AnnaMarianna
Dołączył/a: lipiec 2019
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Moim zdaniem tez jest za chuda, nie widac tego jednak przez gigantyczny biust ;)…
0
Podoba wam sie Doda z wyglądu?
0
Przeszkadzaloby wam gdyby wasza partnerka pracowala lub chciala sie zatrudnic jako barmanka w klubie?
20
Pare dni temu zmarl Franciszek Pieczka, natknęłam sie na piekny wywiad ktorego udzielil o swojej zonie, piekna milosc, piekny czlowiek…
„Poznanie mojej żony było cudem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Bardzo wiele jej zawdzięczam. Jednak żałuje, że rzadko mówiłem, że ją kocham, choć dawałem jej o tym znać uczynkami. Już po śmierci przyśniła mi się kilka razy. Chciałem jej wtedy powiedzieć jak bardzo ją kocham. Powinienem był jej to mówić każdego dnia. Żona była młodsza o pięć lat, a odeszła wcześniej. To ja chciałem umrzeć pierwszy”
1
@Freudysta Praca to tylko praca, bedziesz ich mial wiele :)… Ale pasja, namietnosc wzgledem drugiego czlowieka… To ciezko odnalezc :)
0
Ale skrajnie ;) Albo zero albo codziennie!
1
Ile razy w miesiacu pijecie alkohol?
0
@czółkovsky Wow 180? To ile ty masz zeby moc zalozyc szpilki :)?
0
@Transu96 Troche jak Marzia Gaggioli :D. Ale domyslam sie ze jestes fanem jej talentow ;)…
0
@barcelonaLM jaka ;)?
0
Widze ostatnimi czasy ze wiekszosc panow opisujacych swoj ideal wymienia podobne cechy jesli chodzi o wyglad. Macie swoj typ idealny jesli chodzi wyglad u dziewczyny? Jesli tak opiszcie jaki :)? Wlosy, oczy, twarz, figura itd
0
@karci0 Swoj swojego broni ;P!
0
@karci0 Kazdy portal o tym pisal a zadne z nich tego nie zaprzeczylo. Nie bierzesz pod uwage ze mogl? Dlaczego sie wiec rozstali? I skoro tego nie robil dlaczego sie nie oczysci z zarzutow przed calym swiatem ;) ? Odbila sodowa twemu idolowi i musisz sie z tym pogodzic :P… W kazdym badz razie dzieci szkoda.
1
@Gall Jesli nie zdradza to napewno lepszy :)))))))!
0
@wojopancer Ona jest juz szczesliwa :). Znajdzie sobie lepszego i @karci0 wiernego! Poco ma wracac do kogos kto jej niedocenial. Studentki niech sobie wyrywa ;]…
0
@Transu96 Serio czy sarkazm? ;)
3
@mindbender84 Tak
Badam ktore forum pilkarskie ma najbardziej prostackich uzykownikow :).
0
Lubicie umiesnione dziewczyny? Wiadomo nie takie skoksowane nienaturalne ale takie ktore sporo spedzaja czasu na silowni?
0
@skubi99 Czytam odpowiedzi i chcialam napisac ze imponujaca ta la rambla ale tu pewnie sie udzielaja tylko ci co chca sie pochwalic ;P.
0
@JimMorrisonFCB To prawda 200%
1
@Medium To niestety prawda i to moja wielka udręka ;)
15
@tomek8756 Ja mysle ze to jest tylko po to zeby kogos wkurzyc i sprowokowac. Nie wiem co ma na celu kpienie z uczuc religijnych innych ludzi…
0
@Jakchcesz A inni np o polityce :). Jak cie to nie interesuje to idz sie klocic o recznik z Papieżem :).
0
@Bobo25 Mam nadzieje ze to taki sarkastyczny zarcik :P.
0
Ostatnio kolezanka opowiadala ze mowi wprost swojemu chlopakowi ze chcialaby dostac od niego kwiaty i od wtedy jej je daje. Co myslicie o czyms takim? Ja bym sie chyba nie zebrala na odwage powiedziec wprost ale podobno sie nie domyslacie i lubicie jak mowimy o swoich oczekiwaniach ;). Jak byscie zareagowali na taka prosbe sugestie?
0
@P33ck Jestem w szoku bo mam utarty schemat w glowie ze faceci leca na idealne kury domowe ;)
0
Panowie jestem w szoku :)
1
Moglibyscie byc z dziewczyna ktora nie umie gotowac :P? (Gdyby wszystko inne wam w niej pasowalo)
(Ja umiem - nie pytam o siebie ale jestem ciekawa waszego zdania, ostatnio przy rodzinnym stole sluchalam debaty starszych w tym temacie i jestem ciekwawa spojrzenia mlodszego pokolenia)
0
@malicinho Tez spotkalam duzo ladnych dziewczyn z wysokim ego bardzo nie lubie takich ludzi ale mezczyzni czesto na to lecą ;).
1
@negreanu Zolzy chyba sa trudniejsze w zdobyciu a faceci lubia wyzwania. Nawet tu taki jeden dawal mi caly wyklad jak to mam zdobyc wymarzonego crusha poprzdz olewanie go i niedostepnosc :D. Ja sie tak nie zachowuje. Jak nie polubi mnie sympatycznej z sercem na tacy to niech spada ;)). Ale fakt zauwazylam ze jest mnostwo facetow co kocha niedostepne wyniosle kobiety.