1

Ok dzięki wielkie ;)

0

Nie no pojawiają się z reguły 32-calowe które w zupełności mi wystarczą ;)
Nowe oczywiście ale z reguły z wyżej wymienionych firm, stąd moje pytanie :)

0

Ok dzięki za opinię ;)

0

32

0

Witam, planuję w niedalekiej przyszłości zakupić telewizor- no taki normalny, a z racji braku dużych funduszy (Przyszły student) będę zmuszony zainwestować w dolną półkę (?). W sumie nie wiem bo akurat na telewizora się nie znam i stąd pytanie do was ;)

Telewizor do 1000 zł i mniej tym lepiej, no może przedział 600-1000zł będzie odpowiedni.Bo pojawiały się telewizory za 400zł no ale... Coś mi tam nie pasi :P

Moje pytanie brzmi- Jakie firmy w tej półce cenowej polecacie, pojawiają się jakieś Manty,Sharpy i inne Philipsy.

Czy są to dobre firmy które oferują dobrą jakość do ceny ? Czy raczej szukać jakieś Samsungi,Sony po przecenach ?
PS....32 cale !
Pozdrawiam.

0

Załóż sobie jakaś stronę, albo magazyn,czasopismo i pisz tam takie rzeczy. Będziesz mógł na tym sporo zarobić ;)
Bo talent to ty masz :D
#hehe

0

Nawet jakby sobie jakimś cudem z nimi poradzili to co?
NIC, Real ani nie spadnie ani nic :P

2

Ano,czytałem,czytałem :P
Średni był

1

Ja również muszę przestać :P

0

Ja też źle to napisałem :P
mogłem inaczej to ująć :)

0

Za kogo niby ?
Mane,Salah,Firmino?
Nie mówię, że to niemożliwe lecz nie wiem za kogo i gdzie mógłby go ustawić :P

0

Stary.... Mi chodziło o miejsce niżej w lidze a nie Ligę ;)

0

To nie jest Hejt. Widzisz jak ktoś ma inne odmienne zdanie to od razu hejt XDD. A nie jest wszystko opierane na Messim ? I jak jemu nie idzie to reszcie też ;) ?
Styl obecnej Barcy jest bardzo słaby i w końcu musiało to rąbnąć. No, ale trudno mogę być nawet i hejterem, zdania nie zmienię. Potrzebą nam zmian ;)

0

Kulturalna dyskusja na tej stronie ????
Hmm.. Aż muszę to zobaczyć ;)
-Według mnie obaj są genialni i każdy ma to "coś"
kibic Realu będzie za Cristiano, a Kibic Barcy za Messim, więc nie wiem czy dyskusja tutaj będzie dobrym pomysłem.
PS.My jesteśmy uzależnieni od Messiego, i jak jemu nie idzie to nam też nie idzie, coś na wzór Rep.Polski gdzie wszystko na Lewym jest opierane, i tylko czasem są jakieś przebłyski innych piłkarzy, tak samo tutaj. Dlatego jest tak jak jest...

0

Może wygrają, może przegrają. Skład ten sam wniosków w ogóle nie wyciągnął. Niech sobie nadal męczy ten sam skład w swoim durnym systemie. Jakby nie geniusz Messiego to byśmy nawet w lidze niżej byli.
Wierzę w nich, ale trener według mnie jest zwykłym betonem, bez żadnego polotu i nutki szaleństwa, że tak to ujmę, styl też pozostawia wiele do życzenia, a wiele z nas zakochało się w Barcy po przez właśnie styl który teraz jest bardzo słaby.
Nie piszę tego w kontekście ostatniego meczu ;)
Ale pewnie i tak sie znajdą tacy co się zaraz będą czepiać :P

1

Kto bogatemu zabroni... :P
Ehh... Szkoda gadać :D

0

Nie można całe życie polegać na Messim....
Reszty nie komentuję..
Miłej Soboty ;)

5

Wow.... Ten to potrafi zaskoczyć z tym składem......

0

Rozumiem ;)
Dlatego należy samemu obstawiać ;)
Pozdrawiam ;)

0

Przecież to był żart, odnośnie twojego wpisu... :D

0

Valencia jest dzisiaj pewniakiem do zwycięstwa :PP
Obstawiaj spokojnie ;)

0

Jak tam zadowoleni z Losowania ?

Bo ja średnio :P

0

Taktyczny, na potem :D

0

AAA widzisz prawie się udało :P

0

No już bez przesady :P

0

Ale Juve ani na chwilę nie miało awansu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ligę Mistrzów Popie***ło .....

0

Barca wczoraj wyczekiwała końcowego gwizdka...
Ale bylo mineło

1

Niech ktoś ich wyjaśni w Półfinale i pokaże, że można wygrywać zasłużenie, ta sytuacja ale też ta z Bayernem (Pamiętny mecz :( ) przypomina mi MŚ w Katarze w ręczną, Katar szedł na kasie i na sędziach i na szczęście Francja ich w Finale pokonała. Tutaj musi być to samo XDD
Aż mi znajomi-kibice Realu piszą teraz, że czują wstyd za taki awans :P
No, ale czasu nie cofniemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?