Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ok dzięki wielkie ;)
0
Nie no pojawiają się z reguły 32-calowe które w zupełności mi wystarczą ;)
Nowe oczywiście ale z reguły z wyżej wymienionych firm, stąd moje pytanie :)
0
Ok dzięki za opinię ;)
0
32
0
Witam, planuję w niedalekiej przyszłości zakupić telewizor- no taki normalny, a z racji braku dużych funduszy (Przyszły student) będę zmuszony zainwestować w dolną półkę (?). W sumie nie wiem bo akurat na telewizora się nie znam i stąd pytanie do was ;)
Telewizor do 1000 zł i mniej tym lepiej, no może przedział 600-1000zł będzie odpowiedni.Bo pojawiały się telewizory za 400zł no ale... Coś mi tam nie pasi :P
Moje pytanie brzmi- Jakie firmy w tej półce cenowej polecacie, pojawiają się jakieś Manty,Sharpy i inne Philipsy.
Czy są to dobre firmy które oferują dobrą jakość do ceny ? Czy raczej szukać jakieś Samsungi,Sony po przecenach ?
PS....32 cale !
Pozdrawiam.
0
Załóż sobie jakaś stronę, albo magazyn,czasopismo i pisz tam takie rzeczy. Będziesz mógł na tym sporo zarobić ;)
Bo talent to ty masz :D
#hehe
0
Nawet jakby sobie jakimś cudem z nimi poradzili to co?
NIC, Real ani nie spadnie ani nic :P
2
Ano,czytałem,czytałem :P
Średni był
1
Ja również muszę przestać :P
0
Ja też źle to napisałem :P
mogłem inaczej to ująć :)
0
Za kogo niby ?
Mane,Salah,Firmino?
Nie mówię, że to niemożliwe lecz nie wiem za kogo i gdzie mógłby go ustawić :P
0
Stary.... Mi chodziło o miejsce niżej w lidze a nie Ligę ;)
0
To nie jest Hejt. Widzisz jak ktoś ma inne odmienne zdanie to od razu hejt XDD. A nie jest wszystko opierane na Messim ? I jak jemu nie idzie to reszcie też ;) ?
Styl obecnej Barcy jest bardzo słaby i w końcu musiało to rąbnąć. No, ale trudno mogę być nawet i hejterem, zdania nie zmienię. Potrzebą nam zmian ;)
0
Kulturalna dyskusja na tej stronie ????
Hmm.. Aż muszę to zobaczyć ;)
-Według mnie obaj są genialni i każdy ma to "coś"
kibic Realu będzie za Cristiano, a Kibic Barcy za Messim, więc nie wiem czy dyskusja tutaj będzie dobrym pomysłem.
PS.My jesteśmy uzależnieni od Messiego, i jak jemu nie idzie to nam też nie idzie, coś na wzór Rep.Polski gdzie wszystko na Lewym jest opierane, i tylko czasem są jakieś przebłyski innych piłkarzy, tak samo tutaj. Dlatego jest tak jak jest...
0
Może wygrają, może przegrają. Skład ten sam wniosków w ogóle nie wyciągnął. Niech sobie nadal męczy ten sam skład w swoim durnym systemie. Jakby nie geniusz Messiego to byśmy nawet w lidze niżej byli.
Wierzę w nich, ale trener według mnie jest zwykłym betonem, bez żadnego polotu i nutki szaleństwa, że tak to ujmę, styl też pozostawia wiele do życzenia, a wiele z nas zakochało się w Barcy po przez właśnie styl który teraz jest bardzo słaby.
Nie piszę tego w kontekście ostatniego meczu ;)
Ale pewnie i tak sie znajdą tacy co się zaraz będą czepiać :P
1
Kto bogatemu zabroni... :P
Ehh... Szkoda gadać :D
0
Nie można całe życie polegać na Messim....
Reszty nie komentuję..
Miłej Soboty ;)
5
Wow.... Ten to potrafi zaskoczyć z tym składem......
0
Rozumiem ;)
Dlatego należy samemu obstawiać ;)
Pozdrawiam ;)
0
Przecież to był żart, odnośnie twojego wpisu... :D
0
Valencia jest dzisiaj pewniakiem do zwycięstwa :PP
Obstawiaj spokojnie ;)
0
Jak tam zadowoleni z Losowania ?
Bo ja średnio :P
0
Taktyczny, na potem :D
0
AAA widzisz prawie się udało :P
0
No już bez przesady :P
0
Ale Juve ani na chwilę nie miało awansu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ligę Mistrzów Popie***ło .....
0
Barca wczoraj wyczekiwała końcowego gwizdka...
Ale bylo mineło
1
Niech ktoś ich wyjaśni w Półfinale i pokaże, że można wygrywać zasłużenie, ta sytuacja ale też ta z Bayernem (Pamiętny mecz :( ) przypomina mi MŚ w Katarze w ręczną, Katar szedł na kasie i na sędziach i na szczęście Francja ich w Finale pokonała. Tutaj musi być to samo XDD
Aż mi znajomi-kibice Realu piszą teraz, że czują wstyd za taki awans :P
No, ale czasu nie cofniemy...