Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli malutko ?
XDD
2
Ej No nie dokuczaj... SENDZIA kalosz nie gwizdał..
Real na pomocy sędziów leci XDDDDDD
Ehh... Zobaczymy jak to będzie
haha
1
Polsat Sport ;)
3
5 wspaniałych piłkarzy
Którzy są coraz bliżej emerytury... Ehh jak ten czas zapiernicza.
1
To się Robercik zdenerwował :PPP
#hehe
0
A co to da ? :PPPPPP
0
Da ten Bayern radę ?
Nie oglądam meczu bo szkoda nerwów, ale jednak jestem tam coś ciekawy :P
0
Jak ogarną sobie obronę to może coś zdziałają :D
1
Bez szans.... :D
1
Ile Bayern musi teraz strzelić by przejść Real ?
3?
0
OO zapomniałem :D
Dzięki wielkie ;)
A tak na serio znasz jakąś ?
0
Jakaś fajna komedia na wieczór ? Ktoś coś :D
2
Brawo jestem z Ciebie dumny :P
0
Taktyczny na potem :P
22
Opornie jak przez pozostałe 3 lata :D
0
Disco Polo normalne czy wiejskie :PPPP. Jeśli chodzi o sławne zespoły to np.
Akcentu. Nie szanuję bo większość to zwykłe plagiaty :D
A co samej idei tego stylu muzycznego, nóżka zawsze na imprezach skaczę i fajnie się do tego tańczy. Więc jest spoko więcej od tego typu muzyki nie wymagam :D
3
Na tą chwilę jest to dość słaby transfer, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że nie przeszedł okresu przygotowawczego, oraz miał kontuzję, zmiana stylu z niemieckiego na hiszpański na domiar złego "barceloński" :DD
Nie wiem jak będzie wyglądać jego przyszłość, ale wiem jedno. Przepłaciliśmy i to sporo :D
Musimy się nauczyć przeprowadzać transfery z głową :D
Boję się, że będzie tak samo ja z Pogbą.... Jeden grał dobrze w BVB drugi dobrze grał w Juve i potem wyszło co wyszło. Ale trzeba dać mu trochę czasu.
Jak pójdzie na wypożyczenie, nie będzie zbytnich rotacji. I tak mamy plusy i minusy.
PS. Dobra walić to idę pić ;)
Wasze zdrowie ;)
5
Star Wars, zupełnie nie kumam fenomenu tej całej serii :D
No ale to moje zdanie ;)
1
Czyli w wielkim skrócie mamy już mistrza ;)
Dziękuję :D
0
Niestety ale masz rację :/
;)
6
Niby dlaczego Arsenal ma być frajerem sezonu ?
przestańcie Kuźwa robić z nich jakiś kaleków....
Ja pier...
1
Szkoda Arsenalu... Ale też solidny mecz Atletico ;)
Bardzo ciekawa para i bardzo ciekawy rewanż nas czeka :)
0
Żeby to jeszcze Roma nie odwróciła :P
Liverpool ma słabą obronę i mogą ją łatwo rozklepać. Ale z tego co mi wiadomo to za tydzień jest jeszcze rewanż więc nie skreślajcie Bayernu :D
1
A co to Finał już był ?
0
Ale wygrywa :P
Więc....
0
Dlatego podczas meczu i po meczach się tu nie wchodzi ;)
0
Bo to Polaki i mentalności nie zmienisz :D
1
To współczuję... Masakra.
1
Dajmy się temu meczu rozpocząć, niech sędzia gwizdnie i będziemy oglądać ;P
3
A co ty kuźwa Robocop ?
:DD
Jak nie działa ? :O