi się o tym pisać ;)
Miłego dnia ;)
0
Tego nie wiem :(
Kij,kask,ochraniacze,kij bramkarski,ochraniacze na szczękę. Dawno w tym nie siedziałem, jak grałem to było to drogie :(
0
Układy które są tutaj od wielu lat nie pozwoliłyby Ci nawet o tym pomyśleć i to wdrożyć :P
Nic nie jest takie proste ;)
1
Testo to ty ????
Wróciłeś ?
0
Chciałem ostatnio z kumplami na nowo stworzyć drużynę, ale na to trzeba hajsu i sprzętu oraz każdy już powoli idzie w swoją stronę....
Może jak zamieszkam we Wrocławiu to sobie pogram XD
1
Niedziela godzina 17:28 i takie pytania ?
Poczekaj chociaż do Poniedziałku kiedy ludzie będą mieli wzystkiego serdecznie dosyć :P
1
Lacrosse, sprzęt można nabyć. Ja miałem ponieważ kolegi tato zajmował się takimi mało popularnymi sportami. Załatwił nam sprzęt i jeździliśmy na zawody i szło nam świetnie, no ale nie ma w PL za dużej konkurencji w tym sporcie, a szkoda bo bardzo fajnie się w to gra ;)
W American Pie "Oz" w to grał ;)
1
Dlatego to jest jeszcze bardziej smutne ;)
Że Messi jest coraz starszy a my coraz bardziej od niego zależni, Coutinho ostatnio ciągną naszą grę, ale nie mogą to być pojedyncze jednostki. W Realu tak jak mówisz, nie ma zbytniej różnicy między piłkarzami a u nas jest ;)
0
Spróbuj bardzo fajna gierka ;)
0
Dzięki za link ;)
Głos na Garetha oddany :D
0
Powtórzą ;)
Chociażby szejkowe klubiki mogą tego dokonać ;)
0
Bardzo się cieszę ;)
1
Rozumiem Cię ;)
Dlatego przenoszę się powoli na obronę XDD
1
W sumie miałem podobnie, przez X minut broniłem jak najlepszy bramkarz na świecie, potem coś wpadło i potem... się piłki z siatki wyciągało :P
Ale najlepsze w tym wszystkim jest jak leci przeciwnik sam na sam (Objeżdżając poprzednio całą twoją drużynę ) leci sam na sam a tu się my w idealnym momencie rzucasz w nogi i JEB ! XD
Wracamy pod drugą bramkę XD
Albo jest rożny i się rzucasz w ten cały kocioł i wyłapujesz futbolówkę, no to trzeba lubić XD
ŚO, albo ŚPD też jest spoko pozycją ;)
Ostatnio właśnie grałem
0
Nie wierzę w to co zobaczyłem... :O
0
Macie gdzieś reakcję Kloppa na gola w dzisiejszym meczu (Wczorajszym) :P ?
0
No tak też może być :)
1
Ja właśnie odwrotnie zawsze wolałem grać w obronie albo na bramce. Polecam !
Ale tylko w okręgówkach XDD
0
Fajnie jakby w przyszłości został naszym trenerem ze spółką z Xavim i Iniestą :D
0
Za dużo tego Realu, stanowczo za dużo XD
Hiszpania rządzi !!
Trzeba być ignorantem by tego nie przyznać
1
Jakby co na TVP 1
Bolec Orkiestra gra ;)
Zaraz będzie Ściernisko !! XD
0
Ale o tym nikt nie będzie pamiętał ;)
0
Tak wiem, też oglądałem ten mecz :PP
0
Dopóki Messi gra dopóty on będzie tam siedział, chociaż widać, że wiek robi swoje ;)
Niby taki zadbany itd, a Messi wydaję się "Świeższy" ale nie ważne.
Moim zdaniem mówił to pod wpływem chwili ;)
0
Ok rozumiem ;)
A jak wam wtedy poszło ?
0
Ehh.. Gdyby Kuba trafił Karnego to byśmy przeszli Walię i byśmy pokonali Francję i mielibyśmy ME XD
Nie no... Wiem o co Ci chodzi, no ale niestety to było kiedyś...
Teraz jest teraz i trzeba się wziąć w garść i wreszcie zagrać na swoim poziomie i zgarnąć LM.