Apozo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Grabow
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam dziena ;d
0
Wszedzie jest wpisz po prostu
0
Napisy sa po ang
2
Ma ktos link do drugiego odcinka sezonu 5 skazanego na smierc po polsku lub z napisami?
0
Dzieki wszystkim ;)
0
Dajcie linka bo goldvod padlo....
0
Goldvod padło?? dajcie linka
0
Chyba Ty Lewy duzo wiecej pokazuje od pewnego czasu.
0
Wpisz sobie skazany na smierc s5e1 ogladaj tam wyskoczy trt kliklnij i na dole z wersja z napisami
0
Walkusz wracaj do ligi.
1
Prowadzacy "Dzien Dobry TVN"
"Jakby Ronald'a' wchodzil do swojego samochodu i nie dal autografu to by go wyrzucili z klubu"
XD.
0
Odinstalowalem przypadkowo dogefut i zainstalowalem ponownie ale wszystko mi sie wyczyciscilo jest jakis sposob na odzyskanie?
0
Liczylem na Albe za Rafinhe, no ale zobaczymy...
VAMOS !!
0
No wlasnie napisalem "jesli" zarzad by sprzedal za taka cene..
0
MATS-Alba-Umtiti-Pique-Bellerin
Busquets-Verratti-Iniesta/45,60min Rabiot/Thiago
MSN
Marzenie...
0
Arda-40mln
Rakitic-55mln
Jesli przyszedl by Sampaoli, a zarzad by sprzedal ta 2 za taka cene to Verratti bylby do wyrwania...
Lista kandydatow jest spora:
-Verratti
-Eriksen
-Alli
-Ozil
-De Bruyne(malo realne)
-Kante
-Thiago
-Pjanic
Nazwiska sa "duze" ale my jestesmy Barcelona i mozemy miec kazdego...
0
To fajnie ......
9
Ludzie wy dalej nie rozumiecie ? Denis Ci pomoze na z takim PSG?
0
Jessli dzis strzelimy 1 to mamy jwszcze rewanz
0
1gol i nadal jestesmy w grze...
2
Szkoda Marco ze musi zejsc...
0
Brawo Di Maria.Piekny gol
0
Hahah jpr xdddd
3
Teraz wam sie zaczyna verratti podobac?? Eee moze taki Rafinhe albo Denisika lepiej co?Co niektorzy to chyba naprawde macie 0 pojecie o pilce.Taki pilkarz jak marco byl potrzebny od dawna
0
Fabsfan wez wyjdz i wejdz
1
Wsadz sobie nie powiem gdzie to "$" jak narazie to j PSG i MU sie odradza dzieki transferom przyjdzie i czas na City...
0
Tak jak napisalem przed chwila...To samo i ci sami pilkarze
1
Po co wzmocnienia skoro jest superowy zmiennik Denis....Nie wierze w niektorych z was
0
Po co dybala lepiej grac 2-1 w ataku z messim na spo i i jedna strona sama z roberto
21
Po co nam verratti po co coutinho....(Kiedys po co Pogba)...NO WLASNIE KUZWA PO TO