1

Czyli malutko ?
XDD

2

Ej No nie dokuczaj... SENDZIA kalosz nie gwizdał..
Real na pomocy sędziów leci XDDDDDD
Ehh... Zobaczymy jak to będzie
haha

1

Polsat Sport ;)

3

5 wspaniałych piłkarzy
Którzy są coraz bliżej emerytury... Ehh jak ten czas zapiernicza.

1


To się Robercik zdenerwował :PPP
#hehe

0

A co to da ? :PPPPPP

0

Da ten Bayern radę ?
Nie oglądam meczu bo szkoda nerwów, ale jednak jestem tam coś ciekawy :P

0

Jak ogarną sobie obronę to może coś zdziałają :D

1

Bez szans.... :D

1

Ile Bayern musi teraz strzelić by przejść Real ?
3?

0

OO zapomniałem :D
Dzięki wielkie ;)
A tak na serio znasz jakąś ?

0

Jakaś fajna komedia na wieczór ? Ktoś coś :D

2

Brawo jestem z Ciebie dumny :P

0

Taktyczny na potem :P

22

Opornie jak przez pozostałe 3 lata :D

0

Disco Polo normalne czy wiejskie :PPPP. Jeśli chodzi o sławne zespoły to np.
Akcentu. Nie szanuję bo większość to zwykłe plagiaty :D
A co samej idei tego stylu muzycznego, nóżka zawsze na imprezach skaczę i fajnie się do tego tańczy. Więc jest spoko więcej od tego typu muzyki nie wymagam :D

3

Na tą chwilę jest to dość słaby transfer, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że nie przeszedł okresu przygotowawczego, oraz miał kontuzję, zmiana stylu z niemieckiego na hiszpański na domiar złego "barceloński" :DD
Nie wiem jak będzie wyglądać jego przyszłość, ale wiem jedno. Przepłaciliśmy i to sporo :D
Musimy się nauczyć przeprowadzać transfery z głową :D
Boję się, że będzie tak samo ja z Pogbą.... Jeden grał dobrze w BVB drugi dobrze grał w Juve i potem wyszło co wyszło. Ale trzeba dać mu trochę czasu.
Jak pójdzie na wypożyczenie, nie będzie zbytnich rotacji. I tak mamy plusy i minusy.
PS. Dobra walić to idę pić ;)
Wasze zdrowie ;)

5

Star Wars, zupełnie nie kumam fenomenu tej całej serii :D
No ale to moje zdanie ;)

1

Czyli w wielkim skrócie mamy już mistrza ;)
Dziękuję :D

0

Niestety ale masz rację :/
;)

6

Niby dlaczego Arsenal ma być frajerem sezonu ?
przestańcie Kuźwa robić z nich jakiś kaleków....
Ja pier...

1

Szkoda Arsenalu... Ale też solidny mecz Atletico ;)
Bardzo ciekawa para i bardzo ciekawy rewanż nas czeka :)

0

Żeby to jeszcze Roma nie odwróciła :P
Liverpool ma słabą obronę i mogą ją łatwo rozklepać. Ale z tego co mi wiadomo to za tydzień jest jeszcze rewanż więc nie skreślajcie Bayernu :D

1

A co to Finał już był ?

0

Ale wygrywa :P
Więc....

0

Dlatego podczas meczu i po meczach się tu nie wchodzi ;)

0

Bo to Polaki i mentalności nie zmienisz :D

1

To współczuję... Masakra.

1

Dajmy się temu meczu rozpocząć, niech sędzia gwizdnie i będziemy oglądać ;P

3

A co ty kuźwa Robocop ?
:DD
Jak nie działa ? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?