0

Fart,fart i fart ludzie ogarnijcie sie...Real nie pokazywal nic wielkiego ale grali do konca i im sie udalo gdyby Barsa strzelila komus gola w 90min to byscie skakali po sufit

1

Troche mnie denerwuja takie zakonczenia bo kuzwa on nawet nie odklepal chcial walczyc....

0

Ale Popus raz go tam trafil aj xDD

0

Thanks ;) my bro

0

Stream ksw u fanora poszedl sie ....
vol.3

0

Stream na fb poszedl sie ....
vol.2

0

Dajcie dokladny link do tego ksw na fb u killera miska bo nie moge znalezc

9

Stream KSW na yt poszedl sie ....

1

Komentarz usunięty

7

Kolega sie nie pyta czy ogladasz tylko prosi o linka i info dotyczace KSW.

Czytanie ze zrozumieniem boli?

0

Zmarnuja tego Gabriel Barbose w Interze...
Ciekawe czy Gabriel Jesus w City tez bedzie grzal lawe od stycznia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z 3:3[prawie] zrobilo sie 5:2 XD

0

Solenzo znam jeden z lepszych kiedys

0

Cierzniakk w sam srodek strzal bozee xd
Malarz na 2 polowe

0

A jesli jestes nn i nie potrafisz pisac sensownie ale sie nie odzywac to nie dziwie sie ze bany lapiesz

0

Jesli mi mowisz o Donie z handballa (haxballerz) to szanuj go.Chyba ze to jakis nn byl.
Jak w haxa juz 5 lat gram mvp 12/13 futhanda,zlote rekawice zh 2013,krol strzelcow handa na mutlihaxie

1

Barcelona jest nie pewna pozostania na CN Leo Messiego (cornernews)

Messi po sezonie najprawdopodobniej zmieni barwy klubowe (Thegoalnews)

1

Szczerze mowiac od poczatku nie bylem za transferem Paco i nie stwierdzam tego po tym meczu...Bylo duzo lepszych opcji

2

KamQix i wojto dzieki za pomoc :)
Udalo mi sie odzyskac to konto :)

0

Tak wiem sorry.Ale ja nie moge zalozyc konta zadne konto mi niw wyskakuje tylko z nickiem...

0

Dlaczego w Fifa Mobile nie mam mozliwosci zalozenia konta?
Nie moge rowniez w zaden sposob zalogowac sie przez FB.
Pooomozcie.

0

Ale jak tam wgl zalozyc konto? Nie mam takiej mozliwosci nigdzie

0

Ale nie podam ci passow bo ja wgl tam hasla nie mialem tylko nick.Ale odwalilem -.-

0

Wczesniej przed aktualizacjami klikalem guest i logowalo na moje konto po aktualizacji juz mi sie samo logowalo
A dzis po odinstalowaniu i zainstalowaniu kazano mi wpisac nowa nazwe

0

Mam tylko to privacy cos tam...

0

Nie mam czegos takiego jak logged out :(

0

Jak tam klikne to mam jakies privacy and cookie police :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No ale gdzie...Nie moge znalesc gdzie
Jak sie wylogowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?