Apozo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
Grabow
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie passy? Jestem juz w grze na nowym koncie i teraz chce wrocic na stare
0
SLUCHAJCIE MAM PILNA SPRAWE.
Musialem odinstalowac Fife Mobile i teraz ja zainstalowalem i wskoczylo mi nowe konto jak sie przelogowac na stare?
0
"Fajnie masz"...I tak nie zrozumiesz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mecz przegrala BARCELONA
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
12
Gomes gra bardzo dobry mecz szkoda poprzeczki.
Ale w leb sie ******* i przestancie go skreslac bo jest naprawde jednym z lepszych dzis
0
Bardzi bym prosil o link do meczu ale bez zacinek lub jakas strone z platnoscia sms oprocz sopcasthd i goldvod.Z gory dziekuje ;)
0
Szkoda ze Inaki Williams nie dostal nagrody Golden Boy
0
Czytaj ze zrozumieniem chodzilo mi o INIESTE W WIEKU POGBY ;)
1
Verratti to moje marzenie.
3
Jak niektorzy maja bol do PL to masakra.
Czepiacie sie Pogby koles jest mlody i bedzie jednym z najlepszych na swiecie i dlatego jest tyle wart.Gdyby teraz Iniesta byl w jego wieku i prezentowal taka gre tez bylby tyle wart.
Kolejny Stones-mlody i mega utalentowany i wart wg mnie tylko 30mln.
Czasami to az nie chce mi sie patrzec na niektorych Januszy futbolu.
PS.Nie jestem zdania ze BPL jest najlepsza liga swiata.
43
Tymczasem Chylińska w Mam Talent :
"Ty jestes jak Cristiano Ronaldo,raz masz swoj dzien raz nie" :D
0
Wydaje mi sie ze Romagnoli albo Manolas mogliby sie przydac,moga grac na PO...
0
Messi SPO :d
Ale Konoplyanka zmiennik.
1
Kupmy Konoplyanke :D
0
Dajcie link bo GoldVod tnie max
0
No straszne...
(15zn)
0
Nie ma to jak wystawic Masche przy Digne zdrowym w 100% i Umtitim mogacym grac na PO...
0
Chodzi o Reusa handbalowca?Jesli tak to zwracam honor...A ja chcialem mu tylko 'pomoc' heh.
Patrychoo jaki nick?
I przeczytaj jesio raz co napisalem bo uwazam ze jestem kims w haxbalu a nie w zyciu bo nawet razu tak nie napisalem.Cya
0
Szpakowski : Strzal fatalny xDDD
0
Ja was nie rozumiem zamiast mowic ze Legia gra dobrze 15 min to wy mowicie ze Real gra gow**.Nie wierze...
0
No ale kolego...nie znizaj sie na haxie.
Nwm ile grasz ale jesli krotko to zakladasz 3/3 Amator....A nie jakies Reus,zapraszam,siemano,wbijajcie itp.
Dobrze Ci radze ze tak zyskasz z dnia na dzien wiecej szacunku i beda wbijac do Ciebie coraz lepsi gracze.Wiem co mowie bo gram 5 lat.
Powo
0
O co chodzi z tym?
1
Ale ty osmieszasz z tym haxem az szkoda ze tak poziom spada na hbl.Szkoda
0
Tak ale po sezonie masz mozliwosc zmiany ligi i klubu...
0
Witam.
Gra ktos w ta Fifa Mobile 17?
Mam pytanie jaki sklad dostane jesli zmienie klub po sezonie?Jak to bedzie wygladac...?
0
Jaki nick ? :D...
1
Ja juz 5 lat w haxball'a gram.
MVP 12/13 PL-HB
Zlote rekawice 13/14 zaqhax
Krol Strzelcow multihaxa 2014
3
Wiecie kiedy Marco Reus wroci do gry?