0

Jakie passy? Jestem juz w grze na nowym koncie i teraz chce wrocic na stare

0

SLUCHAJCIE MAM PILNA SPRAWE.
Musialem odinstalowac Fife Mobile i teraz ja zainstalowalem i wskoczylo mi nowe konto jak sie przelogowac na stare?

0

"Fajnie masz"...I tak nie zrozumiesz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mecz przegrala BARCELONA

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

12

Gomes gra bardzo dobry mecz szkoda poprzeczki.
Ale w leb sie ******* i przestancie go skreslac bo jest naprawde jednym z lepszych dzis

0

Bardzi bym prosil o link do meczu ale bez zacinek lub jakas strone z platnoscia sms oprocz sopcasthd i goldvod.Z gory dziekuje ;)

0

Szkoda ze Inaki Williams nie dostal nagrody Golden Boy

0

Czytaj ze zrozumieniem chodzilo mi o INIESTE W WIEKU POGBY ;)

1

Verratti to moje marzenie.

3

Jak niektorzy maja bol do PL to masakra.
Czepiacie sie Pogby koles jest mlody i bedzie jednym z najlepszych na swiecie i dlatego jest tyle wart.Gdyby teraz Iniesta byl w jego wieku i prezentowal taka gre tez bylby tyle wart.

Kolejny Stones-mlody i mega utalentowany i wart wg mnie tylko 30mln.
Czasami to az nie chce mi sie patrzec na niektorych Januszy futbolu.
PS.Nie jestem zdania ze BPL jest najlepsza liga swiata.

43

Tymczasem Chylińska w Mam Talent :
"Ty jestes jak Cristiano Ronaldo,raz masz swoj dzien raz nie" :D

0

Wydaje mi sie ze Romagnoli albo Manolas mogliby sie przydac,moga grac na PO...

0

Messi SPO :d

Ale Konoplyanka zmiennik.

1

Kupmy Konoplyanke :D

0

Dajcie link bo GoldVod tnie max

0

No straszne...
(15zn)

0

Nie ma to jak wystawic Masche przy Digne zdrowym w 100% i Umtitim mogacym grac na PO...

0

Chodzi o Reusa handbalowca?Jesli tak to zwracam honor...A ja chcialem mu tylko 'pomoc' heh.

Patrychoo jaki nick?

I przeczytaj jesio raz co napisalem bo uwazam ze jestem kims w haxbalu a nie w zyciu bo nawet razu tak nie napisalem.Cya

0

Szpakowski : Strzal fatalny xDDD

0

Ja was nie rozumiem zamiast mowic ze Legia gra dobrze 15 min to wy mowicie ze Real gra gow**.Nie wierze...

0

No ale kolego...nie znizaj sie na haxie.
Nwm ile grasz ale jesli krotko to zakladasz 3/3 Amator....A nie jakies Reus,zapraszam,siemano,wbijajcie itp.

Dobrze Ci radze ze tak zyskasz z dnia na dzien wiecej szacunku i beda wbijac do Ciebie coraz lepsi gracze.Wiem co mowie bo gram 5 lat.
Powo

0

O co chodzi z tym?

1

Ale ty osmieszasz z tym haxem az szkoda ze tak poziom spada na hbl.Szkoda

0

Tak ale po sezonie masz mozliwosc zmiany ligi i klubu...

0

Witam.
Gra ktos w ta Fifa Mobile 17?
Mam pytanie jaki sklad dostane jesli zmienie klub po sezonie?Jak to bedzie wygladac...?

0

Jaki nick ? :D...

1

Ja juz 5 lat w haxball'a gram.

MVP 12/13 PL-HB
Zlote rekawice 13/14 zaqhax
Krol Strzelcow multihaxa 2014

3

Wiecie kiedy Marco Reus wroci do gry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?