Apozo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Grabow
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fart,fart i fart ludzie ogarnijcie sie...Real nie pokazywal nic wielkiego ale grali do konca i im sie udalo gdyby Barsa strzelila komus gola w 90min to byscie skakali po sufit
1
Troche mnie denerwuja takie zakonczenia bo kuzwa on nawet nie odklepal chcial walczyc....
0
Ale Popus raz go tam trafil aj xDD
0
Thanks ;) my bro
0
Stream ksw u fanora poszedl sie ....
vol.3
0
Stream na fb poszedl sie ....
vol.2
0
Dajcie dokladny link do tego ksw na fb u killera miska bo nie moge znalezc
9
Stream KSW na yt poszedl sie ....
1
Komentarz usunięty
7
Kolega sie nie pyta czy ogladasz tylko prosi o linka i info dotyczace KSW.
Czytanie ze zrozumieniem boli?
0
Zmarnuja tego Gabriel Barbose w Interze...
Ciekawe czy Gabriel Jesus w City tez bedzie grzal lawe od stycznia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z 3:3[prawie] zrobilo sie 5:2 XD
0
Solenzo znam jeden z lepszych kiedys
0
Cierzniakk w sam srodek strzal bozee xd
Malarz na 2 polowe
0
A jesli jestes nn i nie potrafisz pisac sensownie ale sie nie odzywac to nie dziwie sie ze bany lapiesz
0
Jesli mi mowisz o Donie z handballa (haxballerz) to szanuj go.Chyba ze to jakis nn byl.
Jak w haxa juz 5 lat gram mvp 12/13 futhanda,zlote rekawice zh 2013,krol strzelcow handa na mutlihaxie
1
Barcelona jest nie pewna pozostania na CN Leo Messiego (cornernews)
Messi po sezonie najprawdopodobniej zmieni barwy klubowe (Thegoalnews)
1
Szczerze mowiac od poczatku nie bylem za transferem Paco i nie stwierdzam tego po tym meczu...Bylo duzo lepszych opcji
2
KamQix i wojto dzieki za pomoc :)
Udalo mi sie odzyskac to konto :)
0
Tak wiem sorry.Ale ja nie moge zalozyc konta zadne konto mi niw wyskakuje tylko z nickiem...
0
Dlaczego w Fifa Mobile nie mam mozliwosci zalozenia konta?
Nie moge rowniez w zaden sposob zalogowac sie przez FB.
Pooomozcie.
0
Ale jak tam wgl zalozyc konto? Nie mam takiej mozliwosci nigdzie
0
Ale nie podam ci passow bo ja wgl tam hasla nie mialem tylko nick.Ale odwalilem -.-
0
Wczesniej przed aktualizacjami klikalem guest i logowalo na moje konto po aktualizacji juz mi sie samo logowalo
A dzis po odinstalowaniu i zainstalowaniu kazano mi wpisac nowa nazwe
0
Mam tylko to privacy cos tam...
0
Nie mam czegos takiego jak logged out :(
0
Jak tam klikne to mam jakies privacy and cookie police :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No ale gdzie...Nie moge znalesc gdzie
Jak sie wylogowac