1

Trafią na Liverpool, Ci wzmocnią obronę i będzie meczycho ;)
YYyyyy co ja gadam, przecież trafią na Romę....
Ja pier.....
Chociaż chciałbym Bayern-Real i rewanż Bayernu :D

0

Dobra już widziałem....

0

Trafił czy nie ?

0

Faul był ? Jak to wyglądało ?

0

Ale masz rację, jest cepem ;)

0

I miał go skleić z 1000 kawałków ? :D

0

Potargał i wyrzucił ;)

0

Kolega postawił 50zł na awans Romy wczoraj (Kurs 28) i wyrzucił kupon w 80 minucie....

0

To musiałeś być mega szybki ;)
bo go błyskawicznie skasowałem :D

0

Przecież skasowałem komentarz więc o co Ci chodzi ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real,bo 3-0 w Turynie było

0

No przecież żartuję ;)

0

Mylisz się PSG po raz kolejny zgarnia tę nagrodę ;)
ponieważ trafili swoim mega mocnym składem na słaby Real (Na tamten moment) i zostali rozjechani ;)

0

Ale będzie 3-0 zobaczysz ;)

0

Dobra Panie... :D
Dzięki za odp ;)

0

Jak będzie 3-0 to dogrywka ?

0

jak strzelą na 4-0 to możesz spokojnie oglądać :PPP

2

Nie bo bo pecha przyniesiesz :PPPPP

2

Dawać mi tu dwa włoskie kluby w Półfinale XDD

1

No niestety się nie da tego meczu odwrócić :D
Ale w ciągu 2 sezonów byliśmy świadkami 2 cudów XD
Barca-PSG i Barca-Roma :D
Więc człowiek we wszystko jest wstanie uwierzyć :P

1

Dokładnie tak by było XDDDDD

0

A tu jeb Juve- Real 4-0 :DDD
Ale bym skakał ze szczęścia a potem bym się obudził :P
:(

1

Dlatego jestem dobrej myśli ;)
1 rok Valverde, niech jakoś ten skład scali byśmy byli Hegemonem w Europie bo w tym momencie mamy kryzysik :P
Zobaczymy co będzie w następnym sezonie, na pewno trzeba wzmocnić środek pola i kupić Antka :D
Ale też przed wszystkim należy dbać o akademię i wprowadzać młodych, bo nie sztuką jest kupić kogoś za 100 melonów sztuką, jest sobie dobrego grajka wychować. ;)

0

Normalnie ;)
Na szczęście wśród znajomych mam normalnych ludzi i normalnych kibiców ;)
Pogadaliśmy na spokojnie, przeanalizowaliśmy mecz :D
Każdy się wypowiedział na ten temat (Kibice MU,Realu itp.) I tyle, to nadal wielka Barcelona, a Roma to też dobry klub ;)
W LM każdy gra zasłużenie ;)
Nie było śmiania się itp ;)

0

Też chodzi o to, że Valverde trochę zepsuł tą drużynę, jej styl jest nie atrakcyjny dla oka... A większość osób tutaj zakochało się właśnie w stylu Barcy, nie mówię, że ma być tiki-taka bo tej Barcelony już nie będzie. Ale patrząc na samą ligę gdzie Messi wszystko ciągnie i gramy 1 połowy dość zachowawczo i bardzo dużo bramek trafiamy w końcówkach. To według mnie musiało to w końcu rąbnąć. Dobrze, że na takiej fazie.. Tzn. Nie dobrze :P
Ale to tylko moja opinia ;)

0

Sezon się kończy trzeba przeprowadzić poważne zmiany bo w LM już drugi raz z rzędu odpadamy w tej samej fazie...

1

Liverpool ;)

0

Świetny wynik był bo sobie swojaki wpakowali... Roma już na CN grała jak równy z równym. Tak to jest jak się opiera całą swoją grę na geniuszu Messiego.
Będzie Dublet ;)
Ale same transfery nie pomogą...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?