Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siedziałem na tym w Kinie, bo szliśmy ze szkołą... Nawet zasnąć się przy tym nie dało... Masakra
[*]
4
To zmień stację ;)
* Ja tak na przykład robię ;)
1
Wiesz, że kiedy leżymy na plecach to świat jest czymś w rodzaju plecaka którego nosimy na plecach ? :OO
PS. Nie piłem nic :P
3
Wykombinowałem :P haha
0
Kombinatoryka ;)
1
Ma ktoś 5 minut wolego czasu w te niedzielne leniwe popołudnie?
Chodzi o jedno zadanie z matmy którego nie ogarniam, ale nie jest jakieś mega skomplikowane. :D
Ktoś coś? Na Priv :D
3
To Ci napisać, czy się już domyśliłeś :PP
Edit. Dobra nie muszę XD
PS.Grubo,Grubo XD
0
No i śmierć Carla była spoko :P
Reszta w tym serialu jest denna...
0
Conte, i mój sąsiad Sławek ;)
0
Jakby nie patrzeć to 14 lat to mega dużo w Piłce Nożnej ;)
0
No Lekko, ale ma fajny klimat :P
1
Ja to bym tutaj osobną zakładkę dla tego zrobił :D
1
Owszem jutro będzie Poniedziałek ;)
0
Na LR codziennie inne tematy: Była przewrotka Ronaldo, wczoraj był Szpaler, dzisiaj z kolei obstawianie wyniku RM-AM.
Ciekawe co będzie jutro :P
0
Ja przez pewien okres miałem ustawioną melodyjkę z Archiwum X. Ale miałem schizy i np. Potrafiłem parę razy kibicować Realowi, szczególnie w LM i musiałem przestać :P
Teraz mam kawałek z TWD. Mega fajne :D
0
Przecież oni w Lidzie o nic nie walczą ;)
I są mega zmotywowani na 3 LM ;)
0
RM
1
Pożyjemy zobaczymy ;)
Zasmakuję europejskiej piłki i się zobaczy co i jak :D
2
O 1 się zaczyna, ale nasze będą walczyły gdzieś 3-4 nad ranem ;)
0
Taktyczny. :D
3
Wybacz... Co sezon o tym zapominam :P
XD
0
I tak już za późno ;)
Może w przyszłym sezonie coś ugrają :D
Liczę na Majstra, ale zobaczymy.
1
Sobota, Sobota :DDD
Pozdrowiłem go w imieniu całej LR, ale mi nie odpowiedział :P
0
Ehhh... Szkoda :(
Współczuję, niech chociaż te 123 wejdzie ;)
Pozdrawiam ;)
0
Ile było do wyjęcia jeśli mogę spytać ;) ?
0
W dużym skrócie, jak nasi grali w 1 połowie?
Kto na plus kto na minus, i ogólnie jak sobie radzimy na boisku ;)
0
Mogli by go chociaż na parę minut wpuszczać....
Bo o graniu w 1 składzie, może chyba zapomnieć...
Niech chłop idzie to takiej Romy albo nie wiem gdzie, PSG go zmarnowało niemiłosiernie...
7
Hahaha, najlepsze co dziś przeczytałem :DDDD
1
Witam. Mam takie pytanie kogo byście bardziej woleli:
Griezmanna czy Dybale ?
Kto waszym zdaniem lepiej "Pasuję" do Barcy ?
Pozdrawiam :D
0
Jak sekta jakaś :D