AnnaMarianna
Dołączył/a: lipiec 2019
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Tez tak zaczynam myslec ale chcialabym bybylo inaczej..
0
@Bocheno1 Ich lapali w siatki a nas do obozow
2
@Przemek2323 Ludzie sa juz poprostu zmeczeni chyba.
5
Wierzycie w bratnie dusze? Ze mozna spotkac kogos z kim rozumiecie sie bez slow jak byscie znali sie od zawsze. Kto jest stworzony specjalnie dla was? Osoba ktora posiada klucz do zamka ukrytego w waszej duszy. Brakujacy element układanki.. Kiedys mocno w to wierzylam a teraz juz chyba coraz mniej :(
0
@P33ck Jaki to ideał ;)?
2
@PatrychoO Mi sie bardzo podobal :)
0
@karci0 Sam napisales ze na zone sie nie bierze takich zrobionych dziewczyn tylko ,,zwykle’’. Widze ze jestes skromny :P
0
@karci0 Pokaz zobaczymy czy koloryzujesz :P….
0
@BombowiecKrawczyk Staram sie ograniczac maczka ale ich frytki to zycie
0
@jacobFCB Tez bardzo mi to przeszkadza!
0
@karci0 Haha i podobaja ci sie takie silowe figury? Kolezanka chodzi na crosfit i przez to zrobila sie bardziej muskularna od swojego chlopaka :P.
0
@karci0 O to chodzi ze niby nikomu sie nie podoba a jak przyjdzie co do czego to kazdy podnieta. A co do brania za zone szarych myszek tylko dlatego ze tak wypada to temat na kolejne 10 postow. Denerwuje mnie to ze tyle kobiet ma zrobione sztucznie usta ze to jest dla wszystkich wymog i nowy narzucony schemat piekna. I jedyny ideal piekna zamiast brac za uwage ze to jednak odstepstwo ze ktos ma naturalnie duze usta. Przez te poprawki naturalne dziewczyny wpadaja w kompleksy. Zadne naturalne usta nie beda tak duze i pelne jak te sztuczne. Jak twoja kolezanka ma chociaz troche zblizone do tej na Zdjeciu naturalne to chyba je spotykasz w kolejce po wygranej na genetycznej loterii :P.
1
@karci0 Wg mnie na pierwszy rzut oka wygladaja jak robione takie pelne i wielkie. Dla mnie luz ale mezczyzni tak narzekaja ze nie lubia a koniec koncow podniecaja sie zrobionymi i takie dziewczyny stawiaja za wzor piekna.
1
@P33ck Wiekszosc moich kolezanek jest cale zycie na diecie i pilnuja co jedza. Ja niestety tak samo dlatego jak jakas dziewczyna moze jesc co chce to bardzo jej zazdroszcze ale w pozytywny sposob ;)..
0
@karci0 Jestem ok 6 cm wyzsza i musze sie pilnowac na kazdym kroku tylko powacham czekolade to tyje a co dopiero jesc tyle co mezczyzna. Twoja kolezanka albo zmysla albo jest ulubienica Boga :P..
0
@Zoker Co za niefajne podejscie. Od pewnego wieku to standard ze ludzie maja dzieci. Jest coraz wiecej rozwodow i kobiety zostaja z dziecmi. Jak kochasz ja to i jej dziecko.
0
@Kgorecki2500 Zyje w luxusie, z najlepszymi lekarzami i dieta. Reszta rosjan w ubustwie, nie ma co porownywac.
0
@tomek8756 I w dodatku z pensja z naszych pieniedzy….
1
@FC1899Barca Podobno mezczyzni nie lubią ostrzykniętych ust ;]. A wystarczy im pokazać taką panią…
1
@JimMorrisonFCB Haha!
0
Tez jestescie ostatnie dni a nawet tygodnie tacy zmeczeni i zrezygnowani? To chyba jakies przesilenie bo niby wszystko okej a czuje sie jak wrak :(.. Oby przeciułać do wiosny i slonca!
2
@macio_944 Nie bylo tak zle. Tylko nie mozesz porowywac do oryginalu. Wszystkie postacie poza polskim Michelem sa ok. Glowny bohater niestety wypada najgorzej i maksymalnie niesmiesznie wrecz zalosnie.
2
@prokofiew Ja obstawiam ze jest aseksualny i totalnie wyprany z uczuc
0
@clyde Od milosci do chorob psychicznych jeden krok. ,,Znam to z eutanazji’’ czy jakos tak ;)
1
@tomek8756 Placz nad swym losem. Niepolecam :P
2
@tomek8756 Moze przez to bycie sympatyczna ciagle kopie sie mnie w d… ;] Niemniej dlatego tez ciezko uwierzyc w siebie gdy oddajesz komus serce a on wybiera inna opcje ;] Trzymam kciuki bys sie przelamal i wyszedl ze strefy komfortu bo tylko wtedy dzieja sie wielkie rzeczy i warto!
1
@tomek8756 Wiecej smialosci. Kobiety to lubia :)! do zaintetesowania to najpierw trzeba pokochac samego siebie zeby uszczeslieic drugiego czlowieka. U mnie z tym slabo i moze przez to nie wychodzi :/.
1
@batoon No i ekstra :) Jesli jej nie jest przykro ze dzis nie wykazujesz inicjatywy to nic mi do tego :). Fajnie ze robisz dla niej mile rzeczy nacodzien :)
0
@tomek8756 Juz stracilam na to nadzieje ale bardzo dziekuje i tobie rowniez tego zycze :)
1
@tomek8756 Niestety jestem ale tyle razy sie przejechalam ze kolega by nie wytrzymal ze mna :)