0

@Odcinkowy Jak wszyscy pozostali tylko ze klamia :P..

1

@PatrychoO O fajnie :) Ja tez taki bardzo lubie ale mezczyzni rzadko. Myslalam ze wola bardziej kuso.

0

Jaki styl ubierania u dziewczyny lubicie?

0

@Zoker HA HA HA HA :P… nie

0

@MontelQ Dlaczego? Mysle ze ludzie powinni sie dobierac z podobnymi oczekiwaniami. Jak widac wyzej sa chlopaki ktorzy tez tak robia :). Uwazam ze jesli ktos jest zainteresowany to bedzie chcial ze mna duzego kontaktu.

0

Co myslicie o pisaniu z kims caly czas, caly dzien? Na etapie tzw kręcenia spotykania. Drazniace takie cos dla was czy lubicie? Ja bardzo lubie a nawet oczekuje ale moze mezczyzni widza do zle?

0

@mrboom @JimMorrisonFCB @Toretto Chodzi tez o to gdy juz piszemy jakis czas ale np gdy caly dzien sie nie odzywa czy zagadac. Jak wy na to patrzycie czy moze jednak mezczyzni lubia wyzwania (troche duze slowo ale wiadomo ocb)

1

Czy zwracacie uwage na to czy dziewczyna pierwsza do was pisze, zagaduje?

1

@JimMorrisonFCB Przepraszam :(. Nudny wieczor bez innych planow mnie zmusił.

4

Linkiewicz pupilka fejmu, szkoda Karoliny

1

0

W skali 1-10 na ile ocenilibyście swoją atrakcyjnosc?

0

@karci0 Okej ciebie przynajmniej to nie sie tyczy bo twoje kolezanki juz wygladaja jak modeleczki pilkarzy :P..

0

@P33ck Jasne :).

1

@VegetaPolska Przykro mi mam nadzieje ze ci sie pouklada.

0

@P33ck Śmialo :)!

0

@karci0 @VegetaPolska Taki jest swiat. Nie mowcie ze gdybycie mieli wiecej mamony umawialibyscie sie z tymi samymi kobietami co teraz. Tez byscie spotykali sie z zupelnie innymi kobietami. Takimi jak ta na zdjeciu. Tak samo z dziewczynami. Jak jakas jest top urodowo to bedzie umawiac sie z innymi mezczyznami niz bedac srednia niezadbana.

0

@P33ck jaki jestes rocznik?

0

@LS Spojrz na jego rok urodzenia. Czytalam dzis teorie ze Mezczyznom nie przeszkadza chlopcom tak ;).

0

Przeszkadzaja wam rozstepy u kobiet? (Na udach, posladkach,brzuchu)

1

@FCB_dimiC Pewnie troche jak u nas z ludzmi zapatrzonymi w pis.

1

Skladacie swoim ex zyczenia urodzinowe?

0

@puyol_presidend5 Tez :) Oczywiscie. Ale mu rowniez bo to piekne miec kogos kogo kocha sie tak bezgranicznie.

5

@Hosh To piekne. Zazdroszcze z calego serca ze masz kogos takiego. Wielkie szczescie :)

0

Za kogo byscie oddali zycie spośród tych ktorzy sie w nim znajduja?
Ja chyba tylko za rodziców…

1

@Kurkmen Fajnie ze mezczyzna przyznaje temu racje :).

1

@Kurkmen Jak sie jest zakochanym to zawsze bajeczne polaczenie. Zaden sex nie bedzie tak dobry jak ten z milosci.

2

@Kurkmen Bliskosc waznej dla nas osoby i wspolna intymnosc napewno redukuje stres :).

0

@MesQueUnClub_87 Znajdz sobie fajna kobiete poki jeszcze jestes wzglednie mlody bo pozniej to juz ciezko bedzie ;).

0

@MesQueUnClub_87 Mam podobnie :(.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?