0

mam dziena ;d

0

Wszedzie jest wpisz po prostu

0

Napisy sa po ang

2

Ma ktos link do drugiego odcinka sezonu 5 skazanego na smierc po polsku lub z napisami?

0

Dzieki wszystkim ;)

0

Dajcie linka bo goldvod padlo....

0

Goldvod padło?? dajcie linka

0

Chyba Ty Lewy duzo wiecej pokazuje od pewnego czasu.

0

Wpisz sobie skazany na smierc s5e1 ogladaj tam wyskoczy trt kliklnij i na dole z wersja z napisami

0

Walkusz wracaj do ligi.

1

Prowadzacy "Dzien Dobry TVN"
"Jakby Ronald'a' wchodzil do swojego samochodu i nie dal autografu to by go wyrzucili z klubu"
XD.

0

Odinstalowalem przypadkowo dogefut i zainstalowalem ponownie ale wszystko mi sie wyczyciscilo jest jakis sposob na odzyskanie?

0

Liczylem na Albe za Rafinhe, no ale zobaczymy...
VAMOS !!

0

No wlasnie napisalem "jesli" zarzad by sprzedal za taka cene..

0

MATS-Alba-Umtiti-Pique-Bellerin
Busquets-Verratti-Iniesta/45,60min Rabiot/Thiago
MSN
Marzenie...

0

Arda-40mln
Rakitic-55mln
Jesli przyszedl by Sampaoli, a zarzad by sprzedal ta 2 za taka cene to Verratti bylby do wyrwania...
Lista kandydatow jest spora:
-Verratti
-Eriksen
-Alli
-Ozil
-De Bruyne(malo realne)
-Kante
-Thiago
-Pjanic

Nazwiska sa "duze" ale my jestesmy Barcelona i mozemy miec kazdego...

0

To fajnie ......

9

Ludzie wy dalej nie rozumiecie ? Denis Ci pomoze na z takim PSG?

0

Jessli dzis strzelimy 1 to mamy jwszcze rewanz

0

1gol i nadal jestesmy w grze...

2

Szkoda Marco ze musi zejsc...

0

Brawo Di Maria.Piekny gol

0

Hahah jpr xdddd

3

Teraz wam sie zaczyna verratti podobac?? Eee moze taki Rafinhe albo Denisika lepiej co?Co niektorzy to chyba naprawde macie 0 pojecie o pilce.Taki pilkarz jak marco byl potrzebny od dawna

0

Fabsfan wez wyjdz i wejdz

1

Wsadz sobie nie powiem gdzie to "$" jak narazie to j PSG i MU sie odradza dzieki transferom przyjdzie i czas na City...

0

Tak jak napisalem przed chwila...To samo i ci sami pilkarze

1

Po co wzmocnienia skoro jest superowy zmiennik Denis....Nie wierze w niektorych z was

0

Po co dybala lepiej grac 2-1 w ataku z messim na spo i i jedna strona sama z roberto

21

Po co nam verratti po co coutinho....(Kiedys po co Pogba)...NO WLASNIE KUZWA PO TO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?