1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Wez sie przymknij.

0

Zapraszam serdecznie

0

PolandProPlayers 6000 miejsce ale mamy gosci po 103, 98, 96 nikt nie ma mniej niz 92 chyba ze uzywa game changer. Kazdy z Polski :-)

0

Jakie masz staty, bo mamy lige dosc mocna?

2

Moze Podolski bedzie ta bomba? :D

2

Zawsze jest jakies wytlumaczenie. Heh

9

Jak juz tak poprawiasz to " co najwyzej" " misiu ;-)

1

Jesli Verratti by do nas przyszedl na 100% to nie mam nic przeciwko transferowi Paulinho.Wybiegany w miare dobry zmiennik dla Ivana

7

Kimmich jest jednym z nowych celow Barcelony [desport]

2

Nie rozumiem tej calej spiny jestem przekonany ze z trojki Verratti/Cou/Seri ktos przyjdzie na pewno.I na PO tez ktos dojdzie.Nasz zarzad nie jest zbyt wybitny ale oceniac go w tym roku bedzie mozna po zakonczeniu okienka.

0

Nie dlugo wpadnie pirlo

1

Zapraszam do Ligi PolandProPlayers mamy bardzo mocny team grajkowie 95ovr 97ovr 100ovr wszzyscy sa aktywni.Zapraszam serdecznie

0

Ale to ze ma dosyc Bundesligi moze byc prawda

0

Ciekawe co z tym Lewandowskim

0

Oblal testy medyczne.

0

Tylko troszke stary jest ;/

0

Mysle ze 1000zl dostaniesz ;)

0

1000-1300zl
Jesli jest w dobrym stanie tak jak mowisz

0

Semedo od pierwszych minut ;)

0

Dla mnie? Tak.

1

Teraz Deu dublecik i wam zamknie mordki

0

Vidal jest dobry ale Barcelona to dla niego za duzo on sie nadaje do zespolu cos z top 5 ale to oczywiscie tylko moje zdanie

1

To fajnie masz.

10

Albo wiekszosc tutejszych uzytkownikow ma nie wiecej niz 12lat

7

Deu i deu i deu...On dzisiaj przynajmniej chce cos zrobic i to widac.Nie wszystko mu wychodzi ale przynajmniej sie stara

0

Najpierw sie zastanow co piszesz jak juz cos piszesz

0

W sumie tak wygrajmy lige i lm ...Dajmy szanse roberto moze denis sie sprawdzi moze gomes odpali a moze vidal bedzie gral lepiej

1

No pewnie przynajmniej w tak mlodym wieku nie siedzi przez tv jak Ty, a za 3,4 lata bedzie jednym z najlepszych obroncow

1

Dokladnie taki typowy Janusz, ale co zrobisz z takimi BarcelonaLM ;/
Po 30minutach on juz ocenia i jeszcze sandro ktory widac ze sie stara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?