Arkadi0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Titi i Jonathan dobry meczyk :) !
Ibra? zal ..
0
BAN
brak szacunku
0
Lionel_messi
Popieram xD
0
maciej83
Iniesta bez formy? yyy ? Nie byl w szczycie formy ale byl lepszy do wielu pilkarzy blaugrany. Marzenie wiekszosci pilkarzy? Być w formie i grac tak jak niby Andres bez . ;]
0
Bedzie ciezko, ale przeciwnikom 2x trudniej ;) damy rade, ktos musi zatrzymac rozpedzonych pilkarzy Villarealu ; )
0
Osobiscie nie lubie go zabradzo, ale marzyc zawsze mozna ;D
najpierw Lyon a potem jeszcze dluga droga do spelnienia marzen ;p
0
Pedro i wszystki jasne ! :D Visca !
0
Riv
nie sraj zarem bo grozi pozarem.. Zawsze sa bledy sedziów a jezeli to nazywasz oszustwem to sie schowaj .. ;] moze mecz kupili co ;> wez teraz se podumaj ;]
0
Ale sedzia jest zwałowaty. Psuje spotkanie ..
0
kamilo0066
"o lol" ; "żal" mysle ze to wszystko na twoj temat. Dzieciaku jak wyrosniesz i przestaniesz uzywac takich okreslen to wez tu wroc i pokaz na co cie stac.
0
Iniesta 74
nie zgadzam sie z Toba w 100% . Wczorajsza strata bramki to blad calego bloku defensywnego. A gdyby nie VV to zapewne GD byśmy mieli zamias 1:0 to 0:3. tyle
0
Dziś to Blaugrana wygra ! :-) Powodzenia :)
0
EmbiOne
Jakbyś się znał troche na piłce to byś wiedział ze to był pasywny spalony i nie powinien być odgwizdany ...
Teraz Barca! wiec do bojuuu !!
0
Godznie go zastapi, ma talent chłopak i napewno sobie dzis poradzi.
Tylko musi sie nauczyc jeszcze grac pod zespol, niz indywidualnie ;)
0
HAhahahahaa mistrzowska bramka !!
0
madmike wez ty sie zastano czlowieku co piszesz.. E2 z dynamo zagral dobry mecz, szukal styuacji i wszedzie bylo go pelno, tylko szczescia braklo. Piszesz ze cieszysz sie ze nie ma go juz w FCB ale bez niego to bysmy gów.. mieli. Zal mi cie kolego napwrde ..
Mysle ze chłopaki sie sprężą i pokaza dobra gre w nastepnych meczch ! Visca el Barca!
0
VV najlepsza ocena, bo nie mogło być inaczej :) brawo dla Victora bo bez niego to bym nas słabo widział w tym meczu
0
Może mnie zjedziecie, ale mysle ze ibra nie byl mimo wszystko dobrym transferem. Marzylem ze David Villa zagra w barcelonie ale tak sie nie stalo ... szkoda bo to bylby napewno dobry transfer. Teraz mamy ibre, moze strzela duzo goli, ale w takich meczach etoo mialby 2x wiecej... tyle na ten temat.
p.s
osobiscie do ibry nic nie mam, ale zgubil forme i nie zachwyca swa gra. Głównie przez zwalnianie tempa "prawie" każdej akcji ...
tyle
0
Nie wiem dlaczego mój komentarz zostal usuniety ale jestem bardziej szczesliwy niz wy wszyscy :) real nie podołał, i jestesmy na czele ;) Pozdro dla kibicow FCB :) !
0
Osobiście uwielbiam gre Iniesty :) ... jak i piłkarzy blaugrany ;)
0
Meczyk był dobry, chociaż spodziewałem się czegoś więcej. Messi najlepszy, Guardiola najlepszy, a czyt 1 komentarz to było by bardzo ciekawe GD :D tylko szkoda że real by musiał znowu wracać z płaczem :D ^^
0
Eto'o jestes zajebisty !!!!!!!
0
kabuz84
chyba jaja sobie robisz ze maicon zagrał lepiej niz alves ...
mecz dobry ale szkoda ze nic nie wpadło
0
jasiek19
wez sie nie wymadrzaj tak. Gra zlatana jeszcze dlugo nie bedzimy sie zachwycac. mial sam na sam i co zrobil? podal do bramkarza i tez barmka na konkretnym farcie .. A etoo strzelil i juz bramka ( ladna bramka ) i jest sie czym podniecac niz przy bramce ibry . tyle
0
bielik
jestes zalosny. nie gra jeden pilkarz tylko cala druzyna. Gdyby nie jego dawni partnerzy to by "gowno" zrobil i nie rozuemiem takich pilkarzy ktorzy gadaja takie rzeczy na temat dawnego klubu .. szkoda.. bo za kilka lat ibra tez powie ze gdyby nie on to barca by nic nie zdobyla. Hmm chociaz jak narazie to ibra nic nie pokazal ..
0
Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .
0
Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .
0
barcelonista87
Ty zastanow sie co piszesz. Moze Xavi jest kreatorem gry ale to nie oznacza ze kazde podanie otwiera droge do bramki, Messi ile razy musi indywidualnie zwiesc jednego albo dwoch rywali. Wiec nie gadaj glupot. Zaslozyl sobie na nagrode i ja dostal. A co do skromnosci to nie mam do niego zastrzezen. Poprostu jest poeta ;]
0
Szczerze mowiac nie widze go w barcelonie
0
Ibra? jak narazie kompletny niewypał.. i nie ma co gadac o tym ze mial kontuzje czy cos bo mial 2razy sytuacje gdzie mogl dograc pilke zamiast oddawac strzal, ale tak juz jest ze to poprostu typowy sep ;] ale mimo wszystko mam nadzieje ze sie dobrze zgra z zespolem. Najwazniejsze ze Barca wygrala co niesamowicie cieszy :) !!!!!