7

O kufa.... Wygrałem kupon.
Obstawiłem sobie tak naiwnie na Liverpool myślę sobie "A idę swoją drogą, nie będę jak inni" i Boom
Coś tak czułem, że mogą namieszać :P
I 32 zł moje :D

2

A wyjeb.... Na to
4-1 do przodu lecimy dalej ;)
VeB

1

Nie wiem, ale jakbyś mógł napisać małą recenzję tego telefonu to byłbym wdzięczny :P

0

Ja jako kibic Barcy zawsze stawiam na pierwszym miejscu swój klub i nawet wygrana Barcy z Radomiakiem cieszyła by mnie niezmiernie. Owszem inne mecze też oglądam i mnie interesują, ale jakoś tak mniej się cieszę z wygranej np.MU którego też lubię.
Więc według mnie twoje wrażenie jest błędne. Popkorny będą miały ból tylnej części ciała ale kibice docenią wczorajszą wygraną Realu wezmą sobie zimne piwo z lodówki i będę dziś kibicować swojemu klubowi- w tym przypadku Barcy :P

0

Real to już w sumie dwoma, ale kto wie :P

0

Spokojnie w Półfinale z Bayernem odpadną :P
Nie no zobaczymy :D

1

Moje 15 zł właśnie poszło się jeb....
Ehhh... Nie kupię sobie jutro Kebaba :(
Co ja teraz pocznę XD

0

Sorry, włączyłem dopiero :P

2

Fantastyczny serial skłaniający do myślenia, odcinki opowiadają osobną historię i gwarantuję Ci, że zmienisz swoje niektóre zachowania :D
Polecam !

0

Kurłaaa blokujooo nielegalne strimy... XDD
Nie no mnie też to denerwuję :(

0

Z tego co mi wiadomo to swoi będą grać ;)
Może na francuskich będzie albo arabskich :D

0

Jak myślicie Sevilla postawi się Bayernowi ?
Mi się wydaję, że Bayern nie będzie miał z nimi aż tak lekko co poniektórzy sądzą, ale to tylko moje zdanie :D
A wy jak uważacie ?

1

Real-Juve 1-1
Sevilla-Bayern 0-2

0

Miałem ten sam problem, dlatego oglądnąłem ten serial trzykrotnie, teraz w sumie zacząłbym oglądać go po raz czwarty, ale.... Pora chyba dać sobie chwilkę przerwy i skosztować innych seriali :D

1

Ostatnio planowałem odpuścić oglądanie tego serialu i ewentualnie gdyby coś się tam przełomowego wydarzyło, powrócić i obejrzeć dane wydarzenie, ale z racji tego, że nie mam nic do roboty o 22 w Poniedziałek to tak jakoś to oglądam. Dziś np. Sobie naleśniki robiłem i oglądałem... XD

taki trochę śmiech przez łzy... Ale sentyment mam po prostu :D :(

0

Kłóciłbym się z tym stwierdzeniem, ale jestem młody więc się zamknę XD

0

Mylisz się, planują jeszcze 9 sezon... Ale masz rację... nudy.
Może jak nadejdzie nowa większa grupa, a tak ma być, to może będzie lepiej :D

0

To wiem, że jest świetny :P
Dlatego go szukam :D

0

Można już gdzieś w internecie obejrzeć film "Najlepszy" ?
Widział, ktoś może ten film w necie?
Bo ściągać nie zamierzam :P

3

Twój nick jest chyba nie przypadkowy w tej sytuacji :P

0

Dobry pomysł ;)
Dzięki wielkie :D

0

Wiem, że jest teraz to ogarnąłem.
Ok to wypróbuję sobie ;)
Pozdrawiam

0

Dziękuję ślicznie ;)

0

Witam, chciałbym sobie założyć konto na Netflixie bo dużo o nim słyszałem, że fajne seriale itp. Chcę również skorzystać z darmowego miesiąca, którego tam oferują.
I moje pytanie brzmi ile kosztuję dalsza subskrypcja oraz czy można normalnie po tym miesiącu z tego zrezygnować nie płacąc nic. gdyby mi się np. Nie spodobało. (Wiem, że Januszowo się zrobiło ale trudno, natury się nie oszuka XD)
Pozdrawiam ;)

0

Ale ja tak ogólnie napisałem, że Ani na necie ani nigdzie aż takich fajnych żartów by się złapać nie było :D
Z tym City to zawsze muszą coś napisać XD

0

Kurde... przegapiłem XD
Nie no Lewy w Realu ponoć od Poniedziałku, także wiesz :PP
Ale w necie też się jakoś nie postarali :D

0

Prima Aprilis dzisiaj... I żadnego fake newsa.... Człowiek chyba na co dzień za dużo się z tym spotyka i jakoś tak nie zważa na faktyczne "żarty" :D

0

Nie no spokojnie :)
Wesołych Świąt ;)

0

Masz, może podobną statystykę do np. PL, albo La Ligii ?

0

Ok dziękuję bardzo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?