0

Siedziałem na tym w Kinie, bo szliśmy ze szkołą... Nawet zasnąć się przy tym nie dało... Masakra
[*]

4

To zmień stację ;)
* Ja tak na przykład robię ;)

1

Wiesz, że kiedy leżymy na plecach to świat jest czymś w rodzaju plecaka którego nosimy na plecach ? :OO

PS. Nie piłem nic :P

3

Wykombinowałem :P haha

0

Kombinatoryka ;)

1

Ma ktoś 5 minut wolego czasu w te niedzielne leniwe popołudnie?
Chodzi o jedno zadanie z matmy którego nie ogarniam, ale nie jest jakieś mega skomplikowane. :D
Ktoś coś? Na Priv :D

3

To Ci napisać, czy się już domyśliłeś :PP
Edit. Dobra nie muszę XD
PS.Grubo,Grubo XD

0

No i śmierć Carla była spoko :P
Reszta w tym serialu jest denna...

0

Conte, i mój sąsiad Sławek ;)

0

Jakby nie patrzeć to 14 lat to mega dużo w Piłce Nożnej ;)

0

No Lekko, ale ma fajny klimat :P

1

Ja to bym tutaj osobną zakładkę dla tego zrobił :D

1

Owszem jutro będzie Poniedziałek ;)

0

Na LR codziennie inne tematy: Była przewrotka Ronaldo, wczoraj był Szpaler, dzisiaj z kolei obstawianie wyniku RM-AM.
Ciekawe co będzie jutro :P

0

Ja przez pewien okres miałem ustawioną melodyjkę z Archiwum X. Ale miałem schizy i np. Potrafiłem parę razy kibicować Realowi, szczególnie w LM i musiałem przestać :P
Teraz mam kawałek z TWD. Mega fajne :D

0

Przecież oni w Lidzie o nic nie walczą ;)
I są mega zmotywowani na 3 LM ;)

0

RM

1

Pożyjemy zobaczymy ;)
Zasmakuję europejskiej piłki i się zobaczy co i jak :D

2

O 1 się zaczyna, ale nasze będą walczyły gdzieś 3-4 nad ranem ;)

0

Taktyczny. :D

3

Wybacz... Co sezon o tym zapominam :P
XD

0

I tak już za późno ;)
Może w przyszłym sezonie coś ugrają :D
Liczę na Majstra, ale zobaczymy.

1

Sobota, Sobota :DDD
Pozdrowiłem go w imieniu całej LR, ale mi nie odpowiedział :P

0

Ehhh... Szkoda :(
Współczuję, niech chociaż te 123 wejdzie ;)
Pozdrawiam ;)

0

Ile było do wyjęcia jeśli mogę spytać ;) ?

0

W dużym skrócie, jak nasi grali w 1 połowie?
Kto na plus kto na minus, i ogólnie jak sobie radzimy na boisku ;)

0

Mogli by go chociaż na parę minut wpuszczać....
Bo o graniu w 1 składzie, może chyba zapomnieć...
Niech chłop idzie to takiej Romy albo nie wiem gdzie, PSG go zmarnowało niemiłosiernie...

7

Hahaha, najlepsze co dziś przeczytałem :DDDD

1

Witam. Mam takie pytanie kogo byście bardziej woleli:
Griezmanna czy Dybale ?
Kto waszym zdaniem lepiej "Pasuję" do Barcy ?
Pozdrawiam :D

0

Jak sekta jakaś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?