AnnaMarianna
Dołączył/a: lipiec 2019
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Nawet jesli tak :)… Czy jest sens skoro woli impreze ?
0
Panowie poradzcie mi co myslec o chlopaku ktory duzo imprezuje,wychodzi z kumplami na miasto,do klubow? Jak to wyglada z waszej perspektywy? Z gory dziekuje za uprzejme odpowiedzi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Znam :) Ogladalam jakies… 10 lat temu ;) Fajny!
0
Piosenki na wejscie coraz to lepsze :D
1
@Pawci023x Kazdy czasami tak ma, ze sie problemy nawarstwiaja, to minie! Glowa do gory!
0
@karci0 Nigdy w zyciu nie ogladalam czarnobialego filmu hehe..
0
@tomek8756 Od dawna chcialam zobaczyc, chyba na to padnie dzieki :)!
1
@fart W Ambulansie widze gra Gylenhal wiec musze sprawdzic :).
0
@macio_944 Troche za dlugie chyba ze na kilka podejsc ;)
0
@tomek8756 o film :)
0
Co ostatnio fajnego ogladaliscie? Nie musi byc nowosc ale cos godnego polecenia :).
Ja z ostatnio obejrzanych wczoraj ogladalam Uncut Gems z 2019 :).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi Ja teraz juz wszystko kupuje na vinted i tez bardzo polecam :). Wiecej kobiet uzywa wiec jako mezczyznom latwiej bedzie wyrwac cos ciekawego i w dobrej cenie ;)).
0
@Herato Zeby przefiltrowac ludzi do pracy biurowej i grabienia lisci.
0
@Ojciec5tkidzieci Pan bedac ojcem 5 dzieci moze napisac tu cos cennego :) jesli te wszystkie 5 to z jedna kobieta ;) dlaczego ona np
1
@FC1899Barca Uczeszczam do specjalisty co wszystkim polecam :)
0
@MrPGG Nie miej co do nich zbyt wysokich oczekiwac bo to zazwyczaj je niszczy :P. Chociaz … chyba jestes rakiem zodiakalnym? To pewnie bedzie tak jak napisalam :P …. Tak czy owak milych ;)
1
Czy czlowiek moze sie zmienic jesli sie zakocha? Wiecie chodzi o klasyczne „ja sie dla Ciebie zmienie” ;)… Jakie macie zdanie? Czy kogos z was (lub kogos kogo znacie) zmienila np druga polowka np z bawidamka w rodzinnego oddanego mezczyzne itd :)?
1
@Fenyx dokladnie :( dla mnie to takie „fajna jestes ale cie nie chce-ale nie idz do innego” ;)
0
@Fan2005 Dokladnie, jak ktos ci daje czas i czulosc to prosta droga do milosci ;)
2
@NaFazieHitman Tez tak uwazam :(…
0
https://www.womenshealth.pl/lekcja-zycia/Situationship-czyli-cos-pomiedzy-byciem-w-zwiazku-a-friends-with-benefits,16506,1
Co myslicie o takich relacjach?
0
Nie ma juz opcji usuwania postow?
0
@karci0 Mysle ze jak ktos tak ciagle robi to pozniej chce tego caly czas i to nie takie proste przestac. Tzn jak sie jest uzalezniony od swirowania :(
0
@karci0 Czego tu nie lykac jak piszesz wprost do zajetego chlopaka zeby bral numer od obcej dziewczyny ktora go podrywa? Sorry dla mnie biale jest biale jak jestem w zwiazku to nie daje sie i nie podrywan amen ;). Tylko ci nalezy wspolczuc ze nie spotykasz wyjatkowych kobiet na swojej drodze :) !
4
@Dejwol Jak kogos kochasz to boli cie mysl ze jest z kims innym zawsze
5
@Toretto Dobrze sie zachowales ale szkoda mi twojej dziewczyny. Nie wiem ile z nia jestes ale cos razem tworzycie juz jakis czas sie domyslam a ty przezywasz dziewczyne z ktora chwile pogadales jak by tamta nic nie znaczyla :( … Az sie odechciewa komus zaufac …
8
@karci0 Czytam wszystkie komentarze i chcialam pochwalic panow ale musial sie trafic jeden… Za to by byl ban :P … Zycze by twoja przyszla dziewczyna brala numery od facetow ,,na wszelki” :P …
0
Poleccie jakis dobry horror :)