Apozo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Grabow
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Wez sie przymknij.
0
Zapraszam serdecznie
0
PolandProPlayers 6000 miejsce ale mamy gosci po 103, 98, 96 nikt nie ma mniej niz 92 chyba ze uzywa game changer. Kazdy z Polski :-)
0
Jakie masz staty, bo mamy lige dosc mocna?
2
Moze Podolski bedzie ta bomba? :D
2
Zawsze jest jakies wytlumaczenie. Heh
9
Jak juz tak poprawiasz to " co najwyzej" " misiu ;-)
1
Jesli Verratti by do nas przyszedl na 100% to nie mam nic przeciwko transferowi Paulinho.Wybiegany w miare dobry zmiennik dla Ivana
7
Kimmich jest jednym z nowych celow Barcelony [desport]
2
Nie rozumiem tej calej spiny jestem przekonany ze z trojki Verratti/Cou/Seri ktos przyjdzie na pewno.I na PO tez ktos dojdzie.Nasz zarzad nie jest zbyt wybitny ale oceniac go w tym roku bedzie mozna po zakonczeniu okienka.
0
Nie dlugo wpadnie pirlo
1
Zapraszam do Ligi PolandProPlayers mamy bardzo mocny team grajkowie 95ovr 97ovr 100ovr wszzyscy sa aktywni.Zapraszam serdecznie
0
Ale to ze ma dosyc Bundesligi moze byc prawda
0
Ciekawe co z tym Lewandowskim
0
Oblal testy medyczne.
0
Tylko troszke stary jest ;/
0
Mysle ze 1000zl dostaniesz ;)
0
1000-1300zl
Jesli jest w dobrym stanie tak jak mowisz
0
Semedo od pierwszych minut ;)
0
Dla mnie? Tak.
1
Teraz Deu dublecik i wam zamknie mordki
0
Vidal jest dobry ale Barcelona to dla niego za duzo on sie nadaje do zespolu cos z top 5 ale to oczywiscie tylko moje zdanie
1
To fajnie masz.
10
Albo wiekszosc tutejszych uzytkownikow ma nie wiecej niz 12lat
7
Deu i deu i deu...On dzisiaj przynajmniej chce cos zrobic i to widac.Nie wszystko mu wychodzi ale przynajmniej sie stara
0
Najpierw sie zastanow co piszesz jak juz cos piszesz
0
W sumie tak wygrajmy lige i lm ...Dajmy szanse roberto moze denis sie sprawdzi moze gomes odpali a moze vidal bedzie gral lepiej
1
No pewnie przynajmniej w tak mlodym wieku nie siedzi przez tv jak Ty, a za 3,4 lata bedzie jednym z najlepszych obroncow
1
Dokladnie taki typowy Janusz, ale co zrobisz z takimi BarcelonaLM ;/
Po 30minutach on juz ocenia i jeszcze sandro ktory widac ze sie stara